Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

21 minutes ago, Leia said:

 

A bas se pitam zasto te pametne zene o kojima pricaju ne skacu da ih brane, jeste sve nemaju vremena i jako su zauzete :happy:

možda su pametne žene samo fikcija?

Link to comment
1 hour ago, cmrlj said:

i opet, da bi muskarci razumeli, uhvatila sam se za njegov odnos prema muskarcu, da bi i muskarci posumnjali u njega, a onda eventualno porazmislili o ostalim izjavama. kod nekih uspe, kod nekih ne ;)

 

Pa Pitersonov odnos prema (mladom) muškarcu je onako očinski, suzno saosećajan :cry: U konkretnom primeru, osnovna premisa mu je šuplja: on se sa muškim kritičarima navodno obračunava fizički, dok mu protiv ženskog kritičara to nije dozvoljeno pa se pita "gde su razumne žene da me zaštite od ovih ludača". Pritom čim ga vidiš i čuješ, jasno je da bi se teško fizički obračunao i sa kesicom čipsa.

Link to comment

Ne znam, koliko sam ja razumeo on je više u Fight Club fazonu - bitno je samo da se pošibamo, makar ja bio taj koji dobije batine. Idolizuje apstraktni koncept fizičkog sukoba, nevezano za rezultate.

 

Dakle ne bi on stvarno da se bije sa ženama, samo bi da može da im isprazno pripreti nasiljem, kao što tragikomično preti muškarcima koji se sprdaju sa njim po internetu. A tiranija PC kulture mu ni to ne dozvoljava :cry: 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
5 hours ago, pt 2.0 said:

hella je zaboravio da je isti video lično kačio u nekom postu u martu koji je delom bio odgovor meni.

 

big dil nekad i ai zna da pogreši ali nema veze učimo dalje

 

btw extra što ste i danas dokazale kako ste razumne i smirene neuroza ni u tragovima :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Hella said:

 

 

btw extra što ste i danas dokazale kako ste razumne i smirene neuroza ni u tragovima :fantom:

 

Ma samo nek si se ti javio da nam das svoju ekspertsku ocenu :wub:

Link to comment
1 hour ago, Hella said:

btw extra što ste i danas dokazale kako ste razumne i smirene neuroza ni u tragovima :fantom:

ti ko da nisi učio ni osnovnoškolski pravopis ni srednjoškolsku psihologiju.

neurotični su, manje ili više, svi, psihotični su samo neki.

dakle, ne skreći temu sa činjenice da si posrnuo, postao aljkav, izgubio moć.

Edited by pt 2.0
Link to comment
On 26.4.2018. at 14:43, cmrlj said:

kakva je bre ovo izjava?!>! popularnost ovog coveka mi nikad nije bila jasna. okej medju onima ispod 22, znam jednog takvog, ono ovo slusaju i misle da uce, ovi ostali mi dodju u istu kategoriju ko vernici: nedostojni postovanja. 

 

ja sam ta onda. hocu da cujem sta covek kaze. do sada nisam imala zamerku u njegovim stavovima osim da mogu da se tumace i iz neke druge perspektive. 

vrlo jasno objasnjava nase ponasanje. 

 

ne znam zasto toliki animozitet? 

lepo kaze prvo ocisti svoju sobu pa tek onda trubi drugima. ako ovo dozivljavas kao napad na zenski svet ili da se vredjas sto je rekao ‘luda zena’ onda bi trebalo da preispitas zasto ti smeta. 

 

e sad da li je moralno da jedan klinicki paiholog oslovljava zenu koja ga napada sa luda zena to je vec pitanje etike. mozda gresim. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...