Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Pošto ti je WH u PL ko će sad da nam ukazuje na zvezde Čempionšipa?Ko je beše pisao za Miću da treba da se dovede?
И ко га је, беше, узео у Драфт фантазију још на почетку сезоне? :s_d:Да искористим прилику: нас 10 је играло Драфт фантази ове године и супер је била забава чак и када би неко био спречен да намести тим неколико недеља. Цела фора је у томе да свако изабере одређени број својих играча и онда они не могу да буду у било ком другом тиму. Квака је што не могу ни да се избаце ако се повреде. Већ смо се договорили да играмо и следеће године, па сви ви изволите! Edited by Праслин
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za Micu je od samog starta vladalo interesovanje, ali sam se izmedju njega i Grahama odlucio za potonjeg :isuse:Istu dilemu sam imao i za Kazorlu/Azara. Umrem od smeha kad vidim kako su se ljudi zalepili za NCU odbranu na samom startu. Fantazi skaut inace ima dosta dobar pregled predsezone, i preporucuje igrace u formi.

Link to comment
Uf uf...Black horses izborili opstanak :DOvako, protiv Tolaa™ mogu izvesti rezervni sastav, posto ce to biti jedna revijalna utakmica, bez znacaja za obe ekipe :D
Cestitam. :D Sad kad sam skontala da sam se preracunala za Evropu i da treba da izgube SAMO 3 tima koja su ispred mene, ja izlazim sa najjacim sastavom.
Како, бре, шесто место Европа?! Па ми немамо купове, дакле УЕФА лигу играју пети, шести и седми ја. Oпет хоћеш да ме избациш! :mad:The top four teams in the Barclays Premier League qualify for the UEFA Champions League. There are three places in the UEFA Europa League available.
Izvini, preracunala sam se. Sad imam cilj da ti uzmem to 7. mesto. Mada nije problem ni ako ostanem tvoj West Ham za sledecu sezonu.
Fei je predpostavljam Birmnigem.
Ako osvoji Ligu sampiona, Fei mora biti Wigan.
Link to comment
Za Micu je od samog starta vladalo interesovanje, ali sam se izmedju njega i Grahama odlucio za potonjeg :isuse:Istu dilemu sam imao i za Kazorlu/Azara. Umrem od smeha kad vidim kako su se ljudi zalepili za NCU odbranu na samom startu. Fantazi skaut inace ima dosta dobar pregled predsezone, i preporucuje igrace u formi.
Jebo te skaut da te jebo, on mi je preporucio Marvoa zbog kog sam i ispao na kraju :isuse:
Link to comment

Kakav sam baksuz, bobe dragi. :frust:Moj protivnik u poslednjem kolu ima neiskorišćenu "divlju kartu". Pa da li je jebeno moguće? I ko je uopšte taj famozni 25_maj, koji se šteko 37 kola da bi mene sjebo u najvažnijoj utakmici sezone?Lezileboviću, čestitam ti titulu! Ako izgubim od Feia finale LŠ, ima da se sledeće sezone zovem Benfica Losers.

Edited by Hudersfield
Link to comment
Moj protivnik u poslednjem kolu ima neiskorišćenu "divlju kartu". Pa da li je jebeno moguće?
Стварно невероватно. Још ако је активан, најебао си.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...