Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Prolazi carinu, budi bez brige. Čini mi se da me Singer nije dobro razumeo; iz Beograda sam... :ss1:

 

 

O carski! :Hail:

Ja i dalje ne mogu da "pojmim" da i mi mozemo (doduse limitirano) da budem deo sveta upotrebom interneta i internet kupovine. :p

 

E, svez cili mozes da nadjes na zemunskoj pijaci. ;)

Link to comment
E, svez cili mozes da nadjes na zemunskoj pijaci. ;)

 

Ima zelenih, s vremena na vreme, i na Kaleniću. Međutim, dešava se katkad da budu preterano gorke. Kakva su ti iskustva sa Zemunske?

 

Link to comment

Ima zelenih, s vremena na vreme, i na Kaleniću. Međutim, dešava se katkad da budu preterano gorke. Kakva su ti iskustva sa Zemunske?

 

 

Sad za praznike sam naisao na bakicu koja ga uzgaja negde u okolini Ljiga i (kaze) redovno ga ima. Posto je rasprodala sve dala mi je par "ruznih" komada za probu sto je ostavila sebi da ima uz klopu.

 

Pravi crveni chili, k'o sa reklame televizije. :)

Edited by Singer
Link to comment

Sad za praznike sam naisao na bakicu koja ga uzgaja negde u okolini Ljiga i (kaze) redovno ga ima. Posto je rasprodala sve dala mi je par "ruznih" komada za probu sto je ostavila sebi da ima uz klopu.

 

Pravi crveni chili, k'o sa reklame televizije. :)

To sa zemunske pijace?Verujem da se takvih delikatesa ne može naći u 44-om?

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

To sa zemunske pijace?Verujem da se takvih delikatesa ne može naći u 44-om?

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Sa zemunske...

U 44. svi prodaju sve isto a ako trazis cili ponudice ti nasu zelenu ljutu.

Link to comment

E od ove godine jedem jagode i baš smo nekako dobri.

Ako si zabrljao, nema veze, okači.

Ja ću te pohvaliti. ^_^

 

Upravo završio prženje palačinki, 22 kom.

Zajebo se u startu, aj 5-6 kašika ovog brašna, aj 5-6 onog, opa heljdino, to je zdravo aj i to...

Link to comment

proglasavam polu-uspeh, pita je ispala super u sredini ali je sirup malo krenuo sa strane, pa se karamelizovao, izgoreo, i morao sam da operisem pitu na nekoliko mesta da ne bi bila gorka na ivicama.

pojesce se  :piggy: 

 

zf99f.jpg

Edited by Грешни Василије
Link to comment

to su one varijante "jao, pa nije mi ovo prezentabl za goste, sad moramo sve sami da pojedemo" :cry:

Edited by Грешни Василије
Link to comment

E, rešio sam da budem fini.

Zaostale ćevape ću ubaciti u izdubljeni somun, zatrpati ih čačkavaljem i seckanim clukom, začiniti zatvorenih očiju, prekriti slaninom pa peći u rerni.

 

Lagana večerinka.

 

Fotke ako preživim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...