Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

uh sunce ti, ostalo mi ovih butkica, morace u suljpa da idurenne i ostali, koliko dimljene butkice (presecene su na pola) mogu da stoje u frizideru?

Link to comment
ja sam totalno anti zaprska, ne sad zato sto je bolesno nezdrava, nego tako jedem ceo zivot. ali naravno, ovo sam opisao u kratko, kuvalo se reko bih bar 2 sata
e, izvini, ne pomislih ništa loše, onako naprdujem...mada, oko "bolesne nezdravosti" mogu da polemišem, ali neću ovde
Link to comment
uh sunce ti, ostalo mi ovih butkica, morace u suljpa da idurenne i ostali, koliko dimljene butkice (presecene su na pola) mogu da stoje u frizideru?
četiri dana za čist miris, sedam za zamućen, i gotovo...
Link to comment

tako meni drugari, kad god zapalim dole, kažu "e, ti znaš one tvoje stojanoviće (ne zlatiborac, nego rođeni brat, starinski fazon), donesi koju pršutu i adidas slaninu"...i ja donesem, i naglasim da iseku na trodnevne ture, pa u zamrzivačko nije poslušao, nego koristio frižider, kuvao je najmirisniji i najskuplji pasulj

Link to comment

dobre slanine mi zao u pasuljto ovako na suvo sa clukom a djonove u pasulj, sad kada sam napravio kapiram koliko je bitno. inace, sledeci put cu frljnuti ili kolenicu neku ili kuvanu slaninu i neki kolbas

Link to comment
dobre slanine mi zao u pasuljto ovako na suvo sa clukom a djonove u pasulj, sad kada sam napravio kapiram koliko je bitno. inace, sledeci put cu frljnuti ili kolenicu neku ili kuvanu slaninu i neki kolbas
ma ja napomenuh "najmirisniji" u situaciji ostavljanja najlepšeg suvadina u frižider...isti se zdrveni dok kažeš "šta bi", pa nema druge nego u pasuljmada može i u svadbarski kupus, ko ima strpljenja
Link to comment
ma ja napomenuh "najmirisniji" u situaciji ostavljanja najlepšeg suvadina u frižider...isti se zdrveni dok kažeš "šta bi", pa nema druge nego u pasuljmada može i u svadbarski kupus, ko ima strpljenja
naravno, skapiraojebiga, ko jede slaninu kao ja sigurno je nece baciti u pasuljcinu. zasednem, zaboravim se, ode pola kaiшa
Link to comment

da, u gradu mrka kapa od cuvanja suvaraka, frizider je suvise suv a stan suvise topao i zatvorennikada nisam uspeo nista da sacuvam osim u zamrzivacu

Link to comment

moji bosanci (dolina une) kuvaju suljpa sa 7 vrsta mesa. ajd dimljeno, ajd slanine razne, malo rebaraca i kobasica, ali najperverznije mi je mleveno meso koje muljaju s dva prsta u sitne cuftice i ubacuju skoro na kraju kuvanja

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...