Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

biće nepodnošljivo čitati medije narednih par dana, evo čak su se i neki promanjinski "aktivistički" portali priključili lovljenju klikova iznoseći bizarne detalje ove tragedije. O tabloidima ne smijem ni da mislim koliko će da kopaju i seire. 

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Gašić odlično radi svoj posao.

Što bi ga smenjivali? :fantom:

pa kad opozicija mora na more pa nema ko da ga smeni.

 

nisam htela sinoć da vas deranžiram, juče poslepoden u dobrom polju čovek je ubio ženu iz puške a sin se razneo bombom.

  • Tužno 2
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

I ponovo je dete ubilo drugo dete.
Iz puške.

Mladenovac, rodjena braća.

 

Ne znam ni šta da kažem. Umorna sam od toga koliki broj ljudi ne vidi gde smo.

 

2 hours ago, Caligula said:

Dete ubilo dete, bombom se razneo neki mladic pa njegov otac ubio majku pa sebe, sada citam nadjena transrodna devojka u nekoliko najlon kesa... sve danas.

 

Sutra ko zna sta, prekosutra... otrov je posejan, bukvalno gledam kako da pobegnem odavde ovako mator.

 

 

 

16 minutes ago, slepa živana said:

pa kad opozicija mora na more pa nema ko da ga smeni.

 

nisam htela sinoć da vas deranžiram, juče poslepoden u dobrom polju čovek je ubio ženu iz puške a sin se razneo bombom.

znate, svima vama troma mogu otac da budem, čini mi se. i posle svega ovoga što sam ovde kvotovao milo mi je što mi je zaustavno vreme tu negde.  danas me prija razbesnela, moja reakcija je bila: "nemoj više nikada o tim gadostima ne pričaš" kada je bez ikakvog povoda u dva maha počela o dečijem zloastavljanju životinja. tu sam vrlllooo slab. ovo društvo je u moralnom smislu otišlo, da prostite, u tri lepe pičke materine i ostaće tamo. definitivno. povratka nema jer se put posle prolaza zatrpava. neverovatno sam besan. mislimda ću otići u grad u subotu.

  • +1 9
Link to comment
15 minutes ago, djordje geprat said:

 

 

znate, svima vama troma mogu otac da budem, čini mi se. i posle svega ovoga što sam ovde kvotovao milo mi je što mi je zaustavno vreme tu negde.  danas me prija razbesnela, moja reakcija je bila: "nemoj više nikada o tim gadostima ne pričaš" kada je bez ikakvog povoda u dva maha počela o dečijem zloastavljanju životinja. tu sam vrlllooo slab. ovo društvo je u moralnom smislu otišlo, da prostite, u tri lepe pičke materine i ostaće tamo. definitivno. povratka nema jer se put posle prolaza zatrpava. neverovatno sam besan. mislimda ću otići u grad u subotu.

 

Nema tu spasa, Djordje, društvo nam je zatrovano i kontaminirano kao ona reka gde je Tarkovski snimao Stalker-a, pa su posle svi pomrli.

  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Mel said:

Propali su i rimljani, mozemo i mi

 

Otišle i mnogo naprednije civilizacije, Atlantida, Lemurija i Mu, što ne bi i mi? 

 

 

 

 

 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
25 minutes ago, Mel said:

Propali su i rimljani, mozemo i mi

to ne dolazi u obzir. bar ne na ovaj način, likvidacijom žena i dece.

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...