Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam sta je Praslin kucao, ali evo spiska... 01 Man UTD - Sokolovici UTD (Hudersfield) 02 Man City - LeziLebeDaTeJedem (Lezilebović) 03 Chelsea - Jako do samog kraja™ (Copkillah) 04 Arsenal - SPark (Timmy) 05 Totenhem - Dabogda crko R'n'R (Aleksandar88) 06 Everton - Argentina Utd (Ducca) 07 L'pool - FK Pastir (Baba Ji) 08 WBA - Cuvari Tradicije (Zoki82) 09 Swansea - ФК Белодугмекатарина (Праслин) 10 West Ham - United City FC (Cartman) 11 Norwich - Pantelia Stars (Pantelia) 12 Fulham - Banjica Boys (LeBron) 13 Stoke - Misirke (Naa) 14 Southampton - Trotters Inc. (Moća) 15 Aston Villa - Buljarica Brothers (Mercuzzio) 16 Newcastle - neugodan rival (Clever bastard) 17 Sunderland - Kalabaster (???) 18 Cardiff - Black horses (Behemoth) 19 Hull - Terrible Muriel (nbg4ever) 20 Crystal Palace|Watford - 25_maj (Daddy Cool)

Link to comment
Nego je li neko upratio rasplet u overall ligi. Neki nesretnik je izgubio za tri boda, a prvi na klupi za rezerve mu je Lukaku (16 bodova), a Walcott koga ima u ekipi je u 92. minutu promašio prazan gol sa dva metra. Kakav baksuzluk.
To je prepisao od mene :lol:
Link to comment
Ocu ja da budem Stoke! Evo ti Noric ogavni!
Neka, hvala. Pored Totenhema, Noric bi mi bio jedini gori izbor od Stouka. Mi iz Kolcestera ne podnosimo Noric, bili su mi najveci sportski rivali u studentskim danima. :) Sad zapravo vidim da sam jos i dobro prosla sa Stoukom. Makar me mozda zbog imena nece sledece sezone ubijati njihova odbrana.
Link to comment

Kad već uzimate imena pravih klubova, što ne uspostavite džentlmenski sporazum da se mora držati bar dva igrača iz istoimenog tima među petnaest? :jerry:

Link to comment

Al meni je neverovatno kako je ova sezona sjebala sve pretpostavke s kojom se uslo u nju. Najvise u defanzivi. Celsi i Everton (do pred sam kraj) su bili poprilicno razocarenje. MU odbrana i DeGea, takodje. Svonsi nista, Siti totalni debakl. Silva ni delic onog ROI iz prosle sezone, ofanzivna rotacija,... U narednoj sezoni ce biti jos vise nedoumica.

Link to comment
За такве дилове имамо Драфт лигу у коју си добродошао.
Imate li draft, sa sve trampama u toku sezone, FA listama, etc?!Ubr, očekujem 3 za 3 sledeće sezone od svih ovih koje sam pustio pred kraj kada sam video da ne mogu ni gore ni dole.Mada, menadžer Sandrlenda je najveća EPL faca. Patite. evilsmile.gif
Link to comment

Odličan početak nakon DGW Čelsija, kupovina Michua i Bejla na vrijeme, zatim Suareza nakon onog demontiranja Noriča, uz par srećnih odabira Cazorle, Walcota i Berbatova su mi donijeli ukupno 708. mjesto. Jedno vrijeme sam bio na pragu ulaska u top 100, ali na vrhu baš nijanse odlučuju i bilo je teško održati se među najboljih par stotina.Najljepši trenutak je svakako het trik Bejla u ponedeljak u gostima protiv Vile, a najteži kupovina Cazorle umjesto Walcota za het trik protiv Newcastla. Odlična sezona i jedva čekam avgust. I da, nisam siguran da je moguće mijenjati naziv tima u FPL, što će biti problem za realizaciju fantastične Praslinove ideje...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...