Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedan keša u Dubrovniku mi je reka da prenesem pozdrave u Beograd i da kažem da su "Srbi više nego dobrodošli i da ne slušaju gluposti o autima, nego samo neka dođu". :wub:

 

 

Link to comment
36 minutes ago, Filozof manijak said:

ono na šta se čeloklepam nisu oni, već mi - konzumenti istog sranja već godinama

 

Vala nije mi žao, ima ona izreka, ako te neko prevari jednom/dvaput/triput, jbt ovi 30 godina furaju istu idiotsku radikalsku priču i masa to i dalje konzumira

 

the simpsons rake GIF

Edited by Time Crisis
Link to comment
Just now, Lancia said:

I tako se Zeka i konobar resili krizu.

Kad bi to tako funkcionisalo...

 

Mislim da je problem ove vlasti u nečemu drugom, i da se kroz ovaj nacionalizam to pokuša sprečiti, da se ljudi uplaše da idu i vide kako to normalno sve izgleda u zloj Hrvatskoj... U Istri ima jako puno ljudi iz Srbije koji rade i vide da neka multikulturalnost može da postoji i da nema previše problema, ako su svi normalni... Zato ovim jedačima ljudskih duša sve to smeta...

 

Hotel u kom sam bio, bar prema rečima devojke na recepciji, ima dosat zaposlenih ljudi iz Srbije u sezoni... Ta devojka je takođe iz Srbije, inače... :)

 

Verijem da je tako u dobrom delu obale... E to je problem, neće da rade ovde u zemlji ekonomskog tigra™ nego idu u Hrvatsku... I vide da je tamo bolje, pa dođu, pa pričaju, pa sledeće godine odvedu još ljudi... A ko će kablove motati onda? :fantom:

  • +1 7
Link to comment

mislim da se samo paznja skrece s kosova na drugog 'neprijatelja' i nista vise. samo ne razumijem ko jos vjeruje da je kosovo dio srbije.

 

osim ako nije malo i do brnabe.

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment

I samo Kosovo je uglavnom "skretanje pažnje". Ne verujem da imaju neki poseban cilj, osim onog standardnog da je uvek negde neka kriza i da nam uvek negde neko preti nečim, oni na drugačiji način ne znaju vladati. Realno što bi nekog boleo q kakvo je stanje u Hrvatskoj, kako im ide sezona, šta misle o Srbiji itd, kako npr. nikad ne slušamo ništa o rumunskom turizmu ili šta misle o Srbiji?

  • +1 8
Link to comment
On 7.8.2022. at 12:53, Halvard said:

Ovo može na više tema da se stavi, ali mislim da je ova najprikladnija. Hrvatski novinar Vladimir Matijanić je umro od korone. Njegova nevenčana supruga je objavila kako je to izgledalo. Potpuni horor. 

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/deset-puta-smo-zvali-i-molili-da-vladu-prime-u-bolnicu-nisu-htjeli/2385470.aspx

Na smrt poznatog hrvatskog novinara Vladimira Matijanića reagovao je i Hrvoje Tomasović, splitski hirurg, pripadnik Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) i ekstremni desničar. Svoj komentar je objavio na Fejsbuku.

"I još nešto! Ja nisam oni i ne likujem nad mrtvim neprijateljem. Ovo cipelarenje mrtvaca mi je odvratno. Što ga nije neko od velikih desničara kada su ga tako mrzili uhvatio za uši i prebio? Naravno da nisu, ali sada svi nešto likuju i otvaraju šampanjac. Čemu? Mrtvacu koji je umro na dosta blesav način! Da je bio neki drugi novinar koji je dobar sa mnom sigurno bi me nazvao i ja bih sve napravio da mu pomognem i to pod odmah! On očito nije bio dobar ni s ovim njegovim jugo doktorima pa nije imao niti koga zvati osim hitne. Pa mene su samo ovo leto zvali najmanje jedno 5 puta zbog sličnih stvari. Možeš smatrati da je na kraju umro zbog svojih kvazi poštenih stavova kako mu ne trebaju protekcije i onda nema koga zvati za pomoć. Prijateljstva i postoje da se pomogne jedan drugome, ali on očito nije imao prijatelja niti među svojima! A ja kao desničar svakome pomognem odmah kad me nazove!"

:ph34r:

Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

Da je bio neki drugi novinar koji je dobar sa mnom sigurno bi me nazvao i ja bih sve napravio da mu pomognem i to pod odmah! On očito nije bio dobar ni s ovim njegovim jugo doktorima pa nije imao niti koga zvati osim hitne. Pa mene su samo ovo leto zvali najmanje jedno 5 puta zbog sličnih stvari. Možeš smatrati da je na kraju umro zbog svojih kvazi poštenih stavova kako mu ne trebaju protekcije i onda nema koga zvati za pomoć. Prijateljstva i postoje da se pomogne jedan drugome, ali on očito nije imao prijatelja niti među svojima! A ja kao desničar svakome pomognem odmah kad me nazove!"

 

:ph34r:

 

Ovo bukvalno da ne znaš jel satira ili ozbiljno

  • +1 4
Link to comment
I samo Kosovo je uglavnom "skretanje pažnje". Ne verujem da imaju neki poseban cilj, osim onog standardnog da je uvek negde neka kriza i da nam uvek negde neko preti nečim, oni na drugačiji način ne znaju vladati. Realno što bi nekog boleo q kakvo je stanje u Hrvatskoj, kako im ide sezona, šta misle o Srbiji itd, kako npr. nikad ne slušamo ništa o rumunskom turizmu ili šta misle o Srbiji?
naravno da nikog ne boli q kako je u cro, ni njih tamo ne boli za nas, nas nema u vestima, jedino kad ovaj degenerik neshto bash krene da lozi, pa ako se neko primi.

mislim, kod nas klepaju potemkina na potemkina, do mere da i sami teshko prate koji kanap kad treba da se potegne :isuse:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


Link to comment
15 minutes ago, Time Crisis said:

Ovo bukvalno da ne znaš jel satira ili ozbiljno

 

To?

 

To je kombinacija klasicnog koncentrovanog balkanskog bahatluka u svojoj najgoroj varijanti i sociopatije ideologija poput HDZ. A obraca se pucanstvu koje svako malo savije glavu na znas li ti ko sam ja. I takve tamo je odjebalo sve sto je moglo i otislo drugde da zivi i rad, nego im je lakse da to sporvedu u delo.

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Moonwalker said:

 

To?

 

To je kombinacija klasicnog koncentrovanog balkanskog bahatluka u svojoj najgoroj varijanti i sociopatije ideologija poput HDZ. A obraca se pucanstvu koje svako malo savije glavu na znas li ti ko sam ja. I takve tamo je odjebalo sve sto je moglo i otislo drugde da zivi i rad, nego im je lakse da to sporvedu u delo.

 

 

 

Zvuči bukvalno kao prepisano iz Bilježnice Robija K.

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Time Crisis said:

 

Zvuči bukvalno kao prepisano iz Bilježnice Robija K.

 

doslovno, cak su i uzvicnici tu, fali samo dida da kaze ajeba te led

  • Haha 1
Link to comment

Meni su najveći crnjak komentari, a kakvih nije malo, da zašto nije otišao sam u bolnicu umesto da zove hitnu pomoć "kad se zna da neće doći" (iako mu je supruga jasno napisala da prvo jesu otišli u bolnicu i da su ih tamo odjebali), kao da institucija hitne pomoći ne postoji baš za te situacije kad ti je medicinska pomoć, je li, hitna, a iz bilo kog razloga ne možeš sam da se dovedeš do bolnice, kao što on na kraju nije mogao; i da zašto preko telefona nije dramio i preuveličavao svoje tegobe kako bi ga ozbiljno shvatili, jer zašto bi pobogu neko verovao da će neko ko je završio medicinu i ima više od dve godine iskustva sa koronom znati šta ovaj virus može učiniti imunokompromitovanoj osobi i da to nije dovoljno ozbiljno samo po sebi.

 

Dakle, s jedne strane potpuno jasno i nedvosmisleno nepoverenje u sistem, a s druge ni trunka želje i inicijative da se taj sistem promeni. Marva koja je zadovoljna mrvicama koje joj bacaju i srećna je što baš tog dana nije njen red za klanje.

Jebeni status quo koji će se na kraju urušiti sam od sebe jer drugačije prosto ne može.

  • +1 7
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...