Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Moron je inače sin akademika, doktora slavistike Nikole Rodića, rodom iz Cavtata. U kome je, po sopstvenoj želji i sahranjen, na katoličkom groblju. Ocu na grob ne verujem da je otišao.

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije odvratna, samo je klasichno balkanska, gde god zagrebesh iskoche il neki katolici il neki arbanasi il shtogod. i shto se vishe busaju, to je vishe tih skeleta i teza je muka njihova rolf.gif

kao sad kad mi je bila ta neka familija iz shvicarske, i sa njima neki klinac drugar, koji ih je godinama bash topio nekim ekstremnim rvatstvom, i onda jednog dana rekao moram didi na sprovod. a di je sprovod? u chachku. pa sine to nije dida i pa sine to nije sprovod, mislim da su ga doradjivali do dve godine oko toga sigurno [emoji38]ol:

onda su mu ovi moji zlobnici meshanci, jugovici, samo da ga muche, kroz neke chachke, bihace i travnike nakupili jedno chetvrt krshtenog hrvata, nishta mu nije bilo jasno, kad je on to reshio hihi.gif

nek budu ljudi shta hoce jebo ih dry.png

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto









  • +1 2
Link to comment

i sad ce govnjivi govnar iz govnokluba da napravi problem ni krivim ni duznim srbima koji ljetuju u hrvatskoj. citiracu borisa dezulovica, jebem im mater svima. kraj citata.

Edited by morgana
  • +1 7
Link to comment

djuka bizon se pridruzuje danasnjim tvitom rekavsi da stranacke kolege koje ljetuju u hrvatskoj ne treba da mu se javljaju, ok, znaci divertuje se paznja hrvatskom pa sta kosta da kosta. jebo im pas mater, ne mogu dovoljno da naglasim.

  • +1 8
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

djuka bizon se pridruzuje danasnjim tvitom rekavsi da stranacke kolege koje ljetuju u hrvatskoj ne treba da mu se javljaju, ok, znaci divertuje se paznja hrvatskom pa sta kosta da kosta. jebo im pas mater, ne mogu dovoljno da naglasim.

U neka stara vremena oko ovog bi bio okupljen konzilijum psihajatara sa ufitiljenim brcicima i lulama, zabrinuto klimala glavama na odluku da se poveca snaga elektro-sokova i uz jedno huh prela na drugog pacijenta.

A vremena idu takva, da ce ovakvi koji bi prirodno trebalo da nose mantile, koji se kopcaju pozadi, nositi one doktorske i leciti one koji se jos nisu razboleli.  

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, morgana said:

djuka bizon se pridruzuje danasnjim tvitom rekavsi da stranacke kolege koje ljetuju u hrvatskoj ne treba da mu se javljaju, ok, znaci divertuje se paznja hrvatskom pa sta kosta da kosta. jebo im pas mater, ne mogu dovoljno da naglasim.

 

To odgovor na ovo? 

 

https://www.danas.rs/vesti/politika/hrvatske-marine-pune-su-jahti-vucicu-bliskih-tajkuna-dok-huskaju-protiv-srba-koji-letuju-u-hrvatskoj/

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

shto da ne rade, ujeda zmija iz iste rupe kolko hocesh puta. znak vrhunske inteligencije [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Ne znam, ja sam morao mojoj mami jutros da objašnjavam da nisam izdajnik ako idem u Istru...

 

Oni su jebeni bolesnici koliko truju... Pizde pogane...

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...