Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

14 hours ago, mustang said:

 

ja sam ta onda. hocu da cujem sta covek kaze. do sada nisam imala zamerku u njegovim stavovima osim da mogu da se tumace i iz neke druge perspektive.  vrlo jasno objasnjava nase ponasanje. 

pa to se podrazumeva, ja bih se i zabrinula da se ti i ja u necemu slozimo :D

 

Quote

 lepo kaze prvo ocisti svoju sobu pa tek onda trubi drugima. ako ovo dozivljavas kao napad na zenski svet ili da se vredjas sto je rekao ‘luda zena’ onda bi trebalo da preispitas zasto ti smeta. 

 

e sad da li je moralno da jedan klinicki paiholog oslovljava zenu koja ga napada sa luda zena to je vec pitanje etike. mozda gresim. 

ti ko slovenska antiteza, i pitas i odgovaras, prvo je okej sta prica, posle nije moralno da psiholog to radi :D

 

jeste, pogadjaju me napadi na zenski svet, bice da nesto nije u redu sa mnom, mora da je to zato sto sam luda histericna zena (naravno uvek postoji prostor za raspravu ima li drugacijih zena uopste, hello podijum je tvoj;), posto muskarac ne sme da me nalupa ne moze da se nosi sa mnom, al druge zene mogu, pa izvoli:))

Link to comment

 @cmrlj 

 

e boze, svasta i ti pricas...nek te nalupavaju drugi, odmah da se neka sila upotrebljava, nista konstruktivan dijalog?

naviklo to da se bije pa ne odustaje

 

al najiskrenije ne mogu da uopste dodjem do te tacke da razumem tvoje polaziste. i svih ostalih feministkinja 

zlo i naopako

Edited by mustang
Link to comment
15 hours ago, mustang said:

 

ja sam ta onda. hocu da cujem sta covek kaze. do sada nisam imala zamerku u njegovim stavovima osim da mogu da se tumace i iz neke druge perspektive. 

vrlo jasno objasnjava nase ponasanje. 

 

ne znam zasto toliki animozitet? 

lepo kaze prvo ocisti svoju sobu pa tek onda trubi drugima. ako ovo dozivljavas kao napad na zenski svet ili da se vredjas sto je rekao ‘luda zena’ onda bi trebalo da preispitas zasto ti smeta. 

 

e sad da li je moralno da jedan klinicki paiholog oslovljava zenu koja ga napada sa luda zena to je vec pitanje etike. mozda gresim. 

 

 

Odličan post Mustange, poljubac od mene. :wub:

Link to comment
16 hours ago, mustang said:

 

 

e sad da li je moralno da jedan klinicki paiholog oslovljava zenu koja ga napada sa luda zena to je vec pitanje etike. mozda gresim. 

 

Nije pitanje ni morala ni etike koliko je pitanje njegove strucnosti kao psihologa jer niko iole blizu te struke i ne koristi ovakve termine, tako da mogu mirne duse da ga diskvalifikujem redom - prvo profesionalno, a onda vec kako oces...

Link to comment

Pa čovek je celebrity psiholog, nije tamo neki obični psihijatar pa da odmereno postavlja dijagnoze. On razmišlja na jednom višem nivou, Zmaj Haosa bori se protiv Tigra Reda, Ženski Princip napastvuje Muški... ne razumete vi to nišče duhom.

Link to comment
On 27.4.2018. at 13:12, teacher said:

hella doživljava ono protiv čega se đejson i bori.

sensei mudro zbori. tu je i potvrda profesorove tvrdnje:

17 hours ago, mustang said:

 

ja sam ta onda. hocu da cujem sta covek kaze. do sada nisam imala zamerku u njegovim stavovima osim da mogu da se tumace i iz neke druge perspektive. 

vrlo jasno objasnjava nase ponasanje. 

 

ne znam zasto toliki animozitet? 

lepo kaze prvo ocisti svoju sobu pa tek onda trubi drugima. ako ovo dozivljavas kao napad na zenski svet ili da se vredjas sto je rekao ‘luda zena’ onda bi trebalo da preispitas zasto ti smeta. 

 

što se boldovanog tiče, politički nekorektni stavovi +  većina pratilaca petersona su muškarci i sama ta činjenica je u trenutnoj klimi dovoljna da ga učini parijom na delu levice. otprilike kao i berni sanders sa njegovim berni bros. za takve muškarci mogu biti dobri samo ako su feministički saveznici, hugo švajcer naprimer ili onaj mađar komičar što voli da masturbira pred publikom.

Link to comment

Prilično suludo poređenje, imajući u vidu da je Sandersova podrška bila polno profilisana samo u glavama raznih Hillbota (svih mogućih polova).

 

Peterson je šarlatan sam po sebi, a većina ljudi koji se lože na njega su ordinarni idioti željni intelektualnog podteksta na koji bi mogli da priheftaju svoja postojeća sranja. Veze to nema sa tim kog su pola i koliko je to PC. Zato ovo i nije baš prava tema za njega.

 

 

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

sada cu da te prijavim za to sto si me nazvao idiotem. nauces kako se prica u civilizovanom otvorenom drustvu

 

Kome, učiteljici?

 

11la.jpg

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Kome, učiteljici?

 

11la.jpg

 

adminu. 

pazi nisi me potresao uopste ali znam da ce ti  jedan dan bana vec stvoriti nervozu. pa sto da te ne drkam tvojm oruzjem? :D

 

peterson sarlatan. a ko si ti? koji si ti jebeni faktorcic u ovom sistemu, eto verovatno ti najveci doprinos palamudjenje i kontracepidlacenje na ppp

 

ti si niko i nista. iza sebe nista nisi znacajno ostavio drustvu. mozda si se reprodukovao cisto da ti ego spricne u evoluciju. 

 

 

za tebe su i sarlat peterson i brat kanye nedostizna zvezda. 

 

feminizam je kao i neoliberalizam potpuno poremetio balans izmedju muskarca i zene. pre cu ja tebe da pojebem sa onim strap onom nego sto ces ti izazvati u sebi muzjaka. na zalost. 

 

sta se i ja tu palim kad nema sa tobom konverzacije...zaboravih. 

 

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Kojim mojim oružjem? U životu nisam ni tražio ban ni bivao banovan - ban volcel, takoreći. Ako ti sad pokažu crveni karton zbog pretnji jebanja straponom, veruj da nije bilo na moju inicijativu.

 

Zašto je Peterson šarlatan smo nadugačko i naširoko pričali valjda na Trump topiku, mrzi me da ponavljam. A ja bih mnogo radije bio niko i ništa nego da hordama morona licemerno tutumračim o jastozima i krivljenju kičme glasom Marvina Marsovca.

 

Kanye pak uopšte nije šarlatan, Kanye je klovn koji misli da se ljudi smeju sa njim umesto njemu. Nešto slično kao ti na ovom forumu gde te dobri ljudi nezasluženo retko napušavaju zbog idiotluka koji pišeš, uglavnom iz čistog sažaljenja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...