Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

To i kažem. I pride si čuvao divlju kartu za poslednje kolo. Izbacite ga :fantom:
Hahaha, nisam je cuvao, nego sam bio zadovoljan timom sve vreme. Bile su mi dovoljne minimalne korekcije. Onda sam je ipak upotrebio jer sam video da je protivnik najjaci moguci, a bilo je biti il ne biti.Inace sam ostao 95% dosledan ideji sa pocetka da ne uzimam zeteoce bodova iz velikih klubova tipa RVP, Mata, Aguero... U jednom kolu sam uzeo Teveza zbog dve tekme i mislim da sam jedno kolo imao Suareza.Michu u timu od prvog kola, Cazorla od prvog, pa sam ga izbacio 3 kola pre kraja, mnogo bodova od Longa, Lamberta, Holta, Bentekea (uglavnom intuicijom, pre nego sto su postali masovno zastupljeni)... Zasluzio sam elitni rang! :kralj: Edited by Daddy Cool
Link to comment
Ja se zalazem da se neaktivni/vanforumski menadjeri, proteraju iz lige, a da se njihova mesta ustupe zasluznim forumasima. Onaj kalabaster na primer, kagawas, cevap i tako ti.U svakom slucaju, hteo bih da primetim da ce i championship biti sasma jak, osim naravno ako rezignirani sub20asi ne napuste fantazi all together
:lolol:Ubit ce te kralj.
Link to comment

Ne znam ko je to :fantom:Nego, sta pucanstvo misli o cenama za sledecu sezonu?Bejl 10.5mAzar i Santi 10mMicu 10m i prebac u napadaceBenteke 9mLambert 8.5mPersi 13mSuki 11.5m......Vilja (ako predje u Arsenal) 10mCFC & MCFC centarfor 10.5m

Link to comment

Izbojkotujem forum i fantazi jebenih 2 nedelje zbog Bejlove cuvene asistencije pertlom i zapatim jebeni Everton :isuse: Sa 3. na 6., zreo sam za otkaz.

Link to comment
bice bejl bar 12, mozda i 12.5. mata, suarez 11.5. santi, hazard 11.0...
Ako Silva nakon onakve prosle sezone i 184 boda, nije kostao vise od 10m, valjda nece ni Santi & Azar. Sto se Bejla tice, cini mi se da ga uvek potcene na pocetku sezone, sto ce sada biti malo teze, jel da. Ali opet ne verujem da ce doci do 12m Edited by nbg4ever
Link to comment

Ne potcene ga previše, on poslednje dve sezone "eksplodira" tek u drugom delu... Ove sezone je bio 9.5 na početku, ja nešto ne verujem da će sledeće biti više od 10...

Edited by zoki82
Link to comment
Mene nervira što će porasti ocene ovima koji su bili odlični ove sezone a onima koji su bili loši cene neće pasti.
Užas! Namerno obaraju efektivnu vrednost igrača i remete ekonomski sistem, kao da se igraju izmišljenim novcem!
Link to comment

bile neke izmene, Fellainiju obrisali žuti karton i pao sam na osmo mesto.. Čestitke osvajaču lige i izvinjavam se što nisam bio redovan ovde na forumu. Jel to dodeljivanje tima po mestu na tabeli ima neku svrhu il..? Nisam u toku, jbg :/

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...