Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

17 minutes ago, desboj said:

Pa tu gde je palo si najsigurniji, tu sigurno neće opet pasti!

 

Sto kazu grom ne udara u isto mesto dvaput, ali ja bas nesto nisam imao poverenja u kvalitet majstora sto su popravljali i nisam bio inspirisan da testiram istinitost narodnih mudrosti... ;)

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 6.12.2022. at 22:58, Delija67 said:

Meni je vojska bila tesko gubljenje vremena, ali mi je dala jednu korisnu stvar koju vidim kao prednost nad mladjim generacijama i zenama koji su to izbegli, a to je da se ne nerviram sto je neko ko je u nekoj hijerarhiji iznad mene totalni debil. Pored toga izasao sam iz svog babla i imam jasniju predstavu gde i sa kim zivim, mada sam mogao da zivim i bez tog saznanja i imam svoje price iz vojske, pa mogu i ja da smaram kad se o tome negde povede rec.

Moj kapetan u vojsci je brkao cirilicu i latinicu,e da i ja sam tu monog stosta naucio. Ovo kakav je obican narod, pa to sam manje vise i znao.

Link to comment

SKOJ: Ponovo oskrnavljena Grobnica narodnih heroja, MUP i Tvrđava da reaguju

Treba da postave kamere, snime ove bolide što to rade pa kad ih navataju da im daju  četkicu za zube i pesak da to pobrišu. I naravno da ih vežu lancima za spomenik a hranu i vodu će dobiti kad završe posao.

 

Potpuni sam antikomunista ali taj spomenik je deo naše istorije i prošlosti i niko ni pod kojim uslovima ne sme da ga skrnavi. Tuda sam šetao kao dete, tuda sam se šetao sa prvom "devojkom", to je deo mene. 

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Kako prepoznati da je neko vegan antikomunista? Nema potrebe, sam će to reći.

 

Nema šta da "prepoznaješ" niti je biti antikomunista sramota pa da se krije. 

  • +1 1
Link to comment

Meni ovo skrnavljenje spomenika ne smeta.  Kod nas, kako se promeni vlast (društvena klima) tako se i štancuju novi spomenici  a stari ruše. Tako da je ovo neka vrsta tradicije :fantom:

Edited by Filozof manijak
  • Tužno 1
Link to comment
23 hours ago, Valkyrie said:

Kad sam videla snimak iz ovog vrtića u Inđiji i malu lažu na krevetu pored komada plafona, slošilo mi se. 

 

Ja ne znam više kako živeti, ovde bukvalno iza svakog ćoška vreba neka opasnost. 

Kod mene u stanu je plafon pao dva puta u dve različite prostorije. Onda smo postavili gips ispod, da se više ne stresiramo. Nismo jedini u toj zgradi kojima se to dogodilo.

To ne mora da bude pitanje investitora, to je najčešće pitanje ošljarenja zidara koji zbrzavaju i ne nabace tzv špric pre malterisanja. Nadzorni organ, taman da je najvredniji na svetu, ne može da isprati svaki kvadratni cm malterisanja.

Ako je plafon pao na jednom mestu, to ne znači ništa. Niti da će padati dalje, niti da neće. Vjerovatnije je da hoće jer su isti majstori radili.

Tu treba ili raditi gips ili obiti sve plafone pa Jovo nanovo.

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...