Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Sara said:

Moja drugarica je u vezi u kojoj sporazumno nemaju dece. Ona je zelela decu, on nije. Njegov razlog zasto ne zeli decu je taj da su njih dvoje kao pojedinci izuzetno uspesni, prakticno su postigli maksimume u oblastima kojima se bave, oboje su daleko prevazisli svoje roditelje u svakom pogledu. Njegov rezon je da bi njegova deca tesko mogla da budu uspesnija od njega (pa i nje), da bi odrastala pod ogromnim pritiskom i gotovo sigurno bila veliko razocarenje za njega.

Iskreno sam se nadala da ce da ga otkaci i nadje nekog manje uspesnog. Ali nije.

mislila sam da imam neshto da kazem pa vidim da ipak nemam.

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sinoć je imao izjavu da prema nekim berzanskim indexima(cena bakra i nešto i nešto) i obaveštajnim podacima sprema se rat za koji će 2ww biti mala maca

Videla sam na Tw Ponošev tvit o izjavama Sakalude, da je manje ozbiljan čovek u pitanju pa da pomislim da se zeza ali izgleda je, nažalost, realno preneo.

 

  • Haha 3
Link to comment

od celog tog gostovanja ja bih se najviše zabrinuo da sam na mestu ds piksija, rekao je da je danilo bio besan zbog očajne igre reprezentacije u moskvi(bete danilo bilo na utakmici)

  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, Ayatollah said:

 

Nije nemoguće da je i on takav silno razočarenje svojim roditeljima. ali da toga nije svestan. I u pravu je kada kaže da bi njegova deca rasla pod silnim pritiskom, kako i ne bi kada bi imala oca mentola.

 

Kakav jebeni samozaljubljeni narcis, ego mu izlazi iz okvira Mlečnog puta.

 

 

Nije iskljucheno da ako se nekad kasnije razbucaju, on nadje neku mladju pa onda aj dete, a ona da izvisi.

Dodushe mozda bude i WWIII i svi izginemo pa nema veze kako je ko i shta u zivotu :unsure:

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Mel said:

 

 

Nije iskljucheno da ako se nekad kasnije razbucaju, on nadje neku mladju pa onda aj dete, a ona da izvisi.

Dodushe mozda bude i WWIII i svi izginemo pa nema veze kako je ko i shta u zivotu :unsure:

možda im je ljubav doživotna, zvuče mi kao tito i jovanka, eva braun i adolf, ko je gledao film "momci iz brazila" zna na šta konkretno mislim , :mellow: :unsure: moguće da čekaju da kloniranje zaživi :cry:

Link to comment
19 minutes ago, Ayatollah said:

 

Po berzanskim indeksima zaključuje da se sprema svetski rat?? Ne razume se ni u berzu, ni u spoljnu politiku, već samo u sejanje panike u kojoj se vlada najlakše.

 

Btw, ja sam naoružanu vojsku po ulicama viđao i u Parizu 2014. godine, i u Italiji 2017. godine, tako da ovo nije neki big deal. Obično flexovanje mišića.

 

EDIT: U stvari jeste big deal, jer u 20. veku nisam viđao nikakve naoružane ljude po ulicama, ali je sada valjda žaba skuvana, pa je postalo potpuno normalno da vidiš nekog sa automatom na gotovs kako se šeta na promenadi, da ne možeš da otvoriš račun u banci bez 100 provera, da te pretresaju do gaća na aerodromima i da ti neko priča kako je sve to za tvoje dobro. Svet je otišao u totalni kurac. 

Otišao... Mada, smo možda imali i prevelika očekivanja. 

A ovo kod nas, to što kažeš + standardna procedura kada treba pokazati da službe rade, građani treba da se osećaju sigurno i sl. 

I naravno promašaj, juče nije bilo razloga se građani osećaju manje sigurni, možda utakmica sa Zenitom ali sve se to moglo diskretnije... Subota 23C tačno mi se javlja da je građanstvo boleo q za neku bezbednost. :D

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Zaboravan said:

Subota 23C tačno mi se javlja da je građanstvo boleo q za neku bezbednost. :D

Savršeno tačno. Grad jr bio krcat, Knezom nije moglo da se prodje, Kalemegdanom nije moglo da se prodje, na 25. maju i celim šetalištem slična situacija.

Deset naoružanih pandura na gomili kod Akademije delovali su mi kao wtf (nije to moja Hala Pionir u doba utakmica), ali sam se u sekundi setila da je to vrv odgovor stratega Vučića na dešavanja u Moskvi. Degenerik.

 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, bejzbolka said:

 

Dodao bih i CAPTCHA bot proveru.

 

Ljudi ja skoro da više ne uspevam da prođem to, počeli su i matematičke zadatke da ubacuju. Ne mogu mejl na kompjuteru da otvorim od provera i autentifikacija.

I ovi novi čepovi na flašama, pola prospeš pa moraš da kupuješ češće + više ubrusa :lol:

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
20 minutes ago, Zaboravan said:

Otišao... Mada, smo možda imali i prevelika očekivanja. 

A ovo kod nas, to što kažeš + standardna procedura kada treba pokazati da službe rade, građani treba da se osećaju sigurno i sl. 

I naravno promašaj, juče nije bilo razloga se građani osećaju manje sigurni, možda utakmica sa Zenitom ali sve se to moglo diskretnije... Subota 23C tačno mi se javlja da je građanstvo boleo q za neku bezbednost. :D

Al najjace je to sto nase ljude toliko boli q za to. Da sutra ne daj boze neki terorista raznese ceo Zagreb a NATO avioni prelecu Srbiju iz Italije u pravcu Madjarske granice sa Ukrajinom zbog nekog sranja, opet bio Beograd bio pun po lepom vremenu. Ma da se desi sranje u Pancevu opet bi bilo isto.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Shan Jan said:

Al najjace je to sto nase ljude toliko boli q za to. Da sutra ne daj boze neki terorista raznese ceo Zagreb a NATO avioni prelecu Srbiju iz Italije u pravcu Madjarske granice sa Ukrajinom zbog nekog sranja, opet bio Beograd bio pun po lepom vremenu. Ma da se desi sranje u Pancevu opet bi bilo isto.

Jbg uvek se setim one fotke naših turista u Egiptu pored tenka kod hotela pre par godina...

Ono mi smo veterani svih sranja i skontali smo da prvo sunce najlepše greje, kakva god da je situacija™. 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Al najjace je to sto nase ljude toliko boli q za to. Da sutra ne daj boze neki terorista raznese ceo Zagreb a NATO avioni prelecu Srbiju iz Italije u pravcu Madjarske granice sa Ukrajinom zbog nekog sranja, opet bio Beograd bio pun po lepom vremenu. Ma da se desi sranje u Pancevu opet bi bilo isto.

subota, neradan dan, potrefilo se da je toplo, 20 stepeni, mala deca traže rutinu, šetnju, i u uslovima rata , koliko god da je opšta nesigurnost oko nas, moramo izvesti decu na Sunce, da osete život, trče, igraju se, ko se juče nije šetao danas tek neće po ovoj kiši. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...