Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Pokazali su u najavi Varju da plače.

Pretpostavljam da to ne bi uradili da je Varja ispala. Biće da je Ivana i da su crveni većinski đubrad ako su posle Varje izglasali Ivanu, a ovo sve im nije bilo dovoljno da glasaju Ognjena.

Link to comment

Ja sam ti rekao da si mi rekla da sam ti rekao da si mi rekla da sam ti rekao da mi je rekla da joj je rekao da mu je rekla itd. :wacko:

Ne pamtim besmisleniji fajt, Ognjen je ispao baš onako psiho stalker ovom fiksacijom na Ivanu.

  • +1 1
Link to comment

Realno, ako bi zaboravili da je Ognjen psiho, njih dve i treba da ispadnu jer su lose na  poligonu 

…kako takvo ludilo uopste prolazi… oh, wait :think:

Edited by Sara
Link to comment

Realno, svi osim Stefana i Uroša su loši na poligonu.

Gde je Mitar ? Kad je on to osvojio poen ?

Link to comment

Ognjen je jedan od boljih na poligonu, u pravu je bila Matea kad je rekla “ izbacite Ognjena, ucinite nam”

Link to comment

Ok, ali evo, priča i Munjica o tome, ukupan učinak plemena zapravo više zavisi od mentalnog stanja plemena . Rezultati su često bili tesni. Ako Ognjen ovako nastavi da truje, neće se oni leba najesti.

Link to comment

OK za poligone, ali da sam ja na njihovom mestu, zapitao bih se da li ću možda ja biti sledeća meta njegovog paranoično-šizofrenog ispada.

Link to comment

Sto je najgore, da nista nije preduzimao stigao bi do ujedinjenja lagano.

trenutno nisam sigurna da hoce

  • +1 4
Link to comment

Ognjen na plamenskom savetu - creepy vibe 1/1, Stefan je probao da ga zaustavi dok se ne zakopa skroz, pretpostavljam iz nekog sažaljenja i krindža koji je baš bio jak.

Zavisiće da li će mu pleme poverovati da je ovo bio one time effort usmeren samo protiv ionako neomiljene Ivane, ili će se s pravom pitati šta će sledeće da uradi.

 

Varja garant plače jer je izbacila Ivanu ili je Ivana predala.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, dùda said:

Pokazali su u najavi Varju da plače.

Pretpostavljam da to ne bi uradili da je Varja ispala. Biće da je Ivana i da su crveni većinski đubrad ako su posle Varje izglasali Ivanu, a ovo sve im nije bilo dovoljno da glasaju Ognjena.

 

Verujem da bi u drugim okolnostima glasali za njega. Pretpostavljam da ipak razmišljaju da, ako šutnu Ognjena, ostaju sa svega 4 muška u plemenu. Zato im Matea gadura i dobacuje "Glasajte za Ognjena, učinite nam uslugu". :D

Što se Ognjena tiče, lik je uspeo da promaši ceo fudbal, okrene se oko svoje ose i bukvalno ne zna je li levo il' desno, ili obrnuto. Uspeo je da sebe dovede na rub provalije iako bi učinkom na poligonima i jednim normalnim, nenametljivim stavom ladno ušao u zajedničko pleme. Tenkre. :D

 

edit: Sve više pomišljam da su prerano i pomalo nesmotreno izbacili Marka u korist Mitra koji je objektivno nula. Plavima su Varja i Ivana (pa i Mitar) sigurica bod. Ni onaj muflon lenji od Voje nije daleko po (ne)učinku. Btw, čovek leži po ceo dan, ne pipa ništa ni u kampu ni okolo, jer je jelte, nervozan kad je gladan. Odvratan lik, uz to je i ženomrzac. Nije mi jasno zašto se Uroš onoliko zalepio za njega? Samo može da mu šteti izbor frenda.

Edited by Medusa_trip
  • +1 3
Link to comment

Ako mu se ne sviđa Ivana, ne znači da je automatski ženomrzac. Za ostalo se slažem, težak je i naporan mada mi je okej što onako trtlja sve što misli. Ironično, da nije išao odmah da se raspravlja sa Ivanom, Ognjen bi ko zna koliko dugo igrao ovu svoju "igru".

Ali Ognjen u mastermajnd tripu, mrem, izgleda je stvarno umislio da je previše inteligentan za ovaj šou i da će to za njega biti lagana šetnja do finala. Na plemenskom je delovao kao drogiran, još mu nešto bilo i pozlilo pre toga, cirkus.

 

Marko je u S+ "priznao" da je otputovao povređen ali da je to krio od produkcije, vrv da ga ne odjave. E sad, da li je istina ili malo folira da bi opravdao svoj neangažman na poligonima...

 

Uroš i dalje ima kredita, briga me što se druži sa Vojom, zadivljujuće je koliko je uspeo da ostane neupleten u ovaj skandal a tu je u epicentru i pominju ga.

  • +1 1
Link to comment

Od sinoc mi se mota da je produkcija ovo uradila namerno, ubacili mentalno problematicnog i psiholoskinju ....  ako je starno, onda vise nego morbidan plan.

 

Ognjen mi od pocetka izgleda kao lik koji je ispao iz Dostojeskog, izmucen, bori se sa bedom, a pomalo i sa necim apstraktnim😂

 

  • Haha 1
Link to comment

Ovo je ili nekakav nevešt potez produkcije da učini show zanimljivijim ili je Ognjen jako creepy. 

 

Meni je Ivana gotivna, šteta da ispadne. A nepopularno mišljenje, voleo bih i da Matea dogura što dalje :fantom:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...