Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Vesna pravi veći zaostatak od Varje :isuse:.

 

Šema već kao šablon.

Crveni krenu jako i onda stanu.

 

Ed.

Izgleda i Stefana počela da hvata glad.

Edited by dùda
Link to comment

Konačno poligon gde brzina prelaska ima značajniju ulogu 

Tu Varja (a videlo se i Vesna), nemaju šanse.

Link to comment

Nensi "građom strahovito podseća na Nevenu"?! Bojane Periću, prestani da se drogiraš.

  • Haha 4
Link to comment

U jednom je Boki u pravu.

Crveni ko da su opsednuti, stalno se osvrću na plave i tu izgube dragocene sekunde

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Duda ljubomorna što Suzani pljušte komplimenti!

31 minutes ago, dùda said:

Vesna pravi veći zaostatak od Varje :isuse:.

Tako je delovalo ali Matea i Mihaela nisu isto.

Ne menja stvar da Vesna na momente deluje groteskno.

 

 

 

Popizdeću od Perića, degenerik tupavi koji komentariše GUZE i građu takmičarki i šta može da uđe u koju rupu a onda kenja kako je Survivor family friendly show. Bolid logorejični, dobro ga je Maša posrala sinoć u S+

Edited by Valkyrie
  • Haha 1
Link to comment

Meni je Vesna danas baš delovala užasno nespretno.

 

Šta je to Maša rekla o Periću ?

Link to comment

Ruku na srce (a ne gotivim nešto puno Perića), on mora po 10-15 puta da komentariše isti poligon, istu borbu sa istim ljudima, ako se i potrudio da smisli nešto zabavno i simpatično ispuca to u prve tri runde. Onda mu ostaje da improvizuje nešto, što ispadne nesrećno, ili da nas ubije u pojam od dosade.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, dùda said:

Suzana Mančić, Andrej Rot i Olga Noseva :frust:

 

Razbiću TV aparat :ph34r:

Mislio sam da ne može ništa gore od klinike Adžibadem i drage ćerke Ane, ali avaj.

 

Martina baš zaređala s porazima, jbg.

 

Aj bilo je i vreme da plavi glasaju, tipujem na jedno od dvoje novih. Alex je delovao kao veliki potencijal ali zapravo nije ništa posebno.

Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

Meni je Vesna danas baš delovala užasno nespretno.

 

Šta je to Maša rekla o Periću ?

Jeste bila kao prakljača, i spora i smotana. Pa još protiv Mihaele.

 

Mašu je pitala kakav je BP kao voditelj, maltene jel stvarno tako zabavan - Maša ni 5 ni 6 nego "užasan je, jede onu hranu od nagrada pred nama, priča sve vreme i stalno nas zeza"

Danijela kao hehe, malo šale zar ne.. Maša "pa ja imam taj problem što stalno govorim istinu/iskreno" tako nešto. Bez da se ograđuje ili okreće na zezanje.

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Ruku na srce (a ne gotivim nešto puno Perića), on mora po 10-15 puta da komentariše isti poligon, istu borbu sa istim ljudima, ako se i potrudio da smisli nešto zabavno i simpatično ispuca to u prve tri runde. Onda mu ostaje da improvizuje nešto, što ispadne nesrećno, ili da nas ubije u pojam od dosade.

:violina:

Uvek može da ne ide na tromesečno letovanje na Karibe, mlati pare i skreće pažnju na sebe i svoju "karijeru".

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...