Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

16 hours ago, Braća Strugacki said:

Teško je naći neko naseljeno mesto da ne izgleda grozno.

 

Pa bas Zlatibor je bio ko bombona pre ovoga (premda naseljen :sleep: ) Mislim kapiram ja tebe :D

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni generalno Zlatibor nikad nije bio jasan, kontam možda pre 30+ godina da je bilo okej, ali poslednjih 20ak ne vidim razlog da se tamo ide, osim da bi se pričalo da ideš tamo.

 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Meni generalno Zlatibor nikad nije bio jasan, kontam možda pre 30+ godina da je bilo okej, ali poslednjih 20ak ne vidim razlog da se tamo ide, osim da bi se pričalo da ideš tamo.

 

Pa u tom izgleda i jeste poenta... 

  • +1 2
Link to comment

Niste skroz u pravu, Zlatibor ima specifičan vazduh zbog spora nekih četinara i prava je banja za ljude koji boluju od štitne žlezde. Tamo se odlazilo zbog toga a i, naravno, drugih benefita po zdravlje. 

  • +1 3
Link to comment

ok, onda je samo pitanje da li su sazidali grad "nasred" ruze vetrova hihi.gif mogu da dam ruku da ako postoji mogucnost da se gradnja namesti tako da se neshto pokvari, da se to sigurno i desilo.

mi smo ekipa koja se nepogreshivo usere u bunar dry.png

ako ne danas, sutra, ako ne sutra, prekosutra... mi smo ispali iz jugoslavije i resetovali se na tursku pre ustanka. kao da izmedju nema nishta.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto







  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Niste skroz u pravu, Zlatibor ima specifičan vazduh zbog spora nekih četinara i prava je banja za ljude koji boluju od štitne žlezde. Tamo se odlazilo zbog toga a i, naravno, drugih benefita po zdravlje. 

 

Verujem, nego stičem utisak da su takvi u debeloj manjini danas.

  • +1 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

Verujem, nego stičem utisak da su takvi u debeloj manjini danas.

Zato što su to normalni ljudi a zdravlje je skupo. Zlatibor je postao zbog svih tih pratećih gluposti totalno unfriendly za budžet prosečnog čoveka, ma kakve on zdravstvene tegobe imao. 

 

Znaš kad bih ja išla tamo da nemamo svoje, nikad. A imamo iz razloga koji sam navela, nažalost. 

  • +1 1
Link to comment

Kopaonik izgleda neuporedivo bolje od Zlatibora. Onaj deo oko Kraljevih čardaka jeste dosta velik i liči na Žarkovo, ali hotelski centar na vrhu planine nije odvratan i ogroman.

Link to comment

Kad se prica o Zlatiboru svi misle samo na onaj centar koji je pretpran. Na 10 minuta peške ili kolima od tog centra imas netaknute prirode koliko hoćeš. 

Ko na Zlatibor zeli da ide zbog setnje i vazduha može bez problema to da ostvari

  • +1 9
Link to comment

kada sam bio sa holanđanima na zlatiboru spavali smo u domu min,. prosvete, odšetali na brdo do spomenika, potom otišli, videli i zbrisali sa buvljaka kod jezera pa produžili do vodica i tamo skrenuli levo do nekog naselja sa brvnarama, tamo spavali i obišli vodopad i pećinu. da s onu stranu brda gde je spomenik ima jedna mala kafanica s predivnim pogledom.

 

sa kanađanima smo na trasi od kremne do sirogojna samo sipali gorivo i protutnjali.

 

jednom davno sam sa ženom išao u lepu šetnju međ' vikendicama od tunela pa uzbrdo i levo i do neke farme. 'oću da kažem yebeš zlatibor (varoš) kako ga videh na ovim ovde slikama. 30 - 40 km od zlatibora, OK.

Link to comment

Tara je i dalje zakon što se mene tiče, Zlatar nje loš ali mislim da je krenula zlatiborizacija istog. Doduše, čujem da se nešto slično sprema i Tari, duša me boli.

 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...