Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

meni su se ozbiljno nauzimali otvarača za vino, jebeno uvek imam u ručnoj torbi, i jebeno uvek zaboravim da ga premestimtramontina odlična,jedino njihove daske za sečenje ne valjaju, piju vodu, krive se i pucaju

Link to comment

zivot je kinder jaje.otisao u prodavnicu da kupim hranu za macke, i nesto lagano da se zamezi, tipa povrce pogodno za pecenje sa sirom.kad vidim, iz mesare-pecenjare me gledaju praseca rebarca, divna, vec marinirana po srpski, sveza...aj daj kilo, gazdakad vidim, u radnji preko puta - najveci beli krompiri koje sam video u istoriji belih krompira, od 700-1.000 grama komad. daj i to. daj foliju.u trecoj radnji, kaze covek zatvara prekosutra. 30 posto popusta na sve. daj sta ti je ostalo od piva, uglavnom badvajzer.jedva se vratio kuci. lagana vecera se pretvara u izivljavanje, jer sam rebarca potopio u kombinaciju delezove provansalske marinade, korejskog ljutog sosa, soja sosa i smedjeg secera, umotao ih u foliju, pa ce da se peku, pa ce da se zapeku. a pored njih jedan rasecen beli krompir, isto u foliji.bice to valjda do ponoci gotovo.

Link to comment
zivot je kinder jaje.otisao u prodavnicu da kupim hranu za macke, i nesto lagano da se zamezi, tipa povrce pogodno za pecenje sa sirom.kad vidim, iz mesare-pecenjare me gledaju praseca rebarca, divna, vec marinirana po srpski, sveza...aj daj kilo, gazdakad vidim, u radnji preko puta - najveci beli krompiri koje sam video u istoriji belih krompira, od 700-1.000 grama komad. daj i to. daj foliju.u trecoj radnji, kaze covek zatvara prekosutra. 30 posto popusta na sve. daj sta ti je ostalo od piva, uglavnom badvajzer.jedva se vratio kuci. lagana vecera se pretvara u izivljavanje, jer sam rebarca potopio u kombinaciju delezove provansalske marinade, korejskog ljutog sosa, soja sosa i smedjeg secera, umotao ih u foliju, pa ce da se peku, pa ce da se zapeku. a pored njih jedan rasecen beli krompir, isto u foliji.bice to valjda do ponoci gotovo.
gde si kupio sveza svinjska rebarca, leba ti? ja to nigde ne mogu da nadjem.
Link to comment
Sto puta sam ti napisao da skokneš do interexaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
da bre, uvek zaboravim :frust: sto je najgore, bio sam skoro tamo i nisam se setio.
Link to comment
gde si kupio sveza svinjska rebarca, leba ti? ja to nigde ne mogu da nadjem.
50 metara od kuce u Mirijevu, lokalna ispostava mesare Nada sa Cvetka. u principu ne volim lanac Nada, ali ponekad imaju ludacki dobre stvari.
Link to comment
zivot je kinder jaje.otisao u prodavnicu da kupim hranu za macke, i nesto lagano da se zamezi, tipa povrce pogodno za pecenje sa sirom.
ne brigaj ima ko je neplanirano to spremao. vracam se sa posla, prolazim pored radnje a gledaju me cikorije (?).setih se modestinog recepta sa pocetka topika et voila!

ne stigoh da uslikam od gladi, posluzice i ovaEndive-au-jambon-3-1024x682.jpg

super lako i ukusno

Edited by lostfanforever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...