Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Kao što i priliči najjačoj ligi, o prvaku će odlućivati poslednje kolo.Lezilebovic igra protiv prejakog Pastira, dok je meni protivnik neugodni 25_maj sa kojim sam se već sastajao u 17.kolu i bilo je neriješeno.Takav ishod bi mi odgovarao i u poslednjem kolu.Biće pakleno!!!

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uspela sam da pobedim neaktivnog EON-a zahvaljujuci Volkotu, ali ispada da pobedom ne preskacem nikoga na tabeli, posto su svi koje sam mogla da predjem takodje pobedili. Ostaje poslednje kolo protiv Behemota koji se bori za opstanak (ili se izborio?), dok moj tim nema nikakvih motiva, za 6. mesto i Evropu imam samo teoretske sanse, ako pobedim i ako sva 4 tima koja su odmah ispred mene izgube.Na pogadjalici u ovom kolu 180 poena, mislim da nikad nisam imala bolji rezultat, i to je +100 u odnosu na najblizeg pratioca i verovatno jedinog konkurenta za titulu, tako da se vec vidim u debelom minusu u poslednjem kolu.

Link to comment

Uf uf...Black horses izborili opstanak :DIskreno nisam verovao da ce Podolski dobiti 3 poena bonusa, pored 4 asistencije Kazorle. Da je bilo obrnuto, bilo bi nereseno protiv 110%, i bilo bi napeto i u poslednjem kolu.Ovako, protiv Tolaa™ mogu izvesti rezervni sastav, posto ce to biti jedna revijalna utakmica, bez znacaja za obe ekipe :DIzvukao me kraj sezone, u poslednjih 6 kola, imam 4-1-1, sto je bilo dovoljno da se izbori opstanak. Iskreno, bas sam pokusao da analiziram timove protiv kojih sam igrao, u smislu da imamo odredjeni broj istih igraca u timu, a onda samo poneko da odskoci i donese mi pobedu. Izgleda je dalo rezultata.

Link to comment
za 6. mesto i Evropu
Како, бре, шесто место Европа?! Па ми немамо купове, дакле УЕФА лигу играју пети, шести и седми ја. Oпет хоћеш да ме избациш! :mad: The top four teams in the Barclays Premier League qualify for the UEFA Champions League. There are three places in the UEFA Europa League available.
Link to comment
Uf uf...Black horses izborili opstanak :DIskreno nisam verovao da ce Podolski dobiti 3 poena bonusa, pored 4 asistencije Kazorle. Da je bilo obrnuto, bilo bi nereseno protiv 110%, i bilo bi napeto i u poslednjem kolu.Ovako, protiv Tolaa™ mogu izvesti rezervni sastav, posto ce to biti jedna revijalna utakmica, bez znacaja za obe ekipe :DIzvukao me kraj sezone, u poslednjih 6 kola, imam 4-1-1, sto je bilo dovoljno da se izbori opstanak. Iskreno, bas sam pokusao da analiziram timove protiv kojih sam igrao, u smislu da imamo odredjeni broj istih igraca u timu, a onda samo poneko da odskoci i donese mi pobedu. Izgleda je dalo rezultata.
Kolega! :DOpstanak obezbedjen, sad samo da vidimo ko ce da bude Uigan, a ko Reding i QPR!
Link to comment
Kolega! :DOpstanak obezbedjen, sad samo da vidimo ko ce da bude Uigan, a ko Reding i QPR!
Koji sam pritisak imao, ceo dan se odlicno osecam zbog opstanka :DPazi, mi mozemo da se borimo za to ko ce da bude Sanderlend :)
Link to comment
Koji sam pritisak imao, ceo dan se odlicno osecam zbog opstanka :D
'Ладно ти завидим :isuse:Мене у последњем колу чека дерби са СПарком који ми бежи бод и седи на четвртом месту. Ако га добијем, пењем се међу топ 6, можда и у првих 5. Ако пукнем, одох на десето. Већ ми креће аритмија.
Link to comment
Koji sam pritisak imao, ceo dan se odlicno osecam zbog opstanka :DPazi, mi mozemo da se borimo za to ko ce da bude Sanderlend :)
Pa jedino ako kalabaster izgubi od valjda neaktivnog Arbajtmana. Mislim, moguce, but not likely
Link to comment
Pa jedino ako kalabaster izgubi od valjda neaktivnog Arbajtmana. Mislim, moguce, but not likely
I kalabaster je neaktivan, sad sam igrao sa njim :whistle: Edited by zoki82
Link to comment
Inace, jebeno je u 3 lepe pizde materine sastaviti tim. Boze me sacuvaj sta nadrobih. Promenicu otprilike svih 15 igraca do pocetka sezone. Iz ovih drugoligasa nikog skoro ne znam, sem WHU gde ipak ima i javnih licnosti u timu... Ko su nosioci odbrane Southa i Readinga? Znam da je Lambert napred ubica napred ali 6.0 je mnogo za nedokazanost kao takvu. Ima li u ovim timovima kakvih igraca koji mogu da se pojave pravo niodkudatm i naprave visak za male novce? :unsure: Pomagajte sirotinji i slepariji vi koji ste pratili Ship.
Скоцкао сам тим, остало ми 3.5 милиона фунти у штеку: праћење Чемпионшипа је мајка. ;)Ламберт из Со'тониста је убица и за голове и за асистенције, али Рединг је као тим мени занимљивији: МекАнуф је одличан асистент, очекујем да ће и Кебе да проради ове сезоне (јефтинија варијанта Моузеса). Ипак, њима је одбрана мајка: Пирс је одиграо све утакмице прошле сезоне, Федерићи је одличан голман, а довели су и једног од најбољих играча одбране у Чемпионшипу - Маријапу (писао сам о њему током јануарског прелазног рока). У Вест Хему мрка капа, о Нолану сви све знају, Ноубл игра повучено али изводи скоро све прекиде, МекКартни је добра варијанта за бекап левог бека пошто кошта само 4 милиона а стандардан је првотимац. Ваз Те може да проради, а највише наде полажем у Маигу, управо је потписао за Вест Хем (требало је у јануару да пређе у Њукасл, Папис Сисе је дошао тек када Маига није прошао прегледе због повреде коју је вукао, а не због проблема са срцем што се причало).
Slazem se sa uvazenim clanom Feinduonom.I jebo vas autocomplete! Paz' ovo...

x.jpg

После више неуспешних покушаја коначно имам тим којим сам задовољан:FPL-20122013.pngtongue.gif
Гризе ме савест што се спрдам уместо да се похвалим својим правим тимом. Та-нааааа:De GeaColoccini / Jose Enrique / HangelandHazard / Kagawa / Sigurdsson / SilvaBorini / Torres / LambertУ резерви боранија.Ако дођу Хулк, Лукаш Моура и нарочито Леандро Дамијао биће измена. Ако не дођу, највероватније је да ће ови момци да стартују сезону за ФК Белодугмекатарина.
nkpakistan.jpgTim za sada, još ću verovatno da štelujem kad se bolje informišem o novopečenim prvoligašima.
Evo neki moj preliminarni sastav koji će svakako doživeti neke izmene pred početak sezone:http://usnimi.me/slike/morzutd.pngTakođe, apelovao bih da se što pre popune preostala 2 mesta u H2H ligi. Još 8 dana do početka. smile.png
Нолана стави само ако дође Керол. Ваз Те је био одличан, али не верујем да ће имати ту сигурност у себе када опет заигра у Премијер лиги. Одбрану избегавај, ужасно су спори бекови, халфови су још и ок али отишао је Грин а дошао матори Јаскалаинен који је био резерва у Болтону који је испао, па ти види. Ноубл изводи прекиде, али слабо има асистенције, иде на нека кратка додавања па пеглају даље, што ће да се промени ако купе Џарвиса (трају преговори), онда он постаје занимљива куповина. Маига може да буде пријатно изненађење, требало је да пређе у Њукасл али су у последњем тренутку одустали и уместо њега довели Папис Сисеа. Много добар распоред имају у првих десетак утакмица.Ламберт из Саутемптона играч сезоне у Чемпионшипу, милион голова и милион асистенција. Има 31, купилу му замену (Џеј Родригеза) али је боља куповина од Погребњака за само милион више. Ако нећеш њега, узми Лалану, он изводи све прекиде у Саутемптону. За прекиде је добар и МекАнуф из Рединга, али је њима јача страна одбрана. Имали су 20 утакмица без примљеног гола, најзаслужнији за то су голман Федерићи, који би прешао у неког Премијерлигаша да се Саутемптон није изборио за промоцију, и Пирс који је одиграо практично све утакмице. Купили су и Маријапу, једног од три најбоља одбрамбена играча Чемпионшипа. У првом колу играју две утакмице, па ће сви да их узму, има одмах да им скаче цена.
Па онда немој њих да узимаш, Пантелија, узми Снодграса што је прешао у Норвич, феноменално је крило, игра по обе стране и имаће бар 10-12 асистенција ове године, да не спомињем како изводи слободњаке. Или Кебеа - чим се опорави - брз је и дупло креативнији играч од Лалане, немогуће је да поново има онако лошу сезону као што му је била прошла. Или офанзивног бека Натанијел Клајна што је прешао у Саутемптон из Паласа (Вест Хем га није довео јер има његовог вршњака, врло талентованог Спенса). :P
Lambert ima zajeban raspored prva cetiri kola. Mozda je bolje pustiti ga tih nekoliko nedelja da se dokaze, pa tek onda kupovati. Jel ima neko Petrica?Evo tima, verzija 17

x.jpg

Aguero je 100% prvi pik, mislim da oko toga nema dileme, pitanje je samo ko ce biti drugi FW, na pocetku sezone verovatno Tevez.. Naravno, od Mancinija treba ocekivati puno rotacije i menjanja igraca pre 60 minuta.. :angry: Ja nemam ni Runija ni RVP-a, tu treba sacekati sta ce Fergusonu da dune, ne bi me cudilo da posalje Sreka na zadnjeg veznog.. :)Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Питање од 23 милиона фунти.Теорија коју сам усвојио је да Руни неко време иде на Сколсову позицију, онда ће Сека Перси да се поломи као и свих претходних година (осим прошле), па ће Руни да се врати у шпиц. Ту теорију руши што је на Сколсову позицију већ доведен одлични Кагава.Немам појма шта ће пијани Шкот да уради, а верујем да на свету то може да провали троје или четворо људи, од којих је један у Реалу.
Sto Adebayoru i dalje stoji da je Sitiju?I ja tumbam nesto non-stop,nikako da se odlucim za ekipu,cas mi se cini da mi mamojebacka ekipa,cas bi ih izbacio svih 15.Brinu me Celzijeva veza i Sitijev napad,imaju ogroman izbor tu i kontam da ce biti milion rotacija.Bice zajebano izabrati onog koji ce tu najvise dominirati.A sad gledam i Junajtedovu navalu :blink: tek tu treba ubosti zlatnu koku,runi,rvp,kagava,nani,jang,valensija...
Kakva idiotarija da Van Persie kosta 13, jeste, sigurno ce u Unitedu dati 400 golova i imati 320 asistencija.edit: jebeni CFC, zna li se kako ce njihova odbrana izgledati? Da li je Bane suspendovan?
Ajte u pogadjalicu, ne zajebavajte! Sramota da igra samo nas sestoro.Ovo mi je sad novi tim...2012-08-16_1248.jpgGledam malo raspored, Svonsi i Noric imaju sasvim solidne utakmice. Vidim ja da cu menjati jos sto puta
A ko pocinje?Na pripremama je rotirao Kejhila, Baneta, Luiza, Terija i Kola.Protiv Sitija Kejhil nije ni ulazio dok je prethodnu igrao citavu... Luiz je odigrao 90 a prije toga odigrao samo pola sata. Ukurac!@ NBG, kapiten ti igra jednu utakmicu a i tu mu je minutaza pod znakom pitanja... iskusno.Imam dva igraca iz tvog tima, to je dobro :lol:
A kapitena sam stavio zbog Sanderlenda kuci, a onda sam primetio da jos uvek ima Arsenalov dres :DVraticu na Baneta, verovatno.
aaaa.jpgizmenjao sam boga oca... izbacio RVPa, verovatno puno rizikujem sa Cazorlom i Hazardom... mozda i njih zamenim do pocetka.

Sto volim da iscitavam topik od samog pocetka. Praslin izdominirao sa savetima :D

Link to comment

Који сам дебил, добро ме кола не ударају сваки дан колико ми мозга фали. На свету (и у ПППремијер лиги) ме држи само Божија милост и сељачка срећа. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...