Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tolaa je rekla 3 direktno i jos 2 preko baraža u koji ulaze 16. i 17. iz Premiera i 4. i 5. iz Championshipa (tu odlučuje Klasik), jel tako beše?! :unsure:By TapaTalk

Link to comment
Tolaa je rekla 3 direktno i jos 2 preko baraža u koji ulaze 16. i 17. iz Premiera i 4. i 5. iz Championshipa (tu odlučuje Klasik), jel tako beše?! :unsure:By TapaTalk
Meni je ova varijanta vrhunska!
Link to comment

Rekla sam 3 direktno ulaze/ispadaju, a za ovaj baraz se mozemo dogovoriti, mada sam ja da u njega ulaze ili po 2 ili po 3 tima iz obe lige, nekako mi je mnogo da se 14. tim iz Premirshipa bori za opstanak i 7. iz Championshipa za promociju.Postoji mogucnost da izgubim od neaktivnog EON-a. Michu. :isuse: 7 razlike za njega, meni ostala 3 igraca, neki mora nesto da uradi. Pogadjalica standardno, +140. :fantom:

Link to comment

Jbte, onaj vozic od nas 6oro sa 17 pobeda, za poslednja 3 premier mesta, nikako da se prekine. Daj boze da jedan otpadne nakon ovog kola (pod uslovom da ja dobijem, jel da) <_<

Link to comment

Rasturio sam ovo kolo, najbolji su mi Lambert sa 4 boda i Fellaini sa 3, svi ostali po 1 ili 2, još sutra Nastasić. Ukupno 20 poena :oTo je, naravno, sa uračunatim bonusima. Bez bonusa bismo imali 18. Bitno da sam prodao Miću...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Jbte, onaj vozic od nas 6oro sa 17 pobeda, za poslednja 3 premier mesta, nikako da se prekine. Daj boze da jedan otpadne nakon ovog kola (pod uslovom da ja dobijem, jel da) <_<
Malo sam bacio pogled, izgleda ce ipak poslednje kolo odluciti ko ispada :)
Link to comment

Ja sam od posljednjih 15 utakmica dobio 3 (TRI)!Od toga od posljednjih 5 nisam dobio nijednu i sto je najtuznije i dalje kao postoji mogucnost da ne ispadnem iz lige :isuse:

Link to comment

Dvoumio sam se pre pocetka kola, i na kraju nisam imao kohones da stavim traku Podolskom, vec sam je dao mizernom Bejlu.Upravo ga zamrezio Lukas. :isuse:

Link to comment

Moj protivnik ima Santija a ja Podolskog. Pretpostavljam da ce Santi da dobije 3 bonusa a nadam se Podolski 2 i bice nereseno :isuse:Sent from MH using Tapatalk 2

Link to comment
Moj protivnik ima Santija a ja Podolskog. Pretpostavljam da ce Santi da dobije 3 bonusa a nadam se Podolski 2 i bice nereseno :isuse:Sent from MH using Tapatalk 2
Pa ti si blackhorses!? :isuse:Ish od mene, stalkeru!Boga mi, otpasce poprilican broj pratilaca. Bra'o za Praslina :Hail: Edited by nbg4ever
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...