Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ovo baš može da deluje da popizdiš

Quote

jedna reč u prvom poglavlju romana - "lezbejka" - potpuno izvučena iz konteksta, navela je pojedine roditelje da svojoj deci zabrane da knjigu pročitaju.

Quote

„Zabuna jeste nastala zbog scene u prvom poglavlju romana u kojem se pojavljuje reč ‘lezbejka’. Naime, uplašena da boluje od raka dojke, Strahinjina majka u kuputalu pokazuje komšinici gde je napipala čvorić. Videvši slučajno tu scenu, Strahinja u sebi komentariše da je njegova majka u vezi sa komšinicom i da je lezbejka. Već u narednom poglavlju, dve stranice iza ovog dela romana, saznajemo i mi, čitaoci, i Strahinja da je majka išla lekaru i da čeka rezultate koji će potvrditi da li boluje od raka dojke“, objašnjava Opalić.

dokle će ovaj narod da ide u rikverc?

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

roditelji su chitali neku knjigu sve dok nisu doshli do lezbejke? ok dosta rano su doshli, ali - roditelji su chitali? ohmy.gif

pa to je skoro pohvalno i odlichno za pismenos srpske nejachi, ima da chitaju tajno po budzacima. i ja sam prvo chitala knjige za koje je keva rekla nije (josh) za tebe [emoji38]ol:

ono shto je dramatichno u ovom dogadjaju jeste da pola nacije ochigledno i po navici zamishlja zene koje se pipaju u tajnim kraljevstvima zena. i ne zna shta ce sa tom svojom realnoshcu. tu je kvaka [emoji38]ol:


sent from bash mnogo dobar novi bubamoto





  • +1 2
Link to comment

U realnosti pročitao je samo jedan roditelj. U neobaveznom, skoro zajebantskom, razgovoru taj je spomenuo drugom roditelju. Drugi roditelj, malo srboparanoik a malo attention whore, je okačio svoje zgražavanje na roditeljsku Viber grupu. Ostalo je istorija.

  • +1 1
Link to comment

mnjah dry.png

mozda i drugi sad uzmu da prochitaju tajno, da ih niko ne vidi da chitaju tu subverzivnu literaturu, eeej lezbejke, ko zna shta sve ima tu [emoji38]ol:

mi smo leglo neukih ochajnika u sushtini.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto





  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Svarog said:

U realnosti pročitao je samo jedan roditelj. U neobaveznom, skoro zajebantskom, razgovoru taj je spomenuo drugom roditelju. Drugi roditelj, malo srboparanoik a malo attention whore, je okačio svoje zgražavanje na roditeljsku Viber grupu. Ostalo je istorija.

 

U realnosti, nije čitao nijedan nego je jedno dete pitalo roditelje šta je to lezbejka kad je natrčalo u tekstu na reč.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, JozoMujica said:

 

U realnosti, nije čitao nijedan nego je jedno dete pitalo roditelje šta je to lezbejka kad je natrčalo u tekstu na reč.

 

u realnosti, jako je mala sansa da deca u sestom razrednu ne znaju sta je lezbejka.

  • +1 5
Link to comment
9 minutes ago, JozoMujica said:

 

dete pitalo roditelje šta je to lezbejka kad je natrčalo u tekstu na reč.

ne verujem. to dete se vec edukovalo onlajn o svemu, odaaavno. nema devojchice koja je preshla u vishe razrede da joj bar jednom neko nije rekao da je to, ako/kad se ponashala onako kako mladi charshijaneri misle da ne treba. lezbejka, kurva, sekta, standardna postavka za vishe razrede.

Edited by gospa buba
Link to comment
6 minutes ago, nenad said:

 

u realnosti, jako je mala sansa da deca u sestom razrednu ne znaju sta je lezbejka.

 

 

Ups, moja greška, čitao sam dijagonalno i pomislio da je reč o nižim razredima.

Edited by JozoMujica
Link to comment

vazi i za nize. tu trening pochinje.

 

veca je verovatnoca da je klinka doshla kuci u trecem razredu i pitala shta je to, jer joj je neki genije rekao da je to. u petom je vec iskusna po tom pitanju, zna shta je cheka, ako joj se neka budala navrze.

Edited by gospa buba
Link to comment
2 minutes ago, JozoMujica said:

 

Moje je 2. i zacijelo ne zna niti je zainteresovan. :D

naravno, oni su vrlo nezainteresovani, a zatim i nezainteresovani i dosta difuzni po tom pitanju josh dosta dugo, jer ne mogu da uchitaju jasno znachenje u pojam. ali ce vrlo brzo shvatiti da treba da je uvreda i koristiti u tom smislu. naci ce se neki/a da je prerano edukovani genije, ne brini :hihi:

 

Edited by gospa buba
Link to comment

Manje su šanse da dečaka počaste tim epitetom. 

Pitaj ga jel zna šta je peder.

 

 

Šalu na stranu (kakvu šalu :sad: ) rečnik je bogu plakati. Čujem ih kad idem po mog prvaka u školu, psuju kao stoke 

 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...