Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

tiho krčkam gulaš, pre ponoći ne isključujem a kuha se od 7
od tog tvog krčkanja u mislima sam otišao u šumu - na obali reke šatori, vatra i na vatri kotlić. pih sad mi se ide na kampovanje sa nekim finim ljudima koji će me pokriti ćebetom ili prineti bliže vatri ako se obeznanim od alkohola.
Link to comment
mitrailette mu dodje ona kobaja u cetvrt leba, pomfrit ozgo pa zaliveno majonezom :lolol:mau, unapred ti zavidim :D
kad sam ja organizovala nasu nedelju zajedno sa rusima, madzarima i poljacima, u narodnoj nosnji sam sluzila proju, kajmak, gibu, krompirusu, ajvar i prsutu. -_- lowlanders su se obrukali kao domacini.
Link to comment

pristavila (jel' znate tu reč ?) lončinu kupusa sa mnogo raznog povrća (nešto kao bos. lonac) i dve vrste mesa.junetina - kare i jaga - kare i rebarca.sad na lagano pa ko pre popusti

Link to comment

Berberski tagine (slow cooker) slomio stari pre 6 meseci danas poradio novi.img2908jh.jpgVeggie tagineimg2914sj.jpgLuk (srebrnjak) + crveni (shallots)Krompir, sargarepa, repa (? turnip), tikvica, paradajz, fava beans (bob)zacini: tyme, ruzmarin, ginger,bluk, turmeric, paprika, biber ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...