Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

to su onda semafori izmedju semafora. ili da peshaci idu peshke cele blokove, da bi uopshte prelazili, jer ova marva zasluzuje da ne bude ometana dok se zalece - na semafore.

 

realno moze i tako da se reshi. da je ovo grad automobila i da su svi prioriteti njihovi. ionako ulica sa 6 traka vishe ni jedna ne moze da se predje u jednom cugu. meni je to jasna poruka.

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment

Živeti i hodati po Beogradu je postalo kao u arkadnoj igrici, preskačeš rupe, izbegavaš vatrene lance i paziš da te ne rokne iznenadni enemy. 

 

Jadan dečko, 26 godina... 

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Mog brata je tako udarila zena na pesackom..

 

Ili da se krkaju lezeci policajci od po 15 santima pred svaki pesacki ili da pesacke prelaze ukidamo i prelazi se samo na semaforima. Pesacki prelazi nisu za Balkan i Beograd..prosto ne ide i tragicno je da se forsira.

  • +1 1
Link to comment

Kada bude ta situacija imam zelju da zaokrenem ulevo i tako zaustavim, vozac koji je stao ima svakakve probleme sto je stao. Ako je navala moras da gledas iza sebe i levo, i desno na pesaka i da mu das signal da nije skroz bezbedno a to nije moguce jer zuri da predje dok ima pravo. To su naojdvratniji prekrsaji kada prolaze dok nije tragedija, kada je kasno, kao i ne stajanje na pesackom jer si brzi, jer imas dobra kola i pesak nije ugrozen, daleko bilo koliko si spretan i koliko samo ti moras da stignes gde si krenuo.

Link to comment
10 hours ago, Shan Jan said:

Ako dobro razumem ovde je pred pesacki preticao. Video sam puno puta da nazalost se prestrojavaju u drugu traku i gledaju da prodju dok auto ispred njih staje da propusti pesake. Uzas. Ovo je cista bahata voznja, nije ni bio pod uticajem niceg drugog osim svog ludog mozga. Vreme je da se ozbiljnije kazne pisu za ovo. 

 

kad to vidim, poželim da ubijem onog ko je to uradio

 

postavio bih kamere na SVE pešačke prelaze i to bih kažnjavao oduzimanjem dozvole na godinu dana i 100.000 dinara, ako se ponovi prekršaj, doživotno dozvola i tri meseca zatvora

 

  • +1 6
Link to comment
50 minutes ago, copkillah said:

postavio bih kamere na SVE pešačke prelaze

 

...semafore, zaustavne trake na celom autoputu, trake sa bus i taksi. I još bitnije, početi sa kažnjavanjem.

 

1 hour ago, Braća Strugacki said:

zato su neophodni semafori za takve prelaze

 

Nije li to bilo u zakonu pre koju godinu pa naknadno pomerilo zarez da ne treba?

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, Shan Jan said:

Ako dobro razumem ovde je pred pesacki preticao. Video sam puno puta da nazalost se prestrojavaju u drugu traku i gledaju da prodju dok auto ispred njih staje da propusti pesake. Uzas. Ovo je cista bahata voznja, nije ni bio pod uticajem niceg drugog osim svog ludog mozga. Vreme je da se ozbiljnije kazne pisu za ovo. 

prošli vikend prisustvujem sličnoj situaciji tamo u gandijevoj gde se skreće za piramidu. ja skroz levo(skrećem ka kinezima), pešak je već prešao dve trake, ja stajem on prelazi lagano pored mene auto produžava kao da nema žive duše

 

auto je iz auto škole sa učenikom, stajali paralelno na prethodnom semaforu pa sam apsolutno siguran

 

došlo mi da idem za njima i da kažem onoj mučenici da batali i instruktora i tu auto školu i da nađe drugu

:ph34r:

 

  • +1 3
Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

došlo mi da idem za njima i da kažem onoj mučenici da batali i instruktora i tu auto školu i da nađe drugu

:ph34r:

 

 

šteta što nisi

  • +1 3
Link to comment
prošli vikend prisustvujem sličnoj situaciji tamo u gandijevoj gde se skreće za piramidu. ja skroz levo(skrećem ka kinezima), pešak je već prešao dve trake, ja stajem on prelazi lagano pored mene auto produžava kao da nema žive duše
 
auto je iz auto škole sa učenikom, stajali paralelno na prethodnom semaforu pa sam apsolutno siguran
 
došlo mi da idem za njima i da kažem onoj mučenici da batali i instruktora i tu auto školu i da nađe drugu
[emoji185]
 

Da dva "ulivanja" u Gandijevu su potpuni pakao.
Još ono drugo kad se bus 68 uključi u frku...
Malo je sudara tu kakav je haos...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
16 hours ago, SNARC said:

Mog brata je tako udarila zena na pesackom..

 

Ili da se krkaju lezeci policajci od po 15 santima pred svaki pesacki ili da pesacke prelaze ukidamo i prelazi se samo na semaforima. Pesacki prelazi nisu za Balkan i Beograd..prosto ne ide i tragicno je da se forsira.

postoje ponegde ležeći policajci širine pešačkog prelaza.

postoje ponegdereflektori koji osvetljavaju pešački prelaz

postoje ponegde pred pešački prelazima solarno napajeni pokazivači brzine vožnje

treba da postoje svugde, najpre na osetljivim mestima (škole, bolnice, trgovine,stajališta javnog prevoza.......)

 

a bahatu vožnju mahompraktikuju bahati ljudisa bahatim zaleđem,

Link to comment

Ma, kakvi semafori, ja ne prelazim ni na zeleno dok se s cetvere oci ne uverim da ce svi da stanu.

U blizini imam 2 semafora, bila bi ded odavno da sam prelazila ikako drugacije nego kao komandos

  • +1 2
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...