Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

ufff, ona zuta pljosnata, pa sa sangarepom udinstana i zalivena pavlakom. mislim da znam sta sutra rucamo.
he, prvi put čujem za taj način spravljanja boranije, a izgleda da svi tako pravite, moraću da probambtw moja omiljena je ona pljosnata šarena (prugasta)
Link to comment
nemoguce, boranija ugusto sa pavlakom je 1 etalon :o
bog'me nije, mi to ukuci nikad nismo spravljali ili konzumirali :unsure:Posto pokusavam da se nateram da zavolim boraniju (omrzla je kao dete zbog koncica) pretpostavljam da se misli na onu zutu boraniju sto obitava po friziderima u prodavnicama? i pavlaka je slatka pavlaka?Imam neki zanimljiv a jednostavan recept za boraniju sa suvim sljivama ali nikako da isprobam
Link to comment

nikad čula evo do danas, zaistaa za salatu s blukom znam, i ok jeinače moj etalon za boraniju je ovo:prodinsta se cluk pa se ubaci buranija i malo vode, peršun, mirođija, naseckani paradajz & malo soka od paradajza, i to se prokrčka, a na kraju se ubaci iseckani bluk

Edited by Amelija
Link to comment
bog'me nije, mi to ukuci nikad nismo spravljali ili konzumirali :unsure:Posto pokusavam da se nateram da zavolim boraniju (omrzla je kao dete zbog koncica) pretpostavljam da se misli na onu zutu boraniju sto obitava po friziderima u prodavnicama? i pavlaka je slatka pavlaka?Imam neki zanimljiv a jednostavan recept za boraniju sa suvim sljivama ali nikako da isprobam
nije, to je žuta pljostana to se valja po pijacama kad joj je vreme, i pavlaka je prava pavlaka, kisela
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...