Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

1.300 din za kilo. ću preživim jednom.

sad ispržio jednu ljutu i dve tanke, nikad pre nisam probao Rusmira.

ja nisam znao da kobase mogu da budu ovako dobre. diskretno začinjene, pun mesni ukus, masne taman koliko treba, mekane su ali se ne raspadaju pod viljuškom.

ne mogu da zamislim bolju hranu uz pivo. ovo je vrhunski delikates u toj klasi hrane.

Link to comment

najbolje kobasice koje sam u životu jeo pravi neki brkati blesov u takovu, ima tamo restorančić, na red se čeka da se sedne

 

5 stavki u jelovniku, srpsko predjelo, ljuta i udri

 

razbija

Link to comment

1.300 din za kilo. ću preživim jednom.

sad ispržio jednu ljutu i dve tanke, nikad pre nisam probao Rusmira.

ja nisam znao da kobase mogu da budu ovako dobre. diskretno začinjene, pun mesni ukus, masne taman koliko treba, mekane su ali se ne raspadaju pod viljuškom.

ne mogu da zamislim bolju hranu uz pivo. ovo je vrhunski delikates u toj klasi hrane.

 

sto ja volim kad otkrijem tako neku novu prezajebanu hranu. jos uvek pamtim dan kada sam prvi put jeo rusmirove kobaje. 

Link to comment

ne mogu da zamislim bolju hranu uz pivo

krilad u marinadi dižona&meda

 

no dobro, ti si em buržuj, em german (ne rahmetli patrijarh đorić, mada se on, začudno, zvao hranislav)

Link to comment

Ja ih uzimam u kafani Maligan iz Surduka. To je, zapravo, riblji restoran, ali njihove kobasice su neprevaziđene.

e vidim da je rene bio tamo valjda danas.Slika se po FB.

 

Послато тетејцем

Link to comment

peku se Rusmirove kobaje, prekrivaju mladi krompir, naliven belim vinom i dobrom alevom paprikom

i imam 15 Zajecarskih zidarskih, i moj izum, salatu od tanko secenog crvenog luka sa persunom, balzamikom, majcinom dusicom.

Link to comment

Imam dizonski od celog zrna, a od kaliranog soka od vina i kobaja sam napravio gravy koji sam ojacao Jack Daniels Barbecue sosom. dakle bruka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...