Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

zar nisu brazilski? jeste, valjaju, ovde nista bolje nema, a nije da nism trazila. imam ja jednu drugaricu koja gde god ide na put ponese taj noz, jer nikad ne zna kad ce zatrebati. i uvek zatreba :D ja redovno kupujem neke da ih zamenim, al svi ispadnu budu glupi tupi. a volela bih bolje. i bas mi treba noz za filetiranje ribe, to nigde ne mogu da nadjem.

Link to comment

jest brazil! ubedjena sam bila da su turski!jedino volim praziluk da chop sa velikim glatkim nozem, jer recke ga nekako raztovrznu na slojeve. ne umem da opisem, ali za sve ostalo ovaj mali najvise volim.

Link to comment
zar nisu brazilski? jeste, valjaju, ovde nista bolje nema, a nije da nism trazila. imam ja jednu drugaricu koja gde god ide na put ponese taj noz, jer nikad ne zna kad ce zatrebati. i uvek zatreba :D ja redovno kupujem neke da ih zamenim, al svi ispadnu budu glupi tupi. a volela bih bolje. i bas mi treba noz za filetiranje ribe, to nigde ne mogu da nadjem.
ima li josh negde tih nozeva po bgd, svemir mi je progutao 3 komada :(
Link to comment
probaj u eurosalonu, mislim da sam ih skoro videla. ako ne onda rodic, tako nesto mi se mota po glavi, videh ih negde nedavno.
ma i ja pogledavam, ima po negde, ali nije ta marka. provericu oba.
Link to comment

ovi me nozevi podsetise na jednu moju sto nas je teritorija spojila, sto se zabavljala, a kasnije i udala za nekog suvise pravoslavnog, pa tako postala i ona. izmedju ostalog isla na neko hodocasce po svetu, palila lisce ili sta vec na munje iz neba, kupala se u reci u haljetku u kome cemo je sahraniti, oprala sve dotadasnje grehove. i ta njena verska grupa, puna utisaka, prazna grehova, krene nazad za beograd. leteli oni, recimo da su u grckoj presedali. i jedna od tih taman ociscenih vernica zvoni na metal detektoru. osoblje je pretrese, nadje avionski escajg. verovatno je rekla sebi, sad sam cista, ajmo novi krug.

Edited by cmrlj
Link to comment

sto me podseti da sam jednom prilikom pri poletanju iz nemacke u torbi imala viljusku a drugi put - noz. zaostalo od rucka na poslu a letela nesto u sred nedelje na dan dva ... fali mi jos samo kasika pa da kompletiram. :piggy:zavedose mi ime tamo negde u njihovim papirima... "pokusala da unese noz na avion" :huh:a bio je onaj tup, kao za margarinove brazilske imam i ja - dobri su! ako me secanje ne vara uzeti u metrou.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...