Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

6 minutes ago, Tihajeza said:

Ponavlja razred drugi put? Tada se gubi pravo na redovno školovanje.

ne pise tako u halvardovom postu. no nije ni bitno, svasta se nekad desavalo u raznim skolama, a nazalost, ima kojecega i danas.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

31 minutes ago, Aleksija said:

meni nije bas najjasnije kako se izbacuje iz skole zbog nedovoljne ocene.

Ne znam da li je još uvek tako, ali u moje vreme u Filološkoj nisi mogao da ponavljaš razred. Imaš zaključenu negativnu, ne popraviš je u avgustu, ćao zdravo.

Godinu dana pre toga je devojka iz mog razreda napravila tipično teenage sranje tipa raskinula s dečkom, pobegla od kuće i pretila samoubistvom, dakle ništa vezano za školu (a inače nije bila nešto posebno problematičan učenik); njoj i njenoj majci je bilo savetovano da promeni školu, što se i desilo.

Ugled pre svega!

Link to comment
5 hours ago, Halvard said:

Na sličnu temu, i nakon skoro godinu dana me drži osećaj besa i ogorčenosti zbog smrti jedne drugarice iz srednje. Sasvim slučajno sam saznao da je preminula pre par godina, a budući da joj je majka tad bila u bolnici u teškom stanju a nije imala više živih srodnika, sahranjena je na groblju za beskućnike. Uzrok smrti nisam saznao, možda i bolje.

Imala je tešku porodičnu situaciju, razvedeni roditelji, otac potpuno van priče, majka alkoholičarka. U trećem razredu pala na popravni jer se zakačila sa profesorkom, nije prošla, a budući da u mojoj vajnoj elitnoj gimnaziji nije moguće ponavljati razred, izgubila je pravo na školovanje.

Tad je sve počelo da joj se raspada, umrla joj je baba koja joj je bila jedini oslonac u životu, smuvala se s nekim tipom s kojim je zabrazdila u teške droge (njemu naravno ništa nije bilo, izvukao se), jednostavno je nestala iz našeg kruga. Mi smo kao nešto pokušavali da dopremo do nje, ali jbg, bili smo klinci, šta smo mogli. Kasnije su do nas neko vreme dolazile razne jezive priče, nismo hteli da verujemo u njih, očigledno su bile istinite. 

Inače je bila pametna, duhovita, dobar drug; samo što joj je život podelio jako loše karte. I niko, baš niko u nazovi sistemu nije bio voljan da joj pomogne. Školi je očigledno bila važnija reputacija od jednog mladog života od 17 godina koji je neprovratno uništen zbog jebenog latinskog. Samo su oprali ruke od nje. 

Sad potpuno drugačijim očima gledam na čitav taj "idilični" period, najlepši od kolevke do groba. 

lepo je rekao jedan pesnik da je to period kad mladi sa osmehom na sve odmahuju,ne znajuci sta ih ceka kasnije u zivotu. Da,to je onaj period kada se en razmislja o uzrocno posledincoj vezi.

Link to comment

jel putuje neko 71. da nalepi slike ovog manijaka po busu makar? 

https://www.instagram.com/p/Cue1x2QM8aX/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

 

i šta se može uraditi ovakvim idiotima a da se krivično ne odgovara? fazon slučajno mu zabodem olovku u oko, cimnuo me bus. 

 

 

u drugim vestima, opet se traži jedno dete. možda je lažna uzbuna, al ipak:

Tinejdžer (16) nestao u Beogradu, njegova majka moli za pomoć: Javio da je pretučen i od tada mu se gubi svaki trag

 

ne mogu više ovu realnost, stvarno

  • Tužno 2
Link to comment
8 hours ago, beyoncé said:

jel putuje neko 71. da nalepi slike ovog manijaka po busu makar? 

https://www.instagram.com/p/Cue1x2QM8aX/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

 

i šta se može uraditi ovakvim idiotima a da se krivično ne odgovara? fazon slučajno mu zabodem olovku u oko, cimnuo me bus. 

 

 

u drugim vestima, opet se traži jedno dete. možda je lažna uzbuna, al ipak:

Tinejdžer (16) nestao u Beogradu, njegova majka moli za pomoć: Javio da je pretučen i od tada mu se gubi svaki trag

 

ne mogu više ovu realnost, stvarno

au sve ti jebem, tesko me nesto ostavi bez teksta, al ovde sam zanemeo, kakva to govna zive medju nama

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...