Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

iseckao za wok: crveni kupus, sargarepu, bambusove klice, ananas, praziluk, crveni luk, crvenu papriku, i u to ide sitno seckana krmenadla u pet kineskih zacina.pirinac i soja sos i sta ces vise

Link to comment

a slatko ljuto kiseli sos u to? da napravis neku varijantu yuxiang svinje iz wang fua prekoputa bloka 70 koja je veci vrh no sako polumenta u trokadero

Edited by gazza1
Link to comment

Odlozeno kuvanje do veceras. Smrc. E kupio sam neku delezovu wok hot mesavinu, pa cu je isprobati, a ako mi ne bude dovoljno, sipacu i korejski megaljuti sos

Link to comment

Dva ogromna komada svinjskog mesa, umuljana u začine koje sam dovukla iz Turske. Na domaćoj masti, samo da dolijem vode i rknem u rernu.Zabola nekoliko komada suvog đumbira (kupila kao voće ali nema šanse da ga jedem kao takvo, preljuto mi je)ImageUploadedByTapatalk1358168030.017927.jpg

Link to comment

paradajz čorbu sa rendanom šargarepom i ubacila sam šaku ječmenih pahuljicaali što imam kuvani paradajz,domaći :wub: n ni trunku soli nisam morala staviti u čorbu :wub: samo bosiljak i biber a još sam dodala pola vode jer je gust kao pire :wub:

Edited by ivy
Link to comment

mućkala sam neke low carb lepinjice i ispale oodličnooo2jaja,2dl jogurta mada može i manje bude dosta retko,160g prosa sam samlela u brašno,oko 100g mlevenog semena suncokreta i oko 100g rendanog tvrdog sira mada može slobodno i bez,so,soda bb..izmešati,izliti ideja je bila da budu lepinjice ali je testo retko pa kada je počelo da raste sve se pretvorilo u jednu veliku lepinju al ne mari :P,ispeći oko 20tak min na 200c...mnoogoo dobro :0.6:

Edited by ivy
Link to comment
a sto meljes proso, sto ne kupis odmah brasno od prosa kad vec ima svuda?
nemam pojma, meni nije baš na dohvat ruke,to nema u mom selu pa moram dograda..a kad je sve već tako lepo ga za sekund sameljem u mlinu,koliko hoću i kad god hoću...npr sinoć mi u trenu to palo na pamet za večeru... Edited by ivy
Link to comment

gomilu crvenog luka preprzio na slanini, dodao crno vino i paradajz pire, beli luk, cubar i lovorov list, i time zalio karabatake pa u rernu.mirise bas francuski

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...