May 2May 2 Paulu je na kraju koštala ona glupost sa poklanjanjem ogrlice Leonardi. Baš ništa nije dobila time, postigla je da se Leonarda i Ivan naljute, a Marko i Boris čuvaju leđa Roku i nagovorili su dvoje zelenih da im se pridruže, i eto, ostade Paula bez finala.Baš sranje što baš niko od žutih nije glasao za nju, stvarno ne mislim da je uradila nešto toliko loše da joj svi okrenu leđa.Za Vanesu bih svakako navijao i baš mi je drago da je sama izborila plasman u top 3. Devojka je stvarno skroz na mestu.Zeleni su jedna bezlična amorfna masa i totalno mi je svejedno šta će kod njih biti.
Create an account or sign in to comment