Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

16 minutes ago, Kristalno jasna said:

koliko sada imam napabirčeno? :think: gde da vidim?  ne znam što se toliko taji svetska politika, sad je to tema dana svuda, svi pričaju samo o tome

Imas celu istoriju zasto je to tako. Mozda ti neko kaze posle par godina bistvovanja ovde ;) 

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Verovatno gleda preko moba. Tu se ne vidi dok ne uđeš u profil.

 

Osim ako nije cilj da se ovako nabije 200 postova :D

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

 

 

Sve ovo ima veze sa tim kakvi su ljudi - i roditelji i deca. Ako imas poverenje u svoju decu, prepises im. Moja keva je prepisala svoj stan sestri bas sa tom idejom da ako poblesavi je neko ne prevesla, al moja sestra nikad nece to zloupotrebiti. A ako je familija sklona da se gloze oko nasledstva, mozes da im ostavis i jednu kasiku, opet ce se pobiti na krv i noz. Tako se neki moji rodjaci u Hrvatskoj pobili oko neke prastare kuce koja jedva stoji a sva trojica dobrostojeci - jedan ima nekretnina i nekretnina po primorju plus svoju kompaniju, drugi dobro obrazovanje, odlican posao i stan u Zagrebu, treci zaradio para u Nemackoj, napravio kucu, al dzaba...

 

Veliki problem moze biti i kakva su deca. Znam neke drugare koje su zene zavadili sa bracom pa ta braca sa zenama isutirali oca iz kuce cim im je prepisao. Ili u mojoj familiji neki razmazeniji koji cim im je deda imovinu prepisao oni krenuli da se bahate. Covek je za zivota morao da gleda kako mu deca spiskavaju imovinu koju im je dao... ajd neki su sacekali da umre pa se onda opustili.

mislim da je katastrofa, najveći poraz ako te potomstvo šutne a ti im ostavio za života šta si stekao. mislim, ako su odnosi od ranije poremećeni, neka dobiju nužni deo.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Verovatno gleda preko moba.

Da, :sleep: mišljadeh da tako gledaju svi. :think:

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Kristalno jasna said:

Da, :sleep: mišljadeh da tako gledaju svi. :think:

 

Ma kakvi, mator svet se okuplja ovde...

  • +1 2
Link to comment
48 minutes ago, đorđe geprat said:

mislim da je katastrofa, najveći poraz ako te potomstvo šutne a ti im ostavio za života šta si stekao. mislim, ako su odnosi od ranije poremećeni, neka dobiju nužni deo.

Apsolutno ali i na jedan mnogo bitniji nacin - imovina dodje i prodje al tvoj zavet su tvoji naslednici, a takvi naslednici su poraz jednog zivota. 

  • +1 4
Link to comment
11 minutes ago, Mel said:

 

Ma kakvi, mator svet se okuplja ovde...

 

pa da,  ja gledam preko pisaće mašine.....Olyimpus Monica

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
9 minutes ago, Shan Jan said:

Ja nemam ni papir ni olovku u kuci :unsure:

 

Bez papira i olovke ne mogu nishta.

Bukvalno i dalje organizujem misli na fizichkom papiru.

Podseti me jednom na mog oca koji je trebao neku lampu sestri da okachi u stanu pa trazio neki papir da podmetne. Danima je posle prichao - Ona nema nijedan papir u stanu, nema novine, nema svesku, nishta (sa ovakvom facom otprl :ohmy: )

  • Haha 9
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, aram said:

Capture.JPG.1fd5ec3645b72cdc70c7eebbd1c84f3a.JPG

nada rabotat daragaja :D

 

mislim da do ponoci zavrshavamo ovo i u novom danu si frishka na rusiji i ukrajini i javi kako je :hihi:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
23 minutes ago, Mel said:

 

Podseti me jednom na mog oca koji je trebao neku lampu sestri da okachi u stanu pa trazio neki papir da podmetne. Danima je posle prichao - Ona nema nijedan papir u stanu, nema novine, nema svesku, nishta (sa ovakvom facom otprl :ohmy: )

 

zbog toga ja imam tablet 

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Kristalno jasna said:

Da, :sleep: mišljadeh da tako gledaju svi. :think:

Barem 30% koristi win xp, neki password čuvaju na disketama kao backup. 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...