Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

2 hours ago, Hella said:

 

bolje i to nego da sam bolji od svake žene  :fantom:

 

https://twitter.com/FlyNatalija/status/971889390896254976?s=20

 

 

 sanjaj... :D

 

pokazuje mi kuckarka juce fotku svog trenera....zaljubila se do usiju :) ...sorry, nije moj tip, nije redhead ili plav...napravi facu ko da sam rekla da je govno.  sledece pitanje je bilo am I racist? pa ko je tu veci rasista?!? ona sto se zgrozila na ridjim ili meni sto jbga nije moj tip...gradjen ko i svaki crnac. nije bilo nogu da vidim listove, obicno imaju chicken legs. 

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, Friend said:

Gde vadis ove alfa-zene... Drugarice ili nesto trece :fantom:

 

shvati to kao volontiranje u jednočlanoj humanitarnoj kontraobaveštajnoj organizaciji koja kružoku prosvećenih na ovom časnom forumu pravovremeno izdaje upozorenja o neprijateljskom napredovanju na ideološkim organizacionim i propagandnim poljima delovanja :fantom:

Link to comment
8 hours ago, mustang said:

 

odlicna fora! :D

 

zapamticu za sledeci put :) fala :)

 

 

 

Ili još bolja: I'm a culinary rasist. I would never eat a human. Not blacks, whites, yellows nor reds. Maybe Eskimos and Inuits because of all that fat. But I prefer pork.

Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

Je l neko video Hellu skoro?

 

da si proučila potresni članak uočila bi da je Počivši Velikomučenik otrovan još 19 februara a od tad sam ti bar tri puta dozvolio da mi se obratiš na forumu :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...