Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 minute ago, foto said:

jbmte foto kad citas dijagonalno.   :D 

citam i pitam se kakav li je to "Центар за развој Шајкаче"?!? sta li oni rade i zasto su zainteresovani bas za katastar i hakere???

mada, moglo bi i da se osnuje tako nesto. da PPP bude osnivac i da delimo ordenje, posemo saopstenja, drzimo konferencije za medije... mozda padne i neka lova za server od ministarstva kulture, npr. i bavimo se sakkacama, naravno

Realno, samo nebo je granica. 

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 hours ago, Valkyrie said:

Svaki C&A bodić koji nosi evo već drugo dete, ne da se nije raspao nakon milion pranja, nego i dalje su nepromenjenog oblika, nerazjebani, neizvučenih konaca i froncli. S tim u vezi, briga me da li su šiveni u Kini ili na Marsu.

 

Moja mala je uglavnom peto dete koje nosi i njihove benkice i stramplice (prvo dete koje ih je nosilo ima preko 10 godina). Mislim da im se ta odeća za bebe i malu decu dosta dobro pokazala - mi smo do sad uništavali samo pantalone (uglavnom odrade zakrpe posao), ali to nema veze da li je C&A, Gap, Beneton ili nešto hipstersko ručno rađeno od 50€ - žabac ih prosto tamani.

Link to comment

pa kad moze C&A da radi sta oce u nasoj avliji mozemo mi da razvijamo sajkace.

 

p.s.

ukrasce nam neko ideju za sajkaca firmu 100%. zivi bili pa videli...

Link to comment
On 30.7.2022. at 12:32, vememah said:

 

KCS je u pitanju u 1. tvitu.

 

Ok, nemaju ljudi, opreme, materijala, čega god, te nisu u mogućnosti da zakažu u određenom vremenskom roku.

Šta znači: "Ne izdaju potvrdu"? Koji pravno-muljatorski akt im dozvoljava da je eto tek tako ne izdaju?

 

Meni su pre nekoliko godina kod specijaliste, za dete kome je pregled očigledno trebao odmah, rekli u Martu da dođem u Junu, nema termina. Rekoh da nema problema, te da mi izdaju pomenutu potvrdu. Sestra je verovatno ukapirala da sam bio spreman da polomim i njih sve i celo odeljenje, te se termin nakon konsultacije s doktorom volšebno otvorio, odmah nakon narednog pacijenta. Tako da nemam iskustva sa tim potvrdama i refundacijom od RFZOa, ali molim forumaše koji ih imaju, da ih i podele.

Link to comment
3 hours ago, zorglub said:

Koji pravno-muljatorski akt im dozvoljava da je eto tek tako ne izdaju?

 

Mislim da sam pisao ranije slučaj kad je ćaletu trebao holter EKG i kad nas je dr u mitrovačkoj bolnici oduvao za tu potvrdu, nije me mrzelo da pozvem mitrovački sekretarijat za zdravstvo i posle dva telefonska razgovora zakazali mu u bolnici za dva dana. Taj dan kad je došao rekli nije danas nego sutra. Bilo je to pre više od 6 meseci još ga nisu pročitali, mada nije se ćale nešto ni cimao jer ga je dobio sutradan na drugoj strani.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Frank Pembleton said:

Tebi smeta njihov ton ili ono što tvrde?

ton čini da ne verujem sadržaju...

Edited by pt 2.0
Link to comment

Hm, ali sadržaj je jako zanimljiv i realno ako je bar delimično tačan onda je cela stvar još zanimljivija...

 

Jel' bi gospoda forumski advokati malo komentarisali ovo?

Link to comment
13 minutes ago, radisa said:

Hm, ali sadržaj je jako zanimljiv i realno ako je bar delimično tačan onda je cela stvar još zanimljivija...

kao ljubiteljka horor treša, naravno da sam gledala i reakciju na advokate. kaže se, na primer, da svedočenje devojčice po zakonu ne može biti uzeto u obzir, a oni pene o tome kako je "mala jana svedočila o tome da..."

dalje, ono o blatu - kaže se da je forenzički nalaz takav da se blato menja strukturu na 80 cm, i da je poklapanje blata sa zoranovih pantalona i blata sa mesta gde je jelena nađena 80 cm dijametar match, dakle lik je bio on the spot.

ima još ali sam zaboravila.

 

(uzgred, da izvini pravosuđe i pretpostavka nevinosti, meni je lik guilty as hell od gostovanja kod marića sa tomom filom. psihopata bez emocija i empatije, o ženi govori kao o javnom dobru, a gostuje u emisiji čini mi se nekoliko nedelja nakon ubistva... u to vreme uveliko ima ljubavnicu, koja je radila na hepiju, sa kojom je bio dok je jelena bila živa. u jednom trenutku se osmehuje, kad je pomislio da je pametno odgovorio mariću... ma, jeziv lik)

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...