Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

8 hours ago, beyoncé said:

jel putuje neko 71. da nalepi slike ovog manijaka po busu makar? 

https://www.instagram.com/p/Cue1x2QM8aX/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

 

i šta se može uraditi ovakvim idiotima a da se krivično ne odgovara? fazon slučajno mu zabodem olovku u oko, cimnuo me bus. 

 

 

Jednom sam u Sidneju u gradskom vozu video par, on sedi uobičajno na sedištu, ona ga oralno obrađuje tako što iz daljine izgleda kao da mu spava u krilu. Može da vidi samo neko ko prolazi pored tog sedišta ili sedi poprečno. Niko ništa nije komentarisao ni zagledao.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 8. 7. 2023. at 0:23, Taihoskopija said:

 

Pretpostavljam da te majice nisu ideja neke naše dečurlije nego islamista ili šiptara koji od njega prave heroja 

Kopao sam malo po tim društvenim mrežama ko lajkuje i šeruje i uvek završim na nekom čudnom jeziku sa naopakim slovima 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, ToniAdams said:

au sve ti jebem, tesko me nesto ostavi bez teksta, al ovde sam zanemeo, u kakvim govnima živimo 

Malo sam ti popravio ovo 

Edited by Tale
Link to comment
25 minutes ago, pt 2.0 said:

Kod mene u zgradi se niko ne seksa, al zato renoviraju ko da smo Švicarska.

Zlatno doba - hilti doba!!!

 

ja sam u periodu korone shvatio da sam najsiromasniji u zgradi, jer mislim da su svi u zgradi renovirali stanove od jula 2020. do kraja 2021. valjda su visak para zbog neputovanja utrosili na taj nacin

Edited by Nikodije
  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

 

ja sam u periodu korone shvatio da sam najsiromasniji u zgradi, jer mislim da su svi u zgradi renovirali stanove od jula 2020. do kraja 2021. valjda su visak para zbog neputovanja utrosili na taj nacin

nikodije u epizodi Kako sam shvatio da sam najsiromashniji u zgradi. pardon, ali  :lolol:

Link to comment
2 minutes ago, Mel said:

nikodije u epizodi Kako sam shvatio da sam najsiromashniji u zgradi. pardon, ali  :lolol:

 

da, nije samo do para, ja zapravo volim da moj stan ima taj neki jugoslovenski vajb iz 80-ih, pa ne zelim to da menjam

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...