Jump to content
IGNORED

Pojam "urbano"


jaja_s_paprikama

Recommended Posts

  • Replies 783
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    49

  • ToniAdams

    46

  • Аврам Гојић

    43

  • Caligula

    38

po meni "legitiman", ako tako može da se kaže, je prezir bilo koga prema bilo čemu pod uslovom da nije zasnovano na verskoj, nacionalnoj, rasnoj ili pak geografskoj netrpeljivosti. Nije legitimno preduzimati nasilne akcije u bilo kom smislu, ali šta ćeš da misliš i kažeš ili iskažeš, to je tvoj problem. Drugim rečima, zalažem se za slobodu misli i govora   :) (ali isključivo pod ovim boldovanim uslovima)

 

i opet, +1.

Link to comment

:lol:

upoznala sam pet šes zagrepčana kad su posećivali beograd. i onda kad sam otišla prvi put u zagreb, sve sam ih srela na ulici. i nisam mogla da nađem kafanu da pijem poslem ponoći. selendra.

Link to comment

:lol:

upoznala sam pet šes zagrepčana kad su posećivali beograd. i onda kad sam otišla prvi put u zagreb, sve sam ih srela na ulici. i nisam mogla da nađem kafanu da pijem poslem ponoći. selendra.

Sledeći put idi u Sakatu neman, radi posle ponoći.

Link to comment

Загреб је увек био провинција, а то је сентимент неспојив са урбаношћу.

ali zato oni jedu strudle i sviraju klavir. to je toliko impresioniralo naseg kralja luju, da je poceo da se vika hrvatom. ali nije se zaustavio tamo, stigao je vec i do praga. gde se cesto moze videti kako po mostovima igra menuet napuderisan, u beloj perici. vezba da postane ceh, mozda cak i madjar, jer ce tako imati bolji prijem kada stigne u vienu.

Edited by Miralem
Link to comment

Za to vreme...

 

Huligani u centru Zagreba napali grupu stranaca: "Zagreb je zatucan, mladi puni mržnje prema svakome tko je različit"

 

1 od komentara:

Ma nemoj, ja kao zagrepčanin (ne purger) imam više problema s hrvatima ili rvatima koji su se doselili u Zagreb nego sa strancima. Kladim se da više od polovice ovih huligana ima roditelje koji porijeklom nisu iz Zagreba i to je činjenica. Prije je Zgb bio bečka škola, ok malo dosadan ali svakako nije bio seljačka prčija mnogih kretena i budala kao što je sada.

 

Braća po zlu ocu i goroj materi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...