Jump to content
IGNORED

Pojam "urbano"


jaja_s_paprikama

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 783
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    49

  • ToniAdams

    46

  • Аврам Гојић

    43

  • Caligula

    38

Bio je u 24 sata neki tekst pre mesec, dva o nekom liku koji izlazi npr. 5 puta nedeljno.

Objasnio koja su mu mesta najbolja, zašto baš tamo izlazi, kakve devojke voli i sl.

Iz hobija se bavi manekenstvom, a živi od rentiranja nekretnina.

E, to je urbano!

Link to comment

Iz hobija se bavi manekenstvom, a živi od rentiranja nekretnina.

E, to je urbano!

To je moj san.

 

Od hobija bi onda imao čitanje interneta u nekoj kafanici, u ladu, i promatranje  ljudi koji toda prolaze.

Link to comment

To je moj san.

 

Od hobija bi onda imao čitanje interneta u nekoj kafanici, u ladu, i promatranje  ljudi koji toda prolaze.

+1

 

mada sam ga dosta "duboko" izmastao i moram priznati da bi me uhvatio neki svrab posle 5-6 meseci... :dry:

al' do tad - sho se doooobroooo bleejaloooo :lolol:

Link to comment

^ Hm, poznavah coveka koji je ziveo taj san uzivanja u zivotu usled rentiranja nekretnina (verovatno uziva jos uvek ali nemam pojma gde je covek sada). Svaki njegov dan izgledase isto, napakuje svaki dan gepek raznim slanim radostima (prsute, kackavalji, kobasice, itd.) plus belog vina i kisele u karton kolicinama. Onda krene od jednog drugara do drugog po kraju (drugari automehanicari, elektricari, i ostala auto bratija), ponese sa sobom svega, i da se nasece i da se zalije, i tako ceo dan. Uzivao on, uzivali oni sa njim. Plus je blizu kruga dvojke, znaci vrlo urbano, mada nisam sigurna kako se majstori kotiraju kod urbanih.

Link to comment

Nemoj namenski molim te, pocecu da podrzavamu Yomu ako budem jos gledala ovog stagoda. :mellow:

+1

 

Al gde ces gradskije, em arhitekta, em gradski, em grad i on ko dupe i nosa, vidis da je ko riba u vodi, dzaba se mi ovde trudimo, ogradise i zagradise sve, jebi ga

 

I ko je Yoma?

Link to comment

+1

 

Al gde ces gradskije, em arhitekta, em gradski, em grad i on ko dupe i nosa, vidis da je ko riba u vodi, dzaba se mi ovde trudimo, ogradise i zagradise sve, jebi ga

 

I ko je Yoma?

 

Izlomismo koplja na ovoj temi oko Yome i njene bespostedne borbe protiv neurbanih a ti tako :D

Link to comment

Izlomismo koplja na ovoj temi oko Yome i njene bespostedne borbe protiv neurbanih a ti tako :D

:lol:

Ma citao sam Yoda, pa se odmah nakostresio...

Edited by namenski
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...