Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

sta lupas ne moze da bude dobar covek onaj ko ima pistolj. hajde molim te, bar su tebe godine mogle nekim iskustvim da nauce. 
 
ako je znao da mu je sin napastvovan moze da se brani sa neuravnotezenoscu, u suprotnom je predumisljaj. ako je znao sta mu se desilo sa sinom ja mu se onda divim na kontroli sto ih nije ubio. 
 
cush deca se igrala...mali siledzija buduci pedofil. koja je to izopacena svest 11godisnjaka da vec takve nagone ima?!? dobro bih propitala tu dobru porodicu, pogotovu oca. 
 

Ne lupaj ti, taj je sigurno pištolj imao ,eto ako mu neko siluje dete...
Ne sme tako oružje da se nosi i tačka.
Taj je sigurno stalno nosio prangiju i u kolima, nije on uzeo pištolj misleći da će ga zadesiti ovakvo sranje.
Ljudi uzimaju pištolj da sebi "kupe" veličinu, snagu...
On je njih mogao i golim rukama da zadavi siguran sam da je bio toliko besan...
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Frank Pembleton said:


Ne lupaj ti, taj je sigurno pištolj imao ,eto ako mu neko siluje dete...
Ne sme tako oružje da se nosi i tačka.
Taj je sigurno stalno nosio prangiju i u kolima, nije on uzeo pištolj misleći da će ga zadesiti ovakvo sranje.
Ljudi uzimaju pištolj da sebi "kupe" veličinu, snagu...
On je njih mogao i golim rukama da zadavi siguran sam da je bio toliko besan...

 

ne znam o kakvoj snazi pricas a da nije krimos. ovaj je sigurno imao pravo da nosi pistolj iz bezbedonosnih razloga (tipa nosi novce od tog kluba u banku, pretnje itd)...naravno da nije smeo kod ovih ljudi da dodje sa pistoljem. 

 

isto bi se povela prica da je dzudista ili bokser bio pa ih poslagao. ili bejzbol palica...ma jos su dobro i prosli. brze ce rane od metka da zarastu nego prelomi. eto ih za pet dana kuci

Edited by mustang
Link to comment




Ljudi uzimaju pištolj da sebi "kupe" veličinu, snagu...


Ljudi uzimaju pistolj da sebi stvore makar iluziju onoga sto bi drzava morala da im pruzi..a ne pruza.
Neka je ovaj sto puta fudbalski menadzer, cim mi do sada nismo culi za njega verovatno je izvlacio deblji kraj u poslovnim odnosima sa kolegama.
U Srbiji ako ne radis za platu nego za pare, prepusten si sam sebi. Razumem ga sto je naoruzan, ne razumem zasto je poneo pistolj u raspravu sa roditeljima..Ako je sve tacno, zahtevam da mu se desnica izlije u bronzi sto nije uradio ono sto je uradio Lausevic.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
56 minutes ago, djordje geprat said:

ne može da bude dobar čovek onaj ko ima pištolj. u takvom čuči nasilje. kada će da ispliva, pitanje je. ali hoće.

Moj ćale ima pištolj, legalno nabavljen 90-ih i uredno zaključan u sefu.

Uravnoteženijeg, strpljivijeg i staloženijeg čovreka ne poznajem. Idiotski je govoriti o tome da li je dobar čovek, ali mislim da nema osobe koja ga poznaje a koja bi tvrdila suprotno.

 

Link to comment
Moj ćale ima pištolj, legalno nabavljen 90-ih i uredno zaključan u sefu.
Uravnoteženijeg, strpljivijeg i staloženijeg čovreka ne poznajem. Idiotski je govoriti o tome da li je dobar čovek, ali mislim da nema osobe koja ga poznaje a koja bi tvrdila suprotno.
 

Svaka čast za oca, moj je u nekom "čišćenju kuće" u CG "nasledio" pištolj sa sve municijom držao ga pod bravom par godina, onda mi je samo rekao : Meni su živci sve tanji moraću da sklonim oružje iz dometa...
Sumnjali smo da ga je zakopao negde na placu, ali ga nikad nismo videli niti našli kasnije...
Link to comment
 
ne znam o kakvoj snazi pricas a da nije krimos. ovaj je sigurno imao pravo da nosi pistolj iz bezbedonosnih razloga (tipa nosi novce od tog kluba u banku, pretnje itd)...naravno da nije smeo kod ovih ljudi da dodje sa pistoljem. 
 
isto bi se povela prica da je dzudista ili bokser bio pa ih poslagao. ili bejzbol palica...ma jos su dobro i prosli. brze ce rane od metka da zarastu nego prelomi. eto ih za pet dana kuci

Otkud znaš da je imao pravo da nosi pištolj?
To što je bio menadžer?
Nosi pare?
O bože...
Ljudi mešaju pravo na posedovanje i pravo na nošenje oružja.
Koliko su mi neki panduri pričali, pravo na nošenje se zapravo, koliko god mi bili banana država, vrlo selektivno izdaje.
E sad što neko ko je čak i legalno nabavio oružje misli da može da maše sa njim okolo kao da je kupio mobilni telefon...
Link to comment

Uhu, dozvola za nošenje vrlo vrlo restriktivno, najpre jer Zakon propisuje vrlo stroga  pravila, a onda prolaze i bezbednosnu proveru. 

Edited by halloween
Link to comment

pa to sam i rekla @Frank Pembleton. nema prava da ga nosaka tek tako osim ako nije na sluzbenoj duznosti.

 

iz iskustva pricam...moja majka imala pistolj, uza familija, otac arsenal za lov (njega ne racunam u ovoj prici), prijatelji kucni na odgovornim pozicijama....

 

ne znam koliko je rigorozno bilo ali su proveravali kod komsija, familije, saradnika na poslu...caleta intervjuisali.... 

 

btw mojoj kevi je bio uslov da nosi pistolj ako hoce da bude tu gde jeste

Edited by mustang
Link to comment
16 minutes ago, Frank Pembleton said:


Svaka čast za oca, moj je u nekom "čišćenju kuće" u CG "nasledio" pištolj sa sve municijom držao ga pod bravom par godina, onda mi je samo rekao : Meni su živci sve tanji moraću da sklonim oružje iz dometa...
Sumnjali smo da ga je zakopao negde na placu, ali ga nikad nismo videli niti našli kasnije...

Za sve ove godine taj pištolj videli smo samo kad ga je doneo. Ženski deo porodice (odmos je 3:2 u korist žena :)) je postojano zvocao da se toga reši... baš ću ga pitati kad se vidimo za vikend koji ga je vrag nagnao da to kupi (mislim da je uticaj starijeg brata, ali nisam sigurna).

Link to comment

nas je otac ucio od malih  nogu da pucamo, cistimo oruzje, punimo barutom metke za lov, merimo na vagicu, popio nam mozak sa kako se rukuje, ophodi, za sta sluzi koliko je opasno ... al on je bio i strasven lovac i bavio se streljastvom

Edited by mustang
Link to comment
18 minutes ago, mustang said:

pa to sam i rekla @Frank Pembleton. nema prava da ga nosaka tek tako osim ako nije na sluzbenoj duznosti.

 

iz iskustva pricam...moja majka imala pistolj, uza familija, otac arsenal za lov (njega ne racunam u ovoj prici), prijatelji kucni na odgovornim pozicijama....

 

ne znam koliko je rigorozno bilo ali su proveravali kod komsija, familije, saradnika na poslu...caleta intervjuisali.... 

 

btw mojoj kevi je bio uslov da nosi pistolj ako hoce da bude tu gde jeste

 

Kakvoj službenoj dužnosti menadžer... nije ti ovo USA

Link to comment
10 minutes ago, pt 2.0 said:

Za sve ove godine taj pištolj videli smo samo kad ga je doneo. Ženski deo porodice (odmos je 3:2 u korist žena :)) je postojano zvocao da se toga reši... baš ću ga pitati kad se vidimo za vikend koji ga je vrag nagnao da to kupi (mislim da je uticaj starijeg brata, ali nisam sigurna).

 

Ovo i mene zanima. Ne sme da ga koristi (nije legalno da ga upotrebi), a zaključan u sefu - ko da ne postoji.

To je neki psihološki klik, gde valjda samo postojanje tog predmeta tamo negde, smiruje čoveka.

Ali zbog ovakvih slučajeva gore (fudb.menadžer), pištolji samo miliciji, ostali tucite se rukama i nogama i ćao.

Link to comment
5 minutes ago, Time Crisis said:

 

Kakvoj službenoj dužnosti menadžer... nije ti ovo USA

 

pricam za srbiju. ovde moze svako da ima oruzje ali zavisi od stejta u kom zivi sme li da ga nosi sa sobom

 

u srbiji je nekad bilo da ljudi koji se bave poslom nosenja novca ili im je zivot ugrozen zbog posla kojim se bave a firme nece da im daju obezbedjenje, imaju pravo dok su na duznosti  da nose oruzje u slucaju samoodbrane. firma bi napisala molbu za izdavanje tom i tom licu a onda bi policija analizirala doticnog da li je podoban za nosenje oruzja. e sad, mozda se zakon za 20godina promenio...to cete vi pre znati

Edited by mustang
Link to comment
5 minutes ago, Tihajeza said:

 

Ali zbog ovakvih slučajeva gore (fudb.menadžer), pištolji samo miliciji, ostali tucite se rukama i nogama i ćao.

+1

i zbog desetina drugih. al je to ovde neprimenljivo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...