Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Samo ne znam da li postoji neka validacija za timove, npr. mozda nije moguce registrovati 2 tima sa istim imenom, a velika je verovatnoca da ce imena ligasa biti zauzeta.Mozda da dodamo neki ppprefiks™ :)edit: ppp
Pa uz naša originalna imena pridodamo ime ligaša - Behemot Cardif edit: to jest, ti si Black Horses Cardif :) Edited by zoki82
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мене само брине што Вини мора да одржи танку предност и након бонуса да бих постао Вест Хем, а познајући њега и његову срећу... :isuse:едит: Стигли бонуси.

Edited by Праслин
Link to comment
Мене само брине што Вини мора да одржи танку предност и након бонуса да бих постао Вест Хем, а познајући њега и његову срећу... :isuse:
Pa izasli su bonusi, mislim da je Vini ubio Sparka sa sedam bodova razlike ?
Link to comment
U, al defetisete sad :P
Ma jok, ne kontempliram bataljivanje zbog ovog izduvavanja za pppremier, no sam prilično siguran da neću biti u mogućnosti da adekvatno vantaziram sledeće godine....a ja fantazi neozbiljno ne igram! :mad:
Link to comment
Ma jok, ne kontempliram bataljivanje zbog ovog izduvavanja za pppremier, no sam prilično siguran da neću biti u mogućnosti da adekvatno vantaziram sledeće godine....a ja fantazi neozbiljno ne igram! :mad:
+1, probao ove sezone i vidimo kako je to zavrsilo :isuse:
Link to comment
+1
Ааааа, не! Ти си мени обећао ван он ван лигу и немој да мислиш да можеш тек тако да се извучеш.
Pa izasli su bonusi, mislim da je Vini ubio Sparka sa sedam bodova razlike ?
Провалио сам да су изашли бонуси тек након што сам написао пост, а сада морам да рачунам ко је на ком месту. Тај посао одлажем, из страха да сам се зајебао.
Link to comment
Провалио сам да су изашли бонуси тек након што сам написао пост, а сада морам да рачунам ко је на ком месту. Тај посао одлажем, из страха да сам се зајебао.
Oš da ti kažem koji si?! :fantom:edit

nisi west ham :D

Edited by zoki82
Link to comment

Evo da se javim posle nekog vremena i da čestitam premierligašima. :) Iako sam bio neaktivan ovde na forumu, gde nisam održao tradiciju tabela, moram reći da sam u svakom kolu dao sve od sebe, ali to nije bilo dovoljno da se ostane u prvoj ligi.Na kraju je sezona završena sa nekih 4-5 uzastopnih pobeda, pa je zauzeto časno 24. mesto uz skor 17-0-21 sa 2005 poena, što je ujedno i najveći broj bodova u istoriji mog fantaziranja.Sledeće sezone očekujem još bolji rezultat i potencijalni plasman u elitno društvo.Nadam se, mada ne mogu da obećam, da ću voditi preciznu statistiku za obe lige već od prvog kola, što će biti dosta jednostavnije održavati u toku sezone. ;)Posebno čestitam šampionu Sokolovićima UTD. Zaista zaslužena titula i sjajni rezultati čitave sezone čak i na internacionalnom nivou. :)Očekujem da neko pokrene hajp na vreme, kako bih uspeo da promenim tim više od 100 puta do početka iduće sezone. :D

Link to comment
Oš da ti kažem koji si?! :fantom:edit

nisi west ham :D

Аааааааааааааааааааа! реци, бре!
Link to comment

Bićeš deveti, preskačemo te Dabogda crko R'n'R i ja, znači Svonsi!!! :0.6:Za malo da budeš West Ham jer te je Banjica stigla sa bodovima ali imaš bolju gol razliku... :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...