Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Now cooking!

Featured Replies

ja kad sam sama ne prilazim šporetu. hrane me fofa i dabić. eventualno nasečem paradajza uz mortadelu i lebac ili se pozovem kod keve na ručak.

  • Replies 11.5k
  • Views 867.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Dobro su ispale, ako je verovati alavim ukućanima. Meso sam koristila pola-pola svinjski but i juneću plećku, krčkala se tri sata. Eto, sad i ovo znam da kuvam ✔️

  • mammy two shoes
    mammy two shoes

    pitanje za sve koji kače slike na ovoj temi. da li vi samo ovolicko pojedete ili posle slikanja dopunite tanjir?    

  • Ćufte  

Posted Images

keva mi je par hiljada kilometara daleko, a ovdasnji fastfudovi me kostaju 6-7€, tako da... :(moracu da zovem neke kolezinice na veceru :naughty:

suljpa, suljpa, suljpapa...la, la...o, kako sam srećan.sitno iseckanu slaninu od šunke(od moje, hand made, zrele, prošlogodišnje, banatske šunke) na tiganju lagano istopim, pa na toj masnoći opet tiho i lagano pržnem lukac, 3 srednje glaviceu Intereksu konačno našao pasulj koji nije iz Kirgistana, na ovom piše i ime čoveka koji proizvodi. lepo se zove: domaći pasulj.regularno, potpio preko noći, kuvao u prvoj vodi, a sad suljpa, kolenica, rebarca, lukac i rendana šargarepa šapuću i igraju erotski tango u petolitarskom loncu. oko 15h će da padne i zaprška....sulj pa, pa... :lala:

Edited by banatjanin

suljpa, suljpa, suljpapa...la, la...o, kako sam srećan.
Da li sam ja to onim zemljanim lončinom prouzrokovala ovu suljpa poplavu u vrele dane :DDobar pasulj, dooobar :wub: Ovo što sledi nisam ja sve kuvala no moja keva koja je pita majstor :wub: , ja nadgledala dok se peklo sa pokojim parčetom drveta a onda jela vruće ko da mi je poslednje :) Stara mati mi napravila za usput ko ono Josipu Pejakoviću u njegovoj monodrami o odlasku u pečalbu. Kad sam na povratku u veliki beliprljavi grad videla da sam koje kilo izgubila iako sam se pitama i ostalim usputnim obždirala dovršila sam večeras sve spakovano, da ne ubajati ;) Proces razvijanja kora nisam slikala, keva ko i svaki maestro ne voli da joj se smeta dok to radi ^_^ doza1sbqv7ym4ly502.jpgxa0szsdlyh72n0nqs754.jpg65kxk21rwskwl0lqtt.jpg
Da li sam ja to onim zemljanim lončinom prouzrokovala ovu suljpa poplavu u vrele dane :D
jei, jesi, ja morao odmah sutradan
xa0szsdlyh72n0nqs754.jpg65kxk21rwskwl0lqtt.jpg
ajjjjmeeee, ajjjmmmeee...jbt, ajme, oćuuu, oćuuuu...ovakve, iste, moja baba, .... nekad. :cry::cry::cry:

Edited by banatjanin

doza1sbqv7ym4ly502.jpgxa0szsdlyh72n0nqs754.jpg65kxk21rwskwl0lqtt.jpg
baba pošalje na livadu da naberem masnik

Edited by djeneralche

ajjjjmeeee, ajjjmmmeee...jbt, ajme, oćuuu, oćuuuu...ovakve, iste, moja baba, .... nekad. :cry::cry::cry:
Ovako ja tulim nad svakim krkanlukom koji ti ovde postaviš virtuelno, pa da vidiš malo kako je to ^_^ Evo dogovora , donosim tepsiju savijače kad keva najesen dodje u Bg u zamenu za neku od onih tvojih mesnih preradjevina i jela koja si ovde demonstrirao :P

musaku u marokanskom tazinu :wub: zelim taj divajs,sjajan jeeejal ima to negde kod nas da se kupi ?

Nema :(NC: pojavile se u Maksiju Bariline fettucine toskanske, pa lepo uzeo i sotirao kockice svinjskog filea, izdinstao gomilu lukca, dodao zelene paprike i bluk i malo sargarepe i dva lista lovora sa Jadrana, sve to zalio kaberneom i zacinima i u gvozdenu serpu. kad bude gotovo, to lepo na fetucine, a preko narendani pekorino, i uz to zelena salata.

Edited by Marko M. Dabovic

dabovic ce i caj da kuva u tucanoj serpi! ;)

Aha!

Da probamo nesto novo: svinjski file dizon velington. Ljuto jelo za uz pivo.Ulupao file do veoma male debljine, ostavio u pacu par sati (biber, so, ulje). Ispekao sa obe strane, tek da bude smedj. Namazao jednu stranu Delez dizoncem ( :Hail:) i stavio sitno seckani pekorino. Cvrsto umotao i stavio da se hladi.Kada se ohladi, namazacu veknu dizoncem i spolja, i staviti u lisnato testo, namazati jajetom umucenim sa vodom i peci oko pola sata.Nadam se najboljem.

Da probamo nesto novo: svinjski file dizon velington. Ljuto jelo za uz pivo.Ulupao file do veoma male debljine, ostavio u pacu par sati (biber, so, ulje). Ispekao sa obe strane, tek da bude smedj. Namazao jednu stranu Delez dizoncem ( :Hail:) i stavio sitno seckani pekorino. Cvrsto umotao i stavio da se hladi.Kada se ohladi, namazacu veknu dizoncem i spolja, i staviti u lisnato testo, namazati jajetom umucenim sa vodom i peci oko pola sata.Nadam se najboljem.
kako je ispalo, lici li na velington?

Lici, krckavo fino, file mek kao dekin...sledeci put pravim i testo, valja i to nauciti

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.