Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Igrani film "Megdan" u produkciji firme Alekse Balaševića, sina legendarnog novosadskog kantautora, dobio je od Grada Novog Sada 15 miliona dinara preko konkursa za sufinansiranje filmske umetnosti. Balaševićeva firma osnovana je nakon raspisivanja konkursa.

:riba::vikleri:

  • Haha 2
Link to comment

kasno su mu javili, pa shta? jel zato treba da ne uchestvuje? i vidish kako je lepo dobio, shteta bi bila da je propustio. a i firmu nazvao mi smo ovde samo zbog para™ i drugari [emoji38]ol:

realno skorije nije bilo javnosti poznatije interesantne osobe da svi uzmu da se. chude i iznenade. srecom ne moze kolichinski djordje b da se izjednachi sa zoranom dj, po broju, khm... sumnjivih lica koje je ostavio za sobom hihi.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto





  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Mel said:

 

U cemu je poenta - Djordje Balasevic je za zivota bio posato solidna persona non grata a sin sad ima drugaciji vajb? Ili nesto drugo?

U toj porodici ima možda jedna normalna osoba, ostali su svi idioti...

 

Mislim da je njih sve bilo sramota od Đoleta i da su odahnuli kada je umro i ne moraju da glume više normalne ljude... Mogu da budu debili kao što jesu...

 

Ili je i Đole sve vreme glumio, ali, ako je tako i to je umeće...

 

 

  • +1 9
Link to comment
50 minutes ago, radisa said:

U toj porodici ima možda jedna normalna osoba, ostali su svi idioti...

 

Mislim da je njih sve bilo sramota od Đoleta i da su odahnuli kada je umro i ne moraju da glume više normalne ljude... Mogu da budu debili kao što jesu...

 

Ili je i Đole sve vreme glumio, ali, ako je tako i to je umeće...

 

Po tome koliko ga neki SNSovci mrze (Djoleta), a SNSovci su borg po tom pitanju, ja ne bih rekla da je glumio. Kakav god da je bio privatno postpo se svasta pricalo, deluje da nikako nije bio od onih koji su bili za DS i slicno pa preleteli kad je SNS postao glavni, a time ne moze da se pohvali mnogo ljudi.
Zena pak cerke i sinovi kakvi su pojma nemam. Tj ovo mi daje ideju za sina.

Link to comment
18 minutes ago, Mel said:

 

Po tome koliko ga neki SNSovci mrze (Djoleta), a SNSovci su borg po tom pitanju, ja ne bih rekla da je glumio. Kakav god da je bio privatno postpo se svasta pricalo, deluje da nikako nije bio od onih koji su bili za DS i slicno pa preleteli kad je SNS postao glavni, a time ne moze da se pohvali mnogo ljudi.
Zena pak cerke i sinovi kakvi su pojma nemam. Tj ovo mi daje ideju za sina.

Pa poznata je stvar da je Beba otišla sa slave, kad je budala od sina dovela Vučevića na slavu...

 

Ja sam par puta imao čast da pričam sa Đoletom, na mene je ostavio uisti onakav utisak kakav je ostavljao i u svojim nastupima i u svojim intervjuima... Sasvim normalan lik... Zato kažem, ako je glumio, glumio je odliočno...

 

 

  • +1 3
Link to comment
45 minutes ago, radisa said:

Pa poznata je stvar da je Beba otišla sa slave, kad je budala od sina dovela Vučevića na slavu...

 

Ja sam par puta imao čast da pričam sa Đoletom, na mene je ostavio uisti onakav utisak kakav je ostavljao i u svojim nastupima i u svojim intervjuima... Sasvim normalan lik... Zato kažem, ako je glumio, glumio je odliočno...

 

Ne znam nista iz prve ruke ali ako je sudeci po tome koliko je zuljao SNS a da pritom nje bio bitan ni za sta realno, deluje da ih se gadio iskreno a oni to ne podnose.

I zato me ne cudi da su pristupili preko sina. Koji je izgleda neki standardni bilde...

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Pa poznata je stvar da je Beba otišla sa slave, kad je budala od sina dovela Vučevića na slavu...

 

Ja sam par puta imao čast da pričam sa Đoletom, na mene je ostavio uisti onakav utisak kakav je ostavljao i u svojim nastupima i u svojim intervjuima... Sasvim normalan lik... Zato kažem, ako je glumio, glumio je odliočno...

 

 

 

Nema sanse da je glumio, ali je misterija kako su bas svi oko njega toliki idioti i kako mu to nije smetalo :blink:

  • +1 1
Link to comment
On 13.12.2022. at 10:25, vememah said:

 

 

 

 

 

 

Zlatibor je pretvoren u urbanu planinsku fabriku fekalija a i Kopaonik jos odavno.

Neko moje iskustvo, kad Amerikanac ima lep "nacionalni park" tu baki neces moci da "izgradis" ni vecej na parkiralistu, bilje i zivotinje su zasticene zakonom a ulaz se skoro redovno naplacuje.

Kad Srbin ima lep "nacionalni park" on tu odma podigne 100 kafana 50 hotela i 1000 pizdimaterina jer ne moze jadan da zivi bez urbanog a u trendu.

 

 

 

 

 

Edited by 3opge
  • +1 8
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, 3opge said:

 

 

Zlatibor je pretvoren u urbanu planinsku fabriku fekalija a i Kopaonik jos odavno.

Neko moje iskustvo, kad Amerikanac ima lep "nacionalni park" tu baki neces moci da "izgradis" ni vecej na parkiralistu, bilje i zivotinje su zasticene zakonom a ulaz se skoro redovno naplacuje.

Kad Srbin ima lep "nacionalni park" on tu odma podigne 100 kafana 50 hotela i 1000 pizdimaterina jer ne moze jadan da zivi bez urbanog a u trendu.

 

Pa nije odmah, ovo je na Zlatiboru nov trend pre je bilo skroz fino...

Link to comment
7 minutes ago, 3opge said:

 

 

Zlatibor je pretvoren u urbanu planinsku fabriku fekalija a i Kopaonik jos odavno.

Neko moje iskustvo, kad Amerikanac ima lep "nacionalni park" tu baki neces moci da "izgradis" ni vecej na parkiralistu, bilje i zivotinje su zasticene zakonom a ulaz se skoro redovno naplacuje.

Kad Srbin ima lep "nacionalni park" on tu odma podigne 100 kafana 50 hotela i 1000 pizdimaterina jer ne moze jadan da zivi bez urbanog a u trendu.

 

 

 

 

 

Zaboravio si jedno 100 solitera da dodaš na listu...

 

AKo nisi video....

 

mYPk9kpTURBXy8xMWRjODlhODllZGY4MjFiZWY1Z

 

ShRk9kpTURBXy8xNmU5NzZmNDMxOGZiOTJmOGFjN

 

2dck9kpTURBXy8zYWRmM2EwNTE2ODU2ZjZlZGFkY

  • Tužno 2
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...