Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Čak ni srpska policija ne brlja ovako bez da ih nešto motiviše da brljaju. Da ovakvu brljotinu naprave ih je motivisalo isto ono što motiviše tzv. medije da maksimalno čuvaju identitet ubice kome bi u drugim okolnostima do sada već iskopali i objavili sve živo i mrtvo što ima.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema ovde leba

posle neko spominje bubble, jok nego ću među ljude i ovo što sam primoran mi je sasvim dovoljno

 

bar dok svi radikali ne pocrkaju

 

e

@Redoran pa na mrtvom ptc-u je u vestima rečeno "stradala je transrodna osoba iz kovilja"

dete od 18 godina, koliko ima i ovaj maloumnik

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 5
Link to comment

Maloumnik ima 33, objavljeno je to i inicijali. A o 18-godišnjoj žrtvi se zna i neumorno ponavlja ime, prezime, originalno ime i polni status. Ide se kod majke u rodno mesto, sve se odmotava onako tabloidno. A maloumniku su stavili krpu na glavu dok su ga izvodili iz zgrade, da mu ne bude neprijatno.

  • +1 3
  • Tužno 3
Link to comment

Smećarska novaeres je objavila i sliku pre tranzicije da se klikće dok redakciji i uredništvu curi krv niz bradu i da se ne ostavi ni minimalna sumnja da su odvratni plesači po grobovima. 

  • +1 4
Link to comment

Dakle policija je došla kod prvog koji bi nešto mogao da zna, pitali ga, on rekao nemam pojma, oni na to rekli ok hvala dovidjenja i vratili se posle bezmalo tri nedelje.

 

Komšiluk koji je x puta čuo svadju i vriske, ćuti kao zaliven dok nema ubistva. Kada ima ubistva, istog momenta kreću da se ispovedaju do devetog kolena.

  • +1 7
  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, Aleksija said:

a iskreno, ovde im se i nije cimalo, dvojica pedera, jebiga, koga briga...

Mislim da je u ovom slučaju bilo baš ovo.

  • +1 6
Link to comment

na tviteru sam hiljadu puta videla sliku i apel da se rt, dok je traja potraga.

nigde u medijima, kao da se ne desava. 

prosto su neki ljudi manje vredni od ostalih da bismo ih trazili.

 

 

Edited by Aleksija
  • +1 5
  • Tužno 2
Link to comment

Tako je. Jednostavno ih je bolo kurac, ko zna u kakvu se trgovinu dala, žensko, muško, peder, trandža, takvi ionako traže đavola. Nije prioritet. (U akciji Vihor) 

 

Tolika dehumanizacija ovog mladog bića, Noe, da je jedan iseče na komade, a nadležni batale potragu, danas me je ubila u pojam. Plačem ceo dan. Imam osećaj da smo u sred četvrte decenije dvadesetog veka negde u Italiji, ili u Nemačkoj, neko je vredan, neko smeta da privilegovan diše vazduh samo za sebe, u dovoljnim količinama. Bukvalno sam očajna, šta je ovo, koja smo kanalizacija posle svega tokom poslednja dva meseca.

 

 

Edited by Svemir Zeka
  • +1 4
  • Tužno 6
Link to comment

Kao rodjaka dečka koji je 2017. doživeo istu sudbinu kao Noa, mogu samo da kažem da policija ni tada ne bi ništa otkrila brzo da žena ubice nije prijavila njegovo čudno ponašanje.

A nije u pitanju bila transrodna osoba.

 

Edited by pt 2.0
  • Tužno 4
Link to comment

veruj mi da sam bas pratila, neki ljudi su se ispod apela tokom cele potrage pitali zasto se informacija ne siri vise, putem uticajnijih medija. kada nestane dete, tu smo barem (bili) solidarni, ukljuci se mnogo ljudi. ovog puta su ispod tvitova sa slikom vodjene debate o tome je li zensko ili musko, zgrazavalo se i podsmevalo. 

mozda se niko ne bi javio ni da je bilo drugacije, ali je bas bilo simptomaticno.

 

a sto se tice policije, kombinacija nesposobnosti i manjka iskrene motivacije, verovatno.

Edited by Aleksija
  • +1 5
  • Tužno 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...