Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

:mellow:Бањица три трансфера и -8. Уништио ме човек тим потезом. Или није, не могу више да израчунам. Бедак.Да сам бар лошије одиграо ово коло... :isuse:Много велики бедак. То је то и за мене: следеће године не играм. Не могу оволико нервирање себи да дозволим.

jova_radovanovic_150607.gifНије добро Бело дугме, није добра Катарина, шта је добро, шта нам треба Свонси, Свонси дисциплина! ФК Свонси дисциплина :wub:

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bićeš deveti, preskačemo te Dabogda crko R'n'R i ja, znači Svonsi!!! :0.6:Za malo da budeš West Ham jer te je Banjica stigla sa bodovima ali imaš bolju gol razliku... :D
Nisam ga ja stigao, odigrao sam nereseno...videcemo kad bude konacna tabela...A zezao sam se sa transferima posto sam igrao protiv neaktivnog archestena... :) Edited by LeBron
Link to comment

Ako budu vazila pravila koja mislim da vaze, ja sam obezbedio plasman u elitu™ kao 20, sto mi je i bio cilj!Malo je falilo da skinem Sokolovica sa vrha. Uzeo je titulu tako sto je Benitez ubacio Azpilicuetu da cuva 2:1, a meni ostao na klupi Lambert sa 6 bodova, sto bi bilo dovoljno za pobedu i titulu LeziLebe.

Link to comment

Najgori plasman u mojoj trogodisnjoj fantazi karijeri. Dva poena vise u odnosu na proslu sezonu, drasticno manji team value, losiji plasman u klasiku, Gde sam bio, sta sam radio... :isuse:

Link to comment
Pa izasli su bonusi, mislim da je Vini ubio Sparka sa sedam bodova razlike ?
Kakvog Sparka, igrao sam sa Pantelijom i ubio ga za oproštaj kao Carragher stativu.
Link to comment

Направио је лапсус пошто сам ја играо са Спарком (који је мене убио).

Link to comment

Ko prigovori nešto Rafi Benitezu imaće sa mnom problema :P Spasio me čovjek ubacivanjem desnog beka na 5 minuta do kraja. Kralj!!!Nego je li neko upratio rasplet u overall ligi. Neki nesretnik je izgubio za tri boda, a prvi na klupi za rezerve mu je Lukaku (16 bodova), a Walcott koga ima u ekipi je u 92. minutu promašio prazan gol sa dva metra. Kakav baksuzluk.Liga je bila zaista fantastična. Iako sam ukupno bio među hiljadu i rutinski osvojio klasik, strepio sam bukvalno do poslednjeg minuta kako bih sledeće sezone nosio ime Ferguson UTD.Svima još da preporučim sajt Fantasy football scout, sjajnih savjeta sam tamo pokupio.Sad na duplu krunu, Fei čuvaj se!!!

Link to comment

Nek uradi neko print skrin tabele za početak sledeće da se ne jurimo ko je završio na kom mestu a i da se Fei ne bi pokušau ugurati na kvarno u Premiership. :fantom:

Link to comment
Misirke Stoke. :isuse: Nije mogla gora kombinacija, misirke su pernate zivotinje, nikako stoka. :cry:
Ocu ja da budem Stoke! Evo ti Noric ogavni!
Link to comment
Nego je li neko upratio rasplet u overall ligi. Neki nesretnik je izgubio za tri boda, a prvi na klupi za rezerve mu je Lukaku (16 bodova), a Walcott koga ima u ekipi je u 92. minutu promašio prazan gol sa dva metra. Kakav baksuzluk.
A ko ga jebe. Sto ga je ostavio na klupi, a u timu mu Felaini koji igra u gostima sa Celsijem? Ako vec nije prodao Lukakua, mogao je barem da ga stavi u postavu, ipak je spic i igra kod kuce.Samo da se pohvalim da sam jedan od osmorice koji je utepao sampiona. I to sam ga ubio nacisto, sa najboljim rezultatom sezone, za mene. Jack, the giant killer! Ja sam 90% srece potrosio u prvom kolu, kad sam imao 92 poena, a umalo nisam izgubio od Zokija. Spasao me Bane kapiten, golom iz kontre u poslednjem minutu. It was all downhill from there :( Edited by nbg4ever
Link to comment

Čestitke Sokolovićima ali i Lezilebu, bez dileme najbolji, od početka konstantno dobri, svaka čast!!! :Hail:Kod mene u debitanskoj PPP sezoni je u početku krenulo loše, prvih 7 kola naizmenično pobeda pa poraz a onda serija od 5 poraza zaredom... :isuse: Bila frka kako će na kraju ispasti ali sam se stabilizovao i do kraja prvenstva odličan učinak 19 pobeda i 7 poraza... :0.6: Na kraju 8. mesto u H2H i 7. u Klasiku!!Sad malo svoje gledam mečeve, pa da izdvojim najzanimljive...- 1. kolo k'o što reče nbg, odma dupli GW, ja debitant u PPP-u, jedva dočekao početak... :unsure: nbg4ever ušao sa velikom razlikom pred poslednji meč Čelzi - Reding, ali kreće moj preokret (Azar 3 asist Cole asist, Tores gol, Gutrie gol), ipak njegov Bane © daje gol u nadoknadi... Poraz, 92-82- 4. kolo, skupio sam smešnih 34 poena ali je Praslina u'vatilo ludilo pa je napravio 11 transfera i krenuo sa -40 , jedan od hajlajtsa sezone :Hail: Pobeda 34 - -10- 12. kolo, serija od 4 poraza traje, za protivnika dolazi tada već neaktivni Archesten... :D Imam odlično kolo (Cazorla asist i gol, Suarez © 2 gola, Azar gol).. ALI!!! Siti guzi Vilu, njegov Tevez © 2 gola i asist i Silva koji se vraća posle pauze zbog povrede 2 asist i gol... :isuse: Imao je sve ukupno 7 igrača u timu... Poraz 84-71- 16. kolo, protiv Moće, tad sam doveo RVP dao mu odmah traku, on gol u zadnjem minutu protiv Sitija, taman razlika za pobedu 67-77- 18. kolo, protiv ducce, krenuo sa minus 4, na meču Čelzi -Vila je pala odluka, od 8 golova Čelzija moj Mata učestvovao sa samo jednom asitencijom a ducca ima Guzana koji brani penal na kraju i skuplja 5 bodova... :frust: Poraz zbog početnog minusa, 50-49- 27. kolo, protiv pantelie, obojica očajni preko vikenda, vodi 11 razlike, čeka se moj Bejl u ponedeljak uveče... :unsure: Daje čovek 2 gola, ukupno 15 poena i preokret... Pobeda mi je draga što zbog preokreta što zbog toga da se znamo privatno pa je lepo kad pobediš nekog poznatog... Kad sam ga zvao da ga podjebavam, pravio se mutav, kao nije znao rezultat (ili stvarno nije mogao da priča jer sam ga zvao dok je bio na poslu ali baš me briga za razlog)... :D Pobeda 34-30Sve u svemu, super zabava, čekamo avgust!!!

Link to comment

Две чуке сам потрошио на прављење табеле са именима свих играча (користио табелу са 11. стране топика али морао да је прекуцавам), тимова, коначним листама, паралелно са тим ко је који тим, са уводним текстом... све са намером да отворим нови топик. И онда сам покушао да add tag обришем бекспејсом, :isuse: Све сам обрисао. Катастрофа.Једина нова ствар је био предлог да са времена на време организујемо "челинџ" лиге у којима ће учествовати сви играчи који су активни на топику без обзира коју лигу играју. У тим "челинџима" који би трајали највише четири-пет кола победник би се увек одлучивао плеј-офом. Страшно колико сам се изгњавио и како сам зајебао ствар на самом крају. :frust:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...