Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

43 minutes ago, Shan Jan said:

Ja nemam ni papir ni olovku u kuci :unsure:

 

Ja moram da saram uvek nesto, linije tamo vamo, nekad nesto znace a nekad su zvezde i surikeni

Mobilni ako gledam sa njim forum, umorim se 

 

Misljadeh :D

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

39 minutes ago, Mel said:

 

Bez papira i olovke ne mogu nishta.

Bukvalno i dalje organizujem misli na fizichkom papiru.

Podseti me jednom na mog oca koji je trebao neku lampu sestri da okachi u stanu pa trazio neki papir da podmetne. Danima je posle prichao - Ona nema nijedan papir u stanu, nema novine, nema svesku, nishta (sa ovakvom facom otprl :ohmy: )

Papir za pecenje moze da posluzi :D

Mislim za te lampe i lustere..

Edited by Stela
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, villiem said:

 

Ja moram da saram uvek nesto, linije tamo vamo, nekad nesto znace a nekad su zvezde i surikeni

Mobilni ako gledam sa njim forum, umorim se 

 

Misljadeh :D

Ja kada kažem daj papir i olovku svi se razbeže, gospoja, jer objašnjavam zašto npr ormar ne može da se montira pa uspravi do plafona a dete ima traume od fizike i suzama nakvašene sveske. 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
5 hours ago, đorđe geprat said:

apsolutno. odavno sam stava da moraš potomstvu da ostaviš više nego što si nasledio.

da mora potomstvo da bude obrazovanije od roditelja.

inače, bolje da te nije ni bilo.

Moja drugarica je u vezi u kojoj sporazumno nemaju dece. Ona je zelela decu, on nije. Njegov razlog zasto ne zeli decu je taj da su njih dvoje kao pojedinci izuzetno uspesni, prakticno su postigli maksimume u oblastima kojima se bave, oboje su daleko prevazisli svoje roditelje u svakom pogledu. Njegov rezon je da bi njegova deca tesko mogla da budu uspesnija od njega (pa i nje), da bi odrastala pod ogromnim pritiskom i gotovo sigurno bila veliko razocarenje za njega.

Iskreno sam se nadala da ce da ga otkaci i nadje nekog manje uspesnog. Ali nije.

  • Tužno 8
Link to comment
1 minute ago, Zaboravan said:

Ja kada kažem daj papir i olovku svi se razbeže, gospoja, jer objašnjavam zašto npr ormar ne može da se montira pa uspravi do plafona a dete ima traume od fizike i suzama nakvašene sveske. 

 

Ja imam licne traume, hocu sve da pobacam, i papire i kartone i sto ima slova i brojeve, samo stripovi da ostanu

Link to comment
5 minutes ago, villiem said:

 

Ja imam licne traume, hocu sve da pobacam, i papire i kartone i sto ima slova i brojeve, samo stripovi da ostanu

Takp i uradi... Jbt stripovi. Kako bih voleo to opet da čitam.

Link to comment
15 minutes ago, Sara said:

Moja drugarica je u vezi u kojoj sporazumno nemaju dece. Ona je zelela decu, on nije. Njegov razlog zasto ne zeli decu je taj da su njih dvoje kao pojedinci izuzetno uspesni, prakticno su postigli maksimume u oblastima kojima se bave, oboje su daleko prevazisli svoje roditelje u svakom pogledu. Njegov rezon je da bi njegova deca tesko mogla da budu uspesnija od njega (pa i nje), da bi odrastala pod ogromnim pritiskom i gotovo sigurno bila veliko razocarenje za njega.

Iskreno sam se nadala da ce da ga otkaci i nadje nekog manje uspesnog. Ali nije.

 

Ne verujem, ne tebi, nego da ovo neko moze da izgovori u budnom stanju

  • +1 4
Link to comment

Barem smo se vratili na temu... Čuj neće decu jer ga neće dostići te će biti razočaran.

Mora da ima neka dijagnoza. 

  • +1 4
Link to comment
24 minutes ago, Sara said:

Moja drugarica je u vezi u kojoj sporazumno nemaju dece. Ona je zelela decu, on nije. Njegov razlog zasto ne zeli decu je taj da su njih dvoje kao pojedinci izuzetno uspesni, prakticno su postigli maksimume u oblastima kojima se bave, oboje su daleko prevazisli svoje roditelje u svakom pogledu. Njegov rezon je da bi njegova deca tesko mogla da budu uspesnija od njega (pa i nje), da bi odrastala pod ogromnim pritiskom i gotovo sigurno bila veliko razocarenje za njega.

Iskreno sam se nadala da ce da ga otkaci i nadje nekog manje uspesnog. Ali nije.

dobro, mora da postoji i izzetak, tužan, u ovom slučaju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...