Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

Sva sreća pa su medicina i nauka uznapredovali pa je moguće promjeniti pol. Tako da taj neki hromozom ne može nikad nestati sve dok ima barem i jedno žensko voljno da promjeni pol u muški. 

Link to comment
  • 4 weeks later...
Quote

Law student, 20, pours water mixed with BLEACH on to men's groins on the Russian metro to stop them from 'manspreading'

  • Anna Dovgalyuk, from Russia, accuses men on the metro of 'gender aggression'
  •  The student said the mixture she pours on men's groins leaves permanent stains
  • The 20-year-old recently flashed her underwear on the metro to stop 'upskirting'

 

 

 

 

The social activist tackles manspreading on the metro in St Petersburg by splashing a mix of 30 litres of water and six litres of bleach

 

 

 

The social activist complains that males sitting with their legs spread wide on public transport are guilty of 'a disgusting act'

 

 

 

She claimed her video was dedicated 'to all 'men' for whom manspreading is the norm

 

 

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6206701/Law-student-20-pours-water-mixed-BLEACH-mens-groins-Russia-stop-manspreading.html

Link to comment
2 hours ago, 3opge said:

a?

 

Koji je smisao dovodjenja bebe i muza u amfiteatar zasednja Generalne skupstine UN?

 

Ili, slicno tome, lepe fotke lepog Trudoa kako sa detetom trci po kancu.

Edited by Budja
Link to comment
1 hour ago, Budja said:

 

Koji je smisao dovodjenja bebe i muza u amfiteatar zasednja Generalne skupstine UN?

 

Ili, slicno tome, lepe fotke lepog Trudoa kako sa detetom trci po kancu.

da bude s majkom i da ga doji.

za muza ne znam, da pumpa mleko?

 

 

Link to comment
12 minutes ago, 3opge said:

da bude s majkom i da ga doji.

za muza ne znam, da pumpa mleko?

 

 

 

Pa sto ga nije podojila, onda?

Ja mislio da bas zbog dojenja i brige o deci postoje trudnica bolovanja i tako te stvari. i da je to, bato, jedna od tekovina civilizacije a ne da vodis malog na pos´o.

 

To sa bebama na poslu nije nikakav empowerment zena vec kapitalizam 1:1, superhuman, sve se moze.

 

 

 

 

Link to comment
13 minutes ago, Budja said:

 

Pa sto ga nije podojila, onda?

Ja mislio da bas zbog dojenja i brige o deci postoje trudnica bolovanja i tako te stvari. i da je to, bato, jedna od tekovina civilizacije a ne da vodis malog na pos´o.

 

To sa bebama na poslu nije nikakav empowerment zena vec kapitalizam 1:1, superhuman, sve se moze.

 

 

 

 

nije to Srbija gde je trudnicko 2 godine.

 

Link to comment

 

5 minutes ago, 3opge said:

nije to Srbija gde je trudnicko 2 godine.

 

 

A, onda nista.

 

Umesto 2 godine trdudnickog, bolje da zene nosaju dete na posao, da posao ne trpi. Jebi ga, sad sto ne rade sve zene u UN ili Evropskom Parlamentu, nego neke rade i McDonaldsu ili voze kamion nema veze. Sasvim sam siguran da bi ove druge rado dojile dete u memljivoj McDonalds kuhinji nego da imaju dve godine trudnickog. Empowerment, bato.

 

 

Zar ne bi bolje bilo da je Jacinda uzela odmor, ako vec ne trudnicko, i ostavila pos o zameniku? 

 

Hej, ali posao ne moze da trpi!

Edited by Budja
Link to comment
 
 
A, onda nista.
 
Umesto 2 godine trdudnickog, bolje da zene nosaju dete na posao, da posao ne trpi. Jebi ga, sad sto ne rade sve zene u UN ili Evropskom Parlamentu, nego neke rade i McDonaldsu ili voze kamion nema veze. Sasvim sam siguran da bi ove druge rado dojile dete u memljivoj McDonalds kuhinji nego da imaju dve godine trudnickog. Empowerment, bato.
 
 
Zar ne bi bolje bilo da je Jacinda uzela odmor, ako vec ne trudnicko, i ostavila pos o zameniku? 
 
Hej, ali posao ne moze da trpi!
+1
Mora da ze pokaže poželjni model ponašanja... Kakva trudnička crna u ovom trenutkuTM

Sent from my F8132 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...