Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Fakundo Sava

Scary stuff (znam film, inače).

Ne znam, vrtim se u logičkom krugu. Lik jeste jeziv psiho i prevarant i bez empatije za mrtvu ženu (o sopstvenom detetu govori kao da priča o nečemu što ga se ne tiče “to dete”, ili kao da koristi naučen tekst “mala jana”) i sa tom ljubavnicom iz pakla…

A onda se vratim na činjenicu da prvu ženu nije ubio već se od nje uredno razveo…

 

Takodje, mislim da lik bez empatije ne bi za drugoga gulio zatvor jer mu ni do koga nije stalo (to govorim u slučaju da je ubica neki član njegove porodice).

 

@Plajvi Ne znam. Na nekoga da ali ne znam…

Edited by pt 2.0
Link to comment
13 hours ago, pt 2.0 said:

ja kapiram da advokati moraju da brane svog klijenta, ali koja je ovo šoder ekipa drskih idiota:

 

Kakva dva šodera, naročito ovaj što je obučen kao da upravo treba da izadje na scenu u cirkusu i pri tome trlja ruke i ima i druge psiho tikove. Čudno je da ovome nisu dali 400 godina zatvora. Pri tome se onaj drugi hvali kako je branio veliki broj najtežih krivičnih dela, a ne zna da sklopi prosto-proširenu rečenicu koja bi imala smisao bez da krene u ono seljačko "ajde pitaj da ti ja objasnim". Cirkus. Ovaj čovek bi trebalo da se žali na osnovu neadekvatnog i nestručnog zastupanja.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, Fakundo Sava said:

Ima Hičkok onaj film gde ubice čine jedan drugom uslugu ovaj ubije za jednog,pa ovaj posle mu uzvrati uslugu .Ali ta ubistva ne mogu da se dovedu u vezu.

Možda je tako uradio Zoki,koji definitivno deluje kao sajko koji nosi nekog na duši.

Ima i sa Deni Devitom.

  • +1 1
Link to comment

Jeste da ovi advokati odaju loš utisak, no to nema veze sa vrlo traljavim istražnim radnjama.
A što se tiče novca.
Gostovao je njegov advokat na KurirTV i ona profulnjača novinarka krene da glumi sudiju i propituje ga i pita ga:
A od čega vaš klijent živi?
Ovaj se okrene i kaže :
"Od vas? Ne gledajte me tako iznenađeno, imamo 4 presuđene tužbe protiv vaših novina za neistine koje ste napisali, a još 4 su u toku..."

A u studiju muk....



....shiit has hit the fan.

  • +1 3
  • Haha 6
Link to comment
33 minutes ago, Frank Pembleton said:

"Od vas? Ne gledajte me tako iznenađeno, imamo 4 presuđene tužbe protiv vaših novina za neistine koje ste napisali, a još 4 su u toku..."

A u studiju muk....

Tako im i treba. Mene posebno iritira u tim emisijama koje prave, kada krenu da polemišu o tome zašto se primitivan i nekrofilni narod bavi baš tim ubistvom toliko, potpuno ignorišući činjenicu da su direktno oni - tabloidi Informer, Kurir, Alo itsl. i TV Hepi - direktno odgovorni i zaslužni za pumpanje tog slučaja ubistva i potonjih zavrzlama oko istrage, podizanja optužnice i samog sudskog procesa. (za TV Pink nisam ispratila koliko je odgovoran, mada mislim da je Zoran Marjanović bio u njihovom rijalitiju).

Dodatno me iritira što ne izađe neko iz Tužilaštva i nalepi jednom za svagda agresivne šarlatane tipa Šipke (imho on je šarlatan).

I što se ne napravi ozbiljna dokumentarna emisija (jednom kad se sve završi i ne onaj pokušaj koji je imala Zorićeva) koja će, stavku po stavku, da prođe kroz svinjarije institucija i svinjarije medija.

OK, sad emaniram idealizam do gluposti, ali bih zaista volela to da vidim.

Edited by pt 2.0
Link to comment
12 minutes ago, pt 2.0 said:

Tako im i treba. Mene posebno iritira u tim emisijama koje prave, kada krenu da polemišu o tome zašto se primitivan i nekrofilni narod bavi baš tim ubistvom toliko, potpuno ignorišući činjenicu da su direktno oni - tabloidi Informer, Kurir, Alo itsl. i TV Hepi - direktno odgovorni i zaslužni za pumpanje tog slučaja ubistva i potonjih zavrzlama oko istrage, podizanja optužnice i samog sudskog procesa. (za TV Pink nisam ispratila koliko je odgovoran, mada mislim da je Zoran Marjanović bio u njihovom rijalitiju).

 

 

 

Ne pratim konkretan slucaj sem najnacelnije, ali ta opservacija o nekrofilskom narodu je bezveze - prvo, upravo to sto kazes da su tabloidi pumpali slucaj, drugo, pun Netflix true crime-a, pun internet komuna koje same sklapaju kockice nerijesenih zlocina (nekad cak i sa uspjehom) tako da je u pitanju samo izvedba, a ne zanr, sto se tice lokalnog varijeteta. 

 

Ovo sa Marjanovicem u rijalitiju je teska bolestina, a ovo prvo pokusaj otklona od odgovornosti za to

Edited by morgana
  • +1 3
Link to comment
44 minutes ago, morgana said:

 

 

Ne pratim konkretan slucaj sem najnacelnije, ali ta opservacija o nekrofilskom narodu je bezveze - prvo, upravo to sto kazes da su tabloidi pumpali slucaj, drugo, pun Netflix true crime-a, pun internet komuna koje same sklapaju kockice nerijesenih zlocina (nekad cak i sa uspjehom) tako da je u pitanju samo izvedba, a ne zanr, sto se tice lokalnog varijeteta. 

 

Slažem se, pa evo samo Menson/Tejt slučaj se razvlači 50+ godina, toliko da se (i) o njemu nedavno snima visokobudžetni blokbaster, sad samo koliko smo mi Amerika, toliko nam je Borča Holivud. 

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, pt 2.0 said:

Da. Advokat kojeg je unajmila sestra žrtve (ne rodjena) i privatni forenzičar

nevezano za ovaj slučaj ne volim i ne slušam kao relevantne sagovornike advokate koji su na bilo koji način uključeni u slučaj, počevši od zore dobričanin mislim da je bilo u slučaju bris taton bar sam ja tada prvi put uočio anomalijutm

 

njihova agenda je jasna, i mislim da nisu relevantni osim ako kao sagovornika nemaju nekoga iz tužilaštva ko je radio na slučaju

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...