Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Just now, Shan Jan said:

Istok Pavlovic? :unsure:

Mnogo višeg nivoa, možda...Istok ima ispade, ali ovaj je poseban slučaj budale.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

34 minutes ago, Sara said:

Moja drugarica je u vezi u kojoj sporazumno nemaju dece. Ona je zelela decu, on nije. Njegov razlog zasto ne zeli decu je taj da su njih dvoje kao pojedinci izuzetno uspesni, prakticno su postigli maksimume u oblastima kojima se bave, oboje su daleko prevazisli svoje roditelje u svakom pogledu. Njegov rezon je da bi njegova deca tesko mogla da budu uspesnija od njega (pa i nje), da bi odrastala pod ogromnim pritiskom i gotovo sigurno bila veliko razocarenje za njega.

Iskreno sam se nadala da ce da ga otkaci i nadje nekog manje uspesnog. Ali nije.


Pa sto je ne pusti? Ili ona njega? Gde je problem tu?

 

Ja ne vidim razlog da ljudi muce i cine nesrecnim jedno drugo stvarima koje su bukvalno bez presecne tacke i iskljucuju jedna drugu. 

Ne verujem da je to sto rekao pravi razlog. Ako ih ne zeli, bolje da ih nema.

Edited by Moonwalker
  • +1 7
Link to comment

Da li bi ste napustili osobu koju volite ako ona ne zeli decu a vi zelite? Pitam za zelju, ne mogucnosti.

Link to comment
13 hours ago, Dnaralaske said:

Pa ovo fino podseća na slučaj u mojoj zgradi. U oba slučaja je sistem komšijama rešio problem tako što je problem umro u zatvoru.

Komšije u prilogu o ovom čoveku reč lošu nisu rekli. Uglavnom su bili šokirani i zatečeni ishodom, i neka žena je zvučala rezignirano u odnosu na njegove sinove (imala sam utisak jer mu nisu pomogli).

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Shan Jan said:

Da li bi ste napustili osobu koju volite ako ona ne zeli decu a vi zelite? Pitam za zelju, ne mogucnosti.


Znas li sta ako vec presece da joj je ta ljubav i odnos vaznija od ostalog, prihvati se to i zivi dalje bez zaljenja. I sazaljenja okoline. To znaci zrelost. 
 

Ako zna da ce ostati uskracen(a) za nesto vazno, onda je pitanje da li je ostanak ljubav prema toj osobi ili strah od samostalnog zivota ili probanja sa drugim.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
6 minutes ago, Shan Jan said:

Da li bi ste napustili osobu koju volite ako ona ne zeli decu a vi zelite? Pitam za zelju, ne mogucnosti.

Ako razumem razlog, ne.

 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Shan Jan said:

Da li bi ste napustili osobu koju volite ako ona ne zeli decu a vi zelite? Pitam za zelju, ne mogucnosti.

Da

  • +1 6
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

Komšije u prilogu o ovom čoveku reč lošu nisu rekli. Uglavnom su bili šokirani i zatečeni ishodom, i neka žena je zvučala rezignirano u odnosu na njegove sinove (imala sam utisak jer mu nisu pomogli).

Jasno, pretpostavio sam zbog one liste o alkoholu, petardama i isečenoj struji, verovatno pogrešno. Samo me je podsetilo na bedan osećaj nakon što je lik iz komšiluka umro u zatvoru a niko od komšija nije ni pomislio da nešto nije u redu. Bar ne javno.

Link to comment
1 minute ago, Dnaralaske said:

one liste o alkoholu, petardama i isečenoj struji

to je saopšteno od novinara, ja ne znam izvore tih podataka, ali stvarno niko od tih komšija sa sprata nije negativnim tonom govorio o njemu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, villiem said:

 

Ne verujem, ne tebi, nego da ovo neko moze da izgovori u budnom stanju

Moze, moze, u budnom stanju i iskrenom ubedjenju😏

 

 

Link to comment
55 minutes ago, Moonwalker said:


Pa sto je ne pusti? Ili ona njega? Gde je problem tu?

 

Ja ne vidim razlog da ljudi muce i cine nesrecnim jedno drugo stvarima koje su bukvalno bez presecne tacke i iskljucuju jedna drugu. 

Ne verujem da je to sto rekao pravi razlog. Ako ih ne zeli, bolje da ih nema.

Nema problema. Dogovorili su se oko prioriteta.

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

on topic

 

IMG_8925.thumb.jpeg.65eab7c996a0b786c4f3666a0a9bc851.jpegIMG_8924.thumb.jpeg.fb308ea26fc90d94471dadee51279ada.jpeg

 

 

dobrodošli u diznilend

Šta je u pitanju?

Link to comment

ne znam, cenim da ima veze sa sinoćnim događajem u moskvi

sad isplivavaju i snimci iz tržnih centara...

 

 

ko kad su uveli onaj prvi lockdown kad su špartali knez mihajilovom

 

 

sinoć je imao izjavu da prema nekim berzanskim indexima(cena bakra i nešto i nešto) i obaveštajnim podacima sprema se rat za koji će 2ww biti mala maca

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...