Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

4 hours ago, Leia said:

 

Nije pitanje ni morala ni etike koliko je pitanje njegove strucnosti kao psihologa jer niko iole blizu te struke i ne koristi ovakve termine, tako da mogu mirne duse da ga diskvalifikujem redom - prvo profesionalno, a onda vec kako oces...

 

evo ti njegov wiki https://en.wikipedia.org/wiki/Jordan_Peterson

 

 

pokazi mi tvoj a moze i link o tvojim radovima

 

 

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

a većina ljudi koji se lože na njega su ordinarni idioti željni intelektualnog podteksta na koji bi mogli da priheftaju svoja postojeća sranja

 

Ako te dobro kapiram (a elementarna logika bi naznačila slično), postoji i manjina, grubo podijeljena* na one loživše što nisu idioti i one koji se uopšte ne lože, opciono?

 

*random podjela

 

Btw. :jerry:

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kojim mojim oružjem? U životu nisam ni tražio ban ni bivao banovan - ban volcel, takoreći. Ako ti sad pokažu crveni karton zbog pretnji jebanja straponom, veruj da nije bilo na moju inicijativu.

 

Zašto je Peterson šarlatan smo nadugačko i naširoko pričali valjda na Trump topiku, mrzi me da ponavljam. A ja bih mnogo radije bio niko i ništa nego da hordama morona licemerno tutumračim o jastozima i krivljenju kičme glasom Marvina Marsovca.

 

Kanye pak uopšte nije šarlatan, Kanye je klovn koji misli da se ljudi smeju sa njim umesto njemu. Nešto slično kao ti na ovom forumu gde te dobri ljudi nezasluženo retko napušavaju zbog idiotluka koji pišeš, uglavnom iz čistog sažaljenja.

 

uh... 

 

nije tebi lako. 

Link to comment
25 minutes ago, mustang said:

 

adminu. 

pazi nisi me potresao uopste ali znam da ce ti  jedan dan bana vec stvoriti nervozu. pa sto da te ne drkam tvojm oruzjem? :D

 

peterson sarlatan. a ko si ti? koji si ti jebeni faktorcic u ovom sistemu, eto verovatno ti najveci doprinos palamudjenje i kontracepidlacenje na ppp

 

ti si niko i nista. iza sebe nista nisi znacajno ostavio drustvu. mozda si se reprodukovao cisto da ti ego spricne u evoluciju. 

 

 

za tebe su i sarlat peterson i brat kanye nedostizna zvezda. 

 

feminizam je kao i neoliberalizam potpuno poremetio balans izmedju muskarca i zene. pre cu ja tebe da pojebem sa onim strap onom nego sto ces ti izazvati u sebi muzjaka. na zalost. 

 

sta se i ja tu palim kad nema sa tobom konverzacije...zaboravih. 

 

 

 

 

 

giphy.gif

 

jel ima neko forumsko groblje kad se oduva/upokoji neki nick ovako?

Link to comment
22 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nešto slično kao ti na ovom forumu gde te dobri ljudi nezasluženo retko napušavaju zbog idiotluka koji pišeš, uglavnom iz čistog sažaljenja.

 

ni ovo nema nikakve logike. ne postoji dobar covek da napusava iz sazaljenja

 

razmisljas li ti sta pricas uopste? :D 

 

cush dobri ljudi i napusavanje :isuse: :inn:

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 

ni ovo nema nikakve logike. ne postoji dobar covek da napusava iz sazaljenja

 

razmisljas li ti sta pricas uopste? :D 

 

cush dobri ljudi i napusavanje :isuse: :inn:

 

Retko, mukice. Dobri su i sažaljevaju te pa te zato retko napušavaju. Nisu sveci pa da te nikad ne napušavaju, jbg.

Link to comment
1 hour ago, Tpojka said:

Ako te dobro kapiram (a elementarna logika bi naznačila slično), postoji i manjina, grubo podijeljena* na one loživše što nisu idioti i one koji se uopšte ne lože, opciono?

 

Nemam pojma koliko koga ima među wannabe jastozima, samo nagađam da valjda među njima postoje i neki koji se na JP budalaštine lože iz nekih svojih razloga iako nisu idioti.

 

Ne pominjem one koji se uopšte na JP nimalo ne lože ili ne znaju ni o kome se radi, koji su naravno u apsolutnoj većini.

Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

Prilično suludo poređenje, imajući u vidu da je Sandersova podrška bila polno profilisana samo u glavama raznih Hillbota (svih mogućih polova).

 

 

 

 

Ja tebi dođem gajbu piva, ne samo što pišeš ono što bih i ja, nego još to radiš upravo na temama koje po svaku cenu izbegavam na forumu (i to ću nastaviti da radim dokle god se ne nađe neko ko bi me plaćao za forumski angažman...:D Pošto to jednostavno ne vredi truda.)

Link to comment

neki pomrli građanisti su nas ubeđivali kako u srednjevekovnom kultu smrti žene imaju izbora kao fol baš im se sviđaju slobodarske vrećetine pa ih zato nosaju

 

međutim kao što smo već davno najavili kada glavoseče zavladaju neće biti feminizma nego ima da bude sveopšte ludilo :fantom:

 

Quote

 

The issue of women’s freedom, equality, and rights is foreign to Islam. It has nothing to do with Islam.

 

 

Edited by Hella
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...