Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Anđela je prilično nesposobna 

 

Ed.

Iako je pobedila :D

Edited by dùda
Link to comment

Ne znam koliko je uopšte bila bitna ova borba. Nagraada pismo od porodice, šta znam... Plavi su baš slinili da im je važno, po meni ovo Crveni treba da zaborave koliko juče.

Edited by Medusa_trip
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Najgluplja moguca nagrada. Nika je bila carica kad je bese rekla da bi radije pojela burek nego se cula sa kevom. OMG:blush3:

Edited by Sara
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

O jbt, što je ovaj čovek dolazio ovde :gospode:

Mislila na Dorijana a vidim, ni Aleks nije daleko.

Jbt koja patetika. Ko da su odsutni godinu dana.

Edited by dùda
  • +1 4
Link to comment

Sramotno. A krindž kad Dorijanu piše familija da kida poligone a on bože sakloni hahahaha

i Nensi koja kaže ostaću do kraja pa kako tako :lolol:

 

ne mogu crveni dobiti bez poena is RSA i jebi ga

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Sara said:

Nika je bila carica kad je bese rekla da bi radije pojela burek nego se cula sa kevom. OMG:blush3:

Fakat je Nika i jela i čula se s kevom i sve nagrade ikad imala.

  • +1 1
Link to comment

Meni je Nika bila grozna na pocetku, a kasnije omiljena. Ta se nije folirala nikad.

Edited by Sara
  • +1 1
Link to comment

trebalo bi sve da imaju brkove i da su dlakave ko primati, ako su ovde uslovi života zaista onakvi kakvim ih predstavljaju

  • -1 1
Link to comment

Nema, izašle joj fleke od sunca. Pitaj @Svemir Zeka o toj neprijatnosti 

 

@goofs

radi se laserska epilacija, gospodine Gufs, updejtujte se malo!

Edited by Valkyrie
  • Hvala 1
Link to comment

Laserska epilacija je tretman koji se periodično ponavlja na par nedelja i u toku kojeg ne bi trebalo depilirati dlaku, raspitao sam se :p

 

Mislim, evidentno je da nisu dlakave, jasno je i zašto, ali to ne ide uz priču o životnim uslovima na pustom ostrvu, o kojima bih zaista želeo da saznam više, umesto sto istih snimaka rasprave o igrama i ko je kakav bambus…šta ti ljudi rade tamo po ceo dan, kako love, gde spavaju, gde seru, kako se kupaju itd. Malo se nadovezujem na onaj citat Dinčića, ovi uslovi ne deluju ni blizu rigorozno kao ti tada. Svi deluju čisto, uredno, na savetu i skockano, ko da su na godišnjem odmoru na kom se slabo jede.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...