Jump to content
IGNORED

Pojam "urbano"


jaja_s_paprikama

Recommended Posts

problem je tu ta šizofrena komponenta koja pokazuje/dokazuje da nema mnogo razlike između ugnjatavača i ugnjetavanog, da se obrnu uloge, bez problema bi se obrnule

 

a ne bi smelo da bude tako

Upravo.

Link to comment
  • Replies 783
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    49

  • ToniAdams

    46

  • Аврам Гојић

    43

  • Caligula

    38

Evo sta su Perice zapravo htele

 

Ne valja ovo gledati pre podne, ipak je pocetak dana

 

dodje mi da snimim film sa nekim dobrovoljcem (Miraleme?) koji bi ful obucen kao Sasa Popovic (sto se i ne razlikuje puno od Zipa Jome) isao po gradu, prevozu i institucijama i vikao nepodopstine.

Edited by Caligula
Link to comment

I posle toga kažeš kako samo promovišeš različititost i kako je najbitnije da se raspravljamo i ... nešto, nešto, tolerancija...

Edited by Turnbull
Link to comment

Pa ovo u suštini plače za parodijom. Tipa, neka neurbana (recimo gojazna ili seljački obučena) žena se valja po bari na putu i urla na ljude koji su iz manjeg sela došli u njeno (veće) selo. Mislim, može i Syme da se valja, ako je neurban.

Link to comment

Sto bi morao da bude neurban, naprotiv.

 

Hipster-style momak zaustavlja traktore sa rukolom koji su iz Batocine krenuli ka Bg pijacama i vice "ne dam svoje zeleno!",

 

"vratite rukolu zemlji iz koje je rasla" i slicne parole. 

Edited by Caligula
Link to comment

Pa ovo u suštini plače za parodijom. Tipa, neka neurbana (recimo gojazna ili seljački obučena) žena se valja po bari na putu i urla na ljude koji su iz manjeg sela došli u njeno (veće) selo. Mislim, može i Syme da se valja, ako je neurban.

 

То је већ било када су долазиле избеглице из Крајине. Били људи стока бифор ит воз кул.

Link to comment

pa ok, eto ja sam daleko od beograđanke, ali ne mislm da je zločin ovako nešto snimiti, ne mora odmah da bude fašističko

ovde je to međutim urađeno na baš loš način

ono, razlikujem se (od seljaka) i te fore

isilovano skroz

nedostatak talenta, jednostavno

ne vredi ovolike priče 

Link to comment

Mislim da bi od ovoga mogla da se napravi serija po svim gradovima Srbije (i većim selima) 

po uzoru na happy.

Uslov da mesto u Srbiji dobije pravo na svoju epizodu jeste fontana u kojoj se može kupati.

Ide lepo vreme, izvodljivo je.

Valjda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...