Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

33 minutes ago, Hella said:

da si proučila potresni članak uočila bi da je Počivši Velikomučenik otrovan još 19 februara a od tad sam ti bar tri puta dozvolio da mi se obratiš na forumu :fantom:

meh. dobro, nacrtaću:

nisam se interesovala za evt sadržaj cijanida u tvojim unutrašnjim organima, nego posredno apelovala na mogućnost da prestaneš da mi rodno mesto zoveš kulovgrad.

čini se da imate preča posla u da hudu.

Link to comment

veli on....on tebi dozvolio...

 

jos mu se opravdavas...ajme meni sta citam od jutros

 

i plus majo iz postelje koketira sa petom zenom...izdao darling a o meni da ne pricam :D

 

u drugim vestima...KISA!!! a joj kako je lepo za odmor, za oci...uzivam

 

 

Link to comment
39 minutes ago, mustang said:

veli on....on tebi dozvolio...

ma hella uvek stavi isti armour kad je ugrožen. predvidljiv je ko vučić.

vidiš da nije ni drugu rečenicu iz mog posta pročitao, pa utripovao da mislim da je otrovan...

 

Link to comment

I meni je smetao izraz kulovgrad, ne zato što mi vredja rodno mesto (jbt, ja se deklarišem kao gradjanin planete, o kakvom rodnom mestu da pričam), dakle, ne toliko  izraz koji bih i sam ponekad pročitao sa razumevanjem i zadovoljnim klimanjem glave, nego što je preterivao u korišćenju tog izraza pa je, taj izraz, počeo da mi dosadjuje i da me nervira.

Link to comment
19 hours ago, pt 2.0 said:

mogućnost da prestaneš da mi rodno mesto zoveš kulovgrad.

 

 

evo razmatrao sam predlog par sekundi i ustanovio da objektivno ima trilion tona boljih razloga da ostane po mom a i pesma je extra 

 

ot onaj lik što mi je rekao da spremim sobu ima novo naravoučenije poslušajte :fantom:

 

 

Link to comment

@mustang ma bas gadna reč

 

@Hella tvoj neurotični guru je rekao da od ludih žena mogu da te brane samo normalne žene, ali da one obično imaju pametnija posla. 

mada ne znam što trošiš vreme na ovo kada treba da proučavaš knjigu otrovi i kako prepoznati da li ti je žena začinila čaj. čini se da ti je u toj palanci smrti to kudikamo neophodnije.

Link to comment
12 hours ago, mustang said:

@pt 2.0 to od panike...mora da mu se svidzas :)

 

sta znaci kulov? neko ko bas voli da kulira mada vise emituje na neko ko je prevarant

pas, pežorativno. džukela

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...