Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Све то и још много других лепих ствари.
Gledam sad pocetak tog draftovanja... ala se masilo :lol:+1 za menjanje imena. U account settingsima sam video samo mogucnost za promenu imena menadzera (upravo ono sto je ovde receno da ne moze da se menja), ali nigde nema opcija za promenu imena tima. Moze da se promeni i ono, koji klub podrzavate, ali i to se vidi samo u profilu, a ne i u tabeli lige Edited by nbg4ever
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlično debitantska sezona, čak zamalo da budem prvi :s_d: . U sledećoj sezoni ćemo videti da li je ovo bio težak user ili samo user i dobro guglovanje. Nije mi baš prijatno što moram da ubacim ManCity, ali ako dođe neki gotivni trener, možda i to bude OK.Čestitke Hudersfildu.

Link to comment
Prasline, ja bih tu draft ligu, makar morao zauzvrat žrtvovati mesto u ovoj.
U draft može ko hoće..Nego, da vidimo gradske i lokalne rivale.... :fantom:Man UTD - Sokolovici UTD vs. Man City - LeziLebeDaTeJedemArsenal - SPark vs. Totenhem - Dabogda crko R'n'REverton - Argentina Utd vs. L'pool - FK PastirWBA - Cuvari Tradicije vs. Aston Villa - Buljarica BrothersSwansea - ФК Белодугмекатарина vs. Cardiff - Black horsesNewcastle - neugodan rival vs. Sunderland - KalabasterChelsea - Jako do samog kraja™ vs. Fulham - Banjica Boys
Link to comment
15x689g.pngDesign kit / My Team Name / Update. :ss1:
Imam taman toliko slobodnog mesta da dopisem Hull ^_^@Zokimene niko neće :(Sad kad se ovako postave stvari, stvarno je lako uočiti derbi u h2h-u
Link to comment
Ako budu vazila pravila koja mislim da vaze, ja sam obezbedio plasman u elitu™ kao 20, sto mi je i bio cilj!
Pošto je Dedi bio neaktivan tokom većeg dela sezone, predlažem da se izbaci iz Premijera dogodine i to mesto da se ustupi prvom sledećem na tabeli. Ko je za, nek digne 2 prsta.
Link to comment

IJAOOOOOOOOOOOOOOOOO :rant: tek sad videh, umesto na sedmom mestu zavsih sezonu kao peti. Stoga kafom nudim Argentince i Pastira sto su mi porazima, umesto voljenog kluba uvalili Tottenham. Prema tome u duhu naredne sezone umesto Dabogda crko R'n'R zvacu se jednostavno Dabogda crko Tottenham.

Edited by Aleksandar88
Link to comment
Pošto je Dedi bio neaktivan tokom većeg dela sezone, predlažem da se izbaci iz Premijera dogodine i to mesto da se ustupi prvom sledećem na tabeli. Ko je za, nek digne 2 prsta.
Jesam bio neaktivan - na forumu!
Link to comment

Ja se zalazem da se neaktivni/vanforumski menadjeri, proteraju iz lige, a da se njihova mesta ustupe zasluznim forumasima. Onaj kalabaster na primer, kagawas, cevap i tako ti.U svakom slucaju, hteo bih da primetim da ce i championship biti sasma jak, osim naravno ako rezignirani sub20asi ne napuste fantazi all together

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...