Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Jao pa da, sutra je nagrada pismo od porodice ili video poziv :rolleyes: Zato ovolika kuknjava danas.

 

Baš šteta što u plavom plemenu nema neke Nevene ili Sanje da ovom umišljenom stvorenju objasni neke stvari.

Link to comment

Iako deluje, da je namešteno ne bi bilo 8:0 nego kao frka trka pa štafeta itd, i zbog dizanja tenzije i eskalacije. 

Pizde plavi na nedostojanstvenost u pobedi, oni tako nikad, pokazuje se ko je kakav blabla, vazda isto licemerje plavog plemena samo se sezona menja.

 

Sklonija sam da verujem da je pucanje prljavog balona donelo veliko rasterećenje na psihičkom planu crvenih. Oni definitivno sa Varjom nemaju ljudski problem, samo poligonski.

  • +1 1
Link to comment

Matea se izvukla sa poligona danas, još kaže Mihaeli "baš mi je drago da si izgubila od Varje" :lolol:

I dalje serendaju kako su oni super a ne ko ovi.

Ne znam kako ih ne mrzi više da demonstriraju taj kompleks više vrednosti.

Link to comment

Aaaaa, zaboravio sam koliko Danijela voli da podilazi gostima u emisiji.

"Zašto su tebe i Varju proglasili za najslabije takmičarke kad to niste bile bla bla bla"

Jesu, bile su. Jebote.

Link to comment

S+ je toliko jadan kad zovu ove luzere što su poispadali u startu da smatraju, tipa Marko i Katia wow, koga briga šta oni imaju da kažu. Tj Katiu smaraju oko te umišljene romanse, devojka se batrga i vrda ali džaba. Meanwhile, Jakob se ni ne seća da se zaljubio.

Ne mogu da gledam Ivanu, taman sam odmorila jednu epizodu od njenog glasa i "elokvencije".

I Bojana i Anju sam prekinula na pola, dosadno mi. 

Link to comment

Ne gledam S+, to mi je previše, Javljajte ako se otkrije nešto zanimljivo.

 

Ne mislim da je namešteno.

Mihaela je izgubila na pravdi boga, nije ni ubrzala preko poligona previše sigurna da Vaki nema šanse, e pa eto joj. Ali moram joj priznati da ima kosu:love5:

Ove godine su Crveni meni zanimljiviji, Plavi daveži u totalu  . Bar nešto.  

Link to comment

Matea "vežbajmo jezike da ih podjebavamo na plemenskom" priča o dostojanstvu u pobedi  :ajde:

 

Ozbiljno smaraju plavi sa branjenjem Varje.  Hoće da je izbace jer je loša na poligonu, get over it. Što oni nisu zadržali Katju, nego su je izglasavali dok nije ispala.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

licimuri najgore vrste:fantom:

 

 

Nego, Voja je prešao igricu, njemu nema pomoći, više me ni ne nervira:D

  • +1 3
Link to comment

Kakvo bloody čišćenje :ziga:

 

Konačno je došlo na naplatu svih onih bar 4, 5 borbi izgubljenih sa 8:7. Ono je već postalo traumatično. Biće da je šok terapija uspela s Ivaninim izlaskom iz plemena. Ovo posebno ide u kredit svim dragim kolegicama koje su me sinoć ubeđivale u suprotno. Bra'o. :)

 

Ne znam da li mi se učinilo, jel to bilo nekih međusobnih dobacivanja? Rekao bih da su Matea i Mihaela malo izgubile živce. Voja je definitivno uspeo da je poremeti svojim poslovičnim kretenlukom, a ona prozivka Luke je skoro pa pun pogodak. Luka je sujetniji i od mog dede, po čijoj glasovitoj sujeti je celo jedno sazvežđe nazvano po njemu. :D

 

Bojim se da će Crveni posle ove gozbe da progovore na doope za par sati. :fantom:

Edited by Medusa_trip
  • Haha 5
Link to comment
12 hours ago, Valkyrie said:

Meanwhile, Jakob se ni ne seća da se zaljubio.

 

Ali bukvalno :D Mislim da bi mu trebalo nekoliko trenutaka da se seti ko je uopšte Katia.

Mihaela se vukla na poligonu kao onomad Roko kad su ga naterali da se takmiči pa je Tena htela da ga bije. Ne znam da li je potcenila Varju ili nije htela da je ponižava pa se preigrala, ali baš je bilo bezveze.

Elem, čišćenje je posledica toga da su oba plemena uglavnom krš i da sve najviše zavisi od toga kakav im je dan. Moglo je biti i obratno da su se drugačije posložile stvari.

Meni nije jasno da ljudi tamo posle nepunih mesec dana toliko kriziraju, gladuju, raspadaju se; crveni su u prvoj sezoni imali daleko tragičniji losing streak, pogotovo kad se setimo koliko su puta izgubili jer su zakasnili bukvalno za sekund, poslednja lopta iskoči iz koša, poslednji sandbag padne, kao neko prokletstvo, plus su im protivnici bili 100 puta jači, pa su svejedno bili mnogo pribraniji.

Plavo pleme daleko lošije nego prethodnih godina, niko nije dostojan svojih predaka :violina:

 

Stefan bi mogao biti Nevena ove sezone.

Edited by Halvard
Link to comment
21 minutes ago, Sara said:

@Medusa_trip zamisli kako će tek da lete kad se reše debele:wink::D

 

Ova njena taktička minijatura sa izabiranjem najjače takmičarke u oba plemena ispada pravo malo remek delo. Ako se računa već da je Plavima debela ( :D ) sigurica poen, onda neka odvuče najjaču sa sobom. Ostale imaju veće šanse za osvajanje bodova protiv (ipak lošijih) Martine, Nensi i Matee.

 

Tijana bi, btw, mora da vežba gađanje umesto što hvata zjale sa ostalima. Poligon joj je nesporan jer ga žvaće kao kiklop, ali joj je koordinacija ruka - oko nikakva. Sve borbe koje je izgubila su bile posledica očajnog gađanja.

 

7 minutes ago, Halvard said:

Stefan bi mogao biti Nevena ove sezone.

 

Šta to znači, ako možeš kratko? Nisam ništa gledao prošlu sezonu osim prvih desetak dana. Uhvatio sam tada sebe da iskreno navijam za Plave. Samo toga se otprilike i sećam. :D

 

e: Ne bih rekao da je Mihaela pustila Varju, pre da je malo (više) potcenila. Zec i kornjača rad.

Edited by Medusa_trip
Link to comment
5 minutes ago, Medusa_trip said:

 

Šta to znači, ako možeš kratko? Nisam ništa gledao prošlu sezonu osim prvih desetak dana. Uhvatio sam tada sebe da iskreno navijam za Plave. Samo toga se otprilike i sećam. :D

 

 

Mislim na pretprošlu sezonu. Nevena je isto naknadno ušla u plavo pleme, u tom trenutku su uglavnom pobeđivali crveni. Ispostavilo se da je daleko dominantnija od svih drugih takmičarki i potpuno je preokrenula igru u korist plavih.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Halvard said:

 

Mislim na pretprošlu sezonu

Zar to ne beše prošla sezona?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...