Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Rade noževi danas:

 

Quote

Mladić M. N. (20) teško je povređen u Primoštenskoj ulici u Batajnici kada ga je nožem napao A. P. (22), javlja "Blic".

 

Policija je uhapsila osumnjičenog mladića.

„Policija i Hitna pomoć zatekli su teško povređenog M. N. ispred ugostiteljskog objekta ‘Džo’. On je bio povređen u predelu vrata, a povreda je opasna po život. Prevezen je u Urgentni centar“, kaže izvor „Blica“.

Kako se navodi, ustanovljeno je da je u tuči povređen i A. P. (22) koji je nakon medicinskog pregleda priveden u policijsku stanicu Zemun.

 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisam siguran da li je ovo za ovde ili za severniji topik.

maločas pročitah da je ministar prosvete tražio od filozofskog fakulteta da se izjasni o navodnoj izjavi bakića

na dnevniku "nove" videh da je u zrenjaninu suspendovana ugledna profesorka gimnazije zbog poziva (na tviteru valjda) na protest.da je direktor navodno izjavio da je to ponalogu "odozgo".

 

da li je ovo početak direktne pretnje zaposlenima a koju treba da sprovedu poslodavci u ime vlasti.

Link to comment

Brat (14) ubio brata (12) lovačkom puškom u selu kod Mladenovca.

 

Ona nesrećna devojka Noa Milivojev koja je nestala pre dvadesetak dana, pronađena iskasapljena u stanu svog dečka, priznao ubistvo.

 

Bukvalno ne znam šta da napišem, verovatno ništa i ne treba.

 

  • +1 2
  • Tužno 10
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Bukvalno ne znam šta da napišem, verovatno ništa i ne treba.

 

 

Da, da, nekako prevazilazi i ovu temu i stvara dominantan osećaj da možeš  samo da sediš i gledaš tupo u jednu tačku. 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Brat (14) ubio brata (12) lovačkom puškom u selu kod Mladenovca.

 

Ona nesrećna devojka Noa Milivojev koja je nestala pre dvadesetak dana, pronađena iskasapljena u stanu svog dečka, priznao ubistvo.

 

Bukvalno ne znam šta da napišem, verovatno ništa i ne treba.

 

Katastrofa jbt. Kako je bre ovim genijalcima trebalo 20 dana da nađu devojku u stanu dečka kod koga je porodica rekla prvi dan da je otišla? Jesu mogući naši panduri Isuse. Mogao je da se reši svih dokaza za 20 dana 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, arheolog1981 said:

Katastrofa jbt. Kako je bre ovim genijalcima trebalo 20 dana da nađu devojku u stanu dečka kod koga je porodica rekla prvi dan da je otišla? Jesu mogući naši panduri Isuse. Mogao je da se reši svih dokaza za 20 dana 

 

ne znam šta bi bilo gore, nesposobnost ili nezainteresovanost

  • +1 2
Link to comment

O jebem ti, ovo je baš gadno za svariti. Baš jezivo i užasno. Baš sam se nadao da će je pronaći.

 

I u Bosni nestala neka klinka koja je tu u posjeti familiji, došla sa ostatkom porodice iz Kanade, znam ljude, evo već 2 dana je nema, jadni ljudi, pakao. 

  • Tužno 5
Link to comment

Marija Stevanović kaže da radi u dve škole od 2001. godinhe i da je bilo u najavi da će se naći na spisku za tehnološki višak, a na pitanje N1 da li je moralno da se posle svega što je doživela, nađe na tom spisku kaže: Ko još u Srbiji razmišlja o moralu, svako gleda sebe. Mi smo samo izvršioci.

 

https://n1info.rs/vesti/kako-to-da-je-sud-nemocan-u-slucaju-nastavnice-engleskog-iz-trstenika-video/

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...